N.A.E., Riparazione, Repairing Shampoo (Regenerujący szampon do włosów suchych)

N.A.E., Riparazione, Repairing Shampoo (Regenerujący szampon do włosów suchych)

Szampon Riparazione łączy organiczne ekstrakty z oliwek i bazylii. Delikatnie myje i chroni włosy przed rozdwajaniem się końcówek. Wzmacnia i odżywia włosy, pozostawiając je lśniące, gładkie i miękkie. Delikatnie myje, chroni i wzmacnia suche włosy.
Szampon po kontakcie z wodą przekształca się w miękką piankę.
Słodki i pyszny zapach.
Formuła wegańska, bez silikonów.

do włosów suchych i zniszczonych
nabłyszczające, wygładzające, regenerujące, wzmacniające
bez silikonów, bez parabenów
Skóra głowy
normalna

Szampon domywa skórę głowy.

Szampon domywa skórę głowy, jest wydajny, wystarczy użyć małą ilość aby umyć dokładnie włosy, nie podrażnia, nie wysusza i nie plącze włosów podczas mycia, pachnie delikatnie. Szampon ma gęstą konsystencję i działa oczyszczająco. Włosy po nim są nawilżone, puszyste.

Tegoroczny TOP z szamponów

Czuję że z tym produktem zaprzyjaźnię się na dłużej! Było to moje pierwsze zetknięcie z marką, ale jestem całkowicie zakochana. Szampon o niskiej mocy (!) domywa doskonale skórę głowy, nawet przy niewielkiej ilości produktu. Nie podrażnia, ładnie unosi włosy u nasady. Co prawda, nie zauważyłam właściwości regenerujących, ale samo oczyszczenie było dokładnie tym czego potrzeba w mojej pielęgnacji. Produkt nie wysusza i nie plącze włosów podczas mycia. Pachnie delikatnie, nie przebija się przez zapach perfum. Doskonały dla osób myjących skórę głowy codziennie, mój top po który będę często sięgać.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Dobry dla suchych włosów

Szampon używałam równolegle z odżywką tej serii. Włosy po nim są nawilżone, puszyste ale nie przetłuszczają się za szybko. Chętnie kupię go ponownie po krótkiej przerwie.

Jest poprawny

Uzylam tego szamponu juz kilka razy, mam wlosy z tendencja do przetluszczania sie i suche na koncach;
Szampon do moich wlosow nadaje sie do codziennego mycia i wlosy sie dobrze rozczesuja bez odzywki;
Zapach ma delikatny, lekko sie pieni;
Wlosy po nim sa wg mnie nawilzone, miekkie,ale mimo to pozbawione blasku, matowe; nie przetluszczaja sie szybko, sa dosc sypkie; mam mieszane uczucia co do niego, z jednej strony czuje ze jest szansa na nawilzenie koncowek, z drugiej mam naturalny kolor wlosow i zwykle blyszcza sie po uzyciu innych szamponow a tu sa takie bez szalu

EDIT: szampon wysuszyl mi wlosy, zaczely wypadac, nie polecam:/
jedynie od czasu do czasu do oczyszczenia skory glowy

i tak i nie

szampon ogólne OK. Poręczne opakowanie. Ładny zapach. Ale u mnie niestety średnio się sprawdził. Włosy musiałam nim myć 3x aby domyć. Często miałam wrażenie że i tak nie dał rady.
Poza tym Włosy ładne, błyszczące, gładkie po nim.

Delikatnie oczyszcza

Szampon delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy bez przesuszania. Ma przyjemny nieprzeszkadzajacy zapach. Jest trochę wodnisty i dość kiepsko się pieni za to mały minus. Drugi za pojemność, wolę trochę większe i raczej małą wydajność.

