Yves Rocher, Sensitive Camomille, La Creme Verte Correctrice (Krem korygujący zaczerwienienia)

Cena PLN 62.00

Krem korygujący zaczerwienienia z gamy Sensitive Camomille dzięki zielonemu pigmentowi zmniejsza widoczność rozszerzonych naczyń krwionośnych i wyrównuje koloryt cery. Naturalny wegański skład, zawierający m.in. ekstrakt z rumianku, sprawia, że po miesiącu stosowania kremu skóra jest wzmocniona, mniej reaktywna i podatna na podrażnienia. By dostosować krem do potrzeb cery wrażliwej, kosmetyk został przebadany dermatologicznie. Wyróżniają go lekka, niekomedogenna konsystencja, która nie zapycha porów, i brak substancji zapachowych – naturalny aromat rumianku ulatnia się po chwili.

alergiczna / atopowa, naczynkowa, z przebarwieniami
regenerujące, koloryzujące, na zaczerwienienia
w tubce
lekkie
uniwersalne

jak on się roluje!

kupiłam z ciekawości, ale już wiem, że to był kompletny niewypał. tak jak wcześniej wspominały recenzentki, krem niemiłosiernie się roluje. i jestem w stanie zagwarantować, że to jest niezależne od ilości nakładanej na twarz — czy mniej, czy więcej efekt jest właściwie ten sam, więc ani on się nadaje pod makijaż, ani solo.

odcień kremu jest zielony, ale wsmarowany w skórę właściwie nie zmienia i nie poprawia kolorytu cery. na dodatek ten zapach — jak dla mnie jest on niesamowicie nieprzyjemny, coś a'la cuchnące skarpety...

za taką cenę jestem całkowicie na nie.

Roluje się i nic poza tym.

Krem ma niwelować zaczerwienienia, ma lekko zielonkawy kolor, ale nie daje to żadnego efektu. Nie działa też długoterminowo, zapewne przez to, że zaraz po nałożeniu go, roluje się i odpada od twarzy, a o jakimkolwiek wchłanianiu się nie ma mowy. Nakładanie cienką warstwą nic nie daje, bo wtedy roluje się pod pędzlem. Dla mnie kompletnie bezużyteczny produkt.

Zaczerwienienia

Krem szybko się wchłania, ma lekką formułę kremu, bezzapachowy, dobra baza pod makijaż tylko nie wolno przesadzić z ilością kremu. Najlepiej cienka warstwa. Jeśli damy go zbyt dużo to się roluje. Wyrównuje koloryt i nawilża. Ma wegański skład. Tubka 40ml, cena spora koło 60zł, za to wydajny.