Bioderma, Atoderm Intensive Eye 3 in 1 (Krem do podrażnionej skóry powiek i demakijażu)

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Średnia ocena: 3.64/5

Atoderm Intensive eye jest pierwszym produktem marki Bioderma 3w1, który zwalcza objawy podrażnienia powiek: łagodzi (Enoxolon celuje prosto w czynniki powodujące swędzenie, by trwale ukoić skórę), regeneruje i usuwa makijaż. Kompleks LIPIGENIUM™ wpływa na produkcję lipidów i przywraca naturalną barierę ochronną skóry. Patent SKIN BARRIER THERAPY™ ogranicza przyleganie bakterii (Staphylococcus aureus), które mogą nasilać suchość skóry. Kwas hialuronowy, naturalnie obecny w skórze, tworzy nieokluzyjny film nawilżający, zatrzymując wodę na powierzchni skóry (działając jak zbiornik wody). W rezultacie skóra jest ukojona, wzmocniona i odzyskuje komfort na długi czas. Świetna baza pod makijaż. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe i wrażliwych oczu.

kremy pod oczy
nawilżające, kojące / łagodzące, regenerujące
w tubce

Świetny

Uwielbiam od pierwszego użycia. Doskonale zmywa makijaż nie podrażniając delikatnej skóry wokół oczu. Łagodzi podrażnienia, redukuje swędzenie, nie pozostawia skóry zaczerwienionej. Polecam!

Rewelacyjny krem do pielęgnacji delikatnej skóry powiek oraz do skutecznego demakijażu

Jestem zachwycona produktem Bioderma Atoderm Intensive Eye 3 in 1! To absolutnie rewelacyjny krem do pielęgnacji delikatnej skóry powiek oraz do skutecznego demakijażu.

Przede wszystkim, warto wspomnieć o jego skuteczności w łagodzeniu podrażnień. Mam wrażliwe powieki, które czasami stają się zaczerwienione i swędzące. Ten krem działa jak cudowne załagodzenie dla mojej skóry. Już po kilku dniach stosowania zauważyłam, że podrażnienia są mniej widoczne, a skóra jest bardziej spokojna i zrelaksowana. To ogromny plus dla mnie.

Kolejnym atutem tego produktu jest jego wielofunkcyjność. Nie tylko doskonale pielęgnuje skórę powiek, ale również doskonale radzi sobie z demakijażem. Jestem miło zaskoczona, jak skutecznie usuwa makijaż z moich powiek i nie pozostawia żadnych resztek. Cieszę się, że nie muszę używać wielu produktów, aby osiągnąć te dwie funkcje. To oszczędza mi czas i pieniądze.

Konsystencja kremu jest delikatna i lekka, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Nie zostawia tłustej warstwy na skórze powiek, co jest bardzo ważne, zwłaszcza gdy go używam przed nałożeniem makijażu.

Dodatkowo, doceniam opakowanie tego produktu. Jest praktyczne, higieniczne i łatwe w użyciu.

Jedynym aspektem, który mogę uznać za wadę, jest jego cena. Produkt jest nieco droższy w porównaniu do innych dostępnych na rynku kremów do pielęgnacji powiek. Jednak, biorąc pod uwagę jego skuteczność i wielofunkcyjność, uważam, że warto zainwestować w ten krem.

Podsumowując, Bioderma Atoderm Intensive Eye 3 in 1 to doskonały produkt dla osób z delikatną skórą powiek, które szukają skutecznej pielęgnacji oraz łatwego demakijażu. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów jego stosowania i z pewnością będę kontynuować jego używanie. Polecam go każdej osobie, która poszukuje wysokiej jakości produktu do pielęgnacji powiek, wymagających szczególnej troski.

Bioderma atoderm intensive eye, krem do skóry powiek

Delikatna kremowo-żelowa konsystencja. Doskonale sprawdzi się do skóry hipoalergicznej. Miałam problem z bardzo wysuszoną skórą powiek oraz pod oczami. W niektórych miejscach pojawiły mi się wręcz takie suche "placki".
Bioderma sprawdziła się świetnie! Natychmiastowo załagodziła podrażnione miejsca, skóra stała się elastyczna i dobrze nawilżona. Nie powoduje uczucia swędzenia powiek i okolic oczu.
Nie ma zapachu. Bardzo dobrze sprawdzi się również dla osób noszących soczewki kontaktowe ( sama również je noszę). Produkt ten jest przebadany dermatologicznie i okulistycznie.
Napewno zostanie ze mną na dłużej. Stosuję go codziennie rano, sprawdzi się również jako baza pod makijaż w okolicy oczu.
Bardzo polecam! Szczególnie dla osób z bardzo delikatną cerą i borykającymi się z suchą skórą na powiekach i pod oczami.

odkrycie atopika

U mnie krem się bardzo sprawdził. Mam atopię od wielu lat. Ma lekką konsystencję, bez zapachu, nie podrażnia ,łagodzi ,koi. Świetne opakowanie nie marnuje się kremu.

Kupuję regularnie

Z Biodermą mam tak, że albo trafiam w dziesiątkę i preparat na stałe wchodzi w mój niezbędnik albo okazuje się przeciętniakiem/niewypałem, który zalega na półce i denerwuje, bo to tania marka nie jest.
Atoderm Intensive Eye kupuję odkąd wszedł na rynek. To było jakieś 4 lata temu, kończę 3 opakowanie.
Tubka to 100ml, więc wiele, jak na preparat do okolic oczu, którego używam jako kremu (jako mleczka do demakijażu byłoby mi szkoda).
Kolor biały, konsystencja nie jest gęsta ale krem tłustawy, więc nakładam w niewielkich ilościach i tyle wystarcza, by znikało uczucie ściągnięcia i pieczenia oczu. Niezależenie od stanu skóry, od pory roku, używam codziennie. Nigdy mnie nie zawiódł. Bezzapachowy, nie uczula, nie podrażnia, łagodzi, koi. Natłuszcza, wypełnia, skóra błyszczy, wygląda zdrowiej. To bardzo dobry produkt, uważam, że jeden z najlepszych Biodermy. Polecam warażliwcom.
Pod koniec opakowania trzeba przeciąć tubkę, bo tężeje i bardzo dużo preparatu zostaje w środku.