Świetny szampon

Szampon do włosów ma orzeźwiający zapach,żelową korespondencję , dobrze się pieni i oczyszcza włosy. Po jego zastosowaniu nie ma potrzeby nakładania maski na włosy w zupełności wystarcza odżywka na chwilę. Włosy są miękkie lecz nie puszą się duży plus jak dla mnie. Nie obciąża włosów zdecydowanie polecę

Delikatny

Przyjemny szampon, o delikatnym działaniu i zapachu.
Mam bardzo suche włosy szczególnie na końcach, lubią się też puszyć.
Szampon dobrze się pieni, delikatnie oczyszcza. Włosy są miękkie i nie plączą się. Szampon jest wydajny, choć myję włosy każdego dnia nadal nie zużyłam pierwszego opakowania.
Jestem ciekawa jak działa odżywka z tej samej lini.
Myśle, że mogę się na niego jeszcze skusić ale raczej wtedy gdy będzie na promocji.

Dobry, można wypróbować

Szampon przyjemny w stosowaniu, ładnie pachnie, choć nie do końca wiem czym ;) Naturalny skład, a działanie jak przy zwykłych, drogeryjnych szamponach, tj. oczyszcza, odświeża, nieźle się pieni, mimo dość gęstej konsystencji, przyjemnie pachnie, nie wysusza skalpu. Zostawia włosy przyjemne w dotyku. Polubiłam go.

Super szampon!

Szampon bardzo fajnie sprawdził się na moich długich, farbowanych włosach! Domywał wszystkie produkty do stylizacji, pozostawiał włosy przyjemne, pięknie pachnące. Jest gęsty, ma przezroczystą buteleczkę dzięki czemu widać ile produktu mamy w środku co jak dla mnie jest bardzo fajne, przy końcu spokojnie możemy obrócić opakowanie, ponieważ zakrętka pozwala na postawienie go odwrotnie więc można wydobyć go do ostatniej kropli.

Delikatny, ale skuteczny

Szampon, jak to mają do siebie szampony na bazie naturalnych składników, nie pieni się znacząco, nie jest to dla mnie jednak żadne utrudnienie ponieważ używałam go metodą kubeczkową - do pojemnika z wodą dodaję porcję szamponu, zamykam wieczko i potrząsam tworząc pianę. Ten sposób pozwala na oszczędniejsze korzystanie z szamponu, a jego wpływ na skórę głowy i same włosy jest jeszcze delikatniejszy, lepiej się pieni (duży plus przy szamponach naturalnych), a tym samym lepiej domywa włosy.
Szampon ładnie pachnie, choć raczej nie oliwkami ;) włosy są po nim lekkie, oczyszczone i gotowe do dalszej pielęgnacji. Skóra głowy jest dobrze oczyszczona i nie odczułam żadnego podrażnienia czy swędzenia, co czasem u mnie się zdarza.
Raczej nie poradziłby sobie ze zmyciem oleju bez jego wcześniejszego zemulgowania. Stwierdzam tak, ponieważ olejowałam włosy dwukrotnie mieszanką olejów: lnianego, musztardowego, rycynowego, jaśminowego i kokosowego, czyli olejów o różnej gęstości i lepkości. Oleje przed umyciem emulgowałam odżywką bezsilikonową, ale mimo to musiałam umyć włosy ok 4 razy. Przy spienianiu szamponu w wodzie nie jest to oczywiście problem ponieważ produktu nie zużywamy dożo, niemniej stwierdzam, że samodzielnie z olejami (nawet lekkimi), by sobie nie poradził.
Plus za butelkę z plastiku z recyklingu, choć jeszcze jeszcze lepsze są tubki tej firmy wykonane z surowców biodegradowalnych <3
Polecam dla osób, które lubią delikatne szampony.

Oczyszcza i nawilża

Szampon od N.A.E. spisał sie u mnie bardzo fajnie. Dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy, i nie powoduje podrażnień. Gęsta formuła sprawia że jest bardzo wydajny, oraz fajnie sie pieni. Szampon ma naprawdę piękny zapach który utrzymuje się na włosach przez dłuższy czas.