Cudowny krem dla każdego

Jest to naprawdę cidowny krem przeznaczony dla każdej z nas. Świetnie łagodzi podrażnienia skory, skóra przestaje piec świetnie się sprawdza podczas wakacji. Generalnie skóra po nim jest jakby naprawiona miękka nawilżona. Bardzo Libię go stosować na noc uważam ze dla mnie na dzień jest zbyt ciężki. Ogólnie krem jest bezzapachowy ma bogata konsystencje jest bardzo wydajny i warty każdej złotówki.

Uratował mi skórę wokół oczu i został na zawsze, dzięki pojemności i wielofunkcyjności

W zasadzie mogłabym się podpisać pod recenzją, która zebrała tu najwięcej plusów - a krem kupiłam w ogóle nie patrząc na opinie, tylko na podstawie mojego dobrego doświadczenia z olejkiem Biodermy.
Kompletnie nie mam skóry skłonnej do podrażnień, ale kiedyś coś mnie uczuliło / podrażniło, powieki wyglądały okropnie i ten krem wszystko ukoił (pomógł mi też Cerkopil, ale jest zbyt drogi w stosunku do pojemności). Niesamowicie wydajny, szalenie opłacalny dzięki dużemu opakowaniu - przez co został ze mną i, choć kupiłam go pod oczy, używam go czasem do całej twarzy. Fajny, lekki nawilżacz na lato (przy mojej skórze mieszanej zostawia jednak lekkie glow, ale mi to nie przeszkadza). Pomaga na suche skórki. Konkretna, ale nietlusta konsystencja. Fajny na wyjazd: i pod oko, i na buzię, i dla dziecka, i - od biedy - do demakijażu (aczkolwiek wolę olejki).

Bardzo pomocny

W białej tubie zamknięty krem o lekkiej konsystencji albo jak kto woli mleczko chociaż to bardziej krem. Aplikacja higieniczna i łatwa. Krem wydajny .Używam go odkąd mam problemy z podrażnionymi powiekami. Szybko się wchłania i łagodzi podrażnienia .Mała ilość wystarczy aby nawilżyć i ukoić skórę. Nie rozlewa się trzeba tylko uważać aby brać małe ilości. Dobrze sobie radzi przy demakijażu ale w tej wersji używam go bardzo rzadko .Polecam jak ktoś ma problemy z sucha skóra wokół oczu i podrażnieniami.

Łagodny produkt

Fajny produkt zarówno do demakijażu jak i pielęgnacji. Ja zgodnie z sugestią producenta nanoszę kilka kropli na powieki kiedy czuję że oko jest podrażnione i od razu czuję ulgę. Trzeba jednak uważać ponieważ nie jest to krem tylko ma bardzo płynną konsystencję więc pozostawiony na powiece ( źle wkładany) czasami spłynie do oka a to już nie jest fajne

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Jest świetny!

Używam go codziennie, czasami nakładam nawet 2 razy dziennie, gdyż mam bardzo suchą skórę pod oczami. Jest bardzo wydajny, więc sobie nie żałuję. Zauważyłam, że moja skóra stała się bardziej nawilżona i odżywiona, wręcz ukojona. Nie używam go do demakijażu, więc nie wiem jak się sprawdza pod tym kątem. Ale ogólnie rewelacja.

Bardzo dobrze nawilża

Większość swojego życia nie używałam kremów pod oczy. Jak już jakiś kupiłam, to raczej z ciekawości. Sprawdzały mi się retinoidy pod oczy w celu wygładzenia lekkich zmarszczek, ale nawilżacze? Zwykle wystarczał mi normalny krem, który używam do twarzy. Aż tej zimy... tej zimy zauważyłam, że w ciągu dnia moja skóra pod oczami zaczyna wiotczeć (mimo retinoidów) i że chyba czas się przeprosić z kremami pod oczy. Wybrałam Biodermę i nie żałuję.

Tuba jest wielka i wydajna, wystarczy malutka porcja kremu, aby solidnie wysmarować się pod oczami i na powiekach. Po otwarciu krem ma ważność jedynie 6 miesięcy i nie ma opcji, żeby tę całą tubę zużyć wyłącznie w ten sposób. Nakładam go więc również na całą twarz od czasu do czasu wieczorem, oraz na szyję. Świetnie nawilża i zostawia skórę miłą w dotyku. Na dzień kładę go tylko pod oczy, nakładam SPF i lekko pudruję - moja skóra po kilku użyciach odzyskała witalność. Jasne, że nie pozbyłam się zmarszczek, ale przynajmniej nie robią mi się kolejne od nadmiernej suchości :)

Nie próbowałam nim zmywać makijażu i raczej nie zamierzam. Ale produkt z pewnością kupię ponownie. Do zobaczenia w drogerii za pół roku xD

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Jak dla mnie świetny

Jestem bardzo zadowolona z kremu. Po stosowaniu twardych soczewek moje oczy często są suche i podrażnione. Atoderm Intensive Eye działa na nie kojąco i nawilżająco, znika uczucie swędzenia i ściągniecia. Na pewno kupię kolejne opakowanie.