Accos, Płyn myjący do skóry trądzikowej

Accos, Płyn myjący do skóry trądzikowej

Kategoria
Marka

Płyn myjący Accos oczyszcza skórę trądzikową oraz chroni przed powstawaniem zmian trądzikowych. Delikatne składniki myjące w połączeniu z chlorkiem 1 - metylonikotynamidu oraz wyciągiem z alg morskich zapewniają skuteczne oczyszczenie i pielęgnację skóry trądzikowej. Płyn dokładnie oczyszcza skórę i przywraca równowagę skórze trądzikowej. Nie powoduje podrażnień, przebarwień i nie wysusza skóry. Preparat został przetestowany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamide DEA, Chondrus Crispus Extract, Aqua - Hydrolyzed Algae Extract, Coceth-7, PEG-1-PEG-9-Lauryl Glycyol Ether, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Chloricum, DMDM Hyndatoin, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, 2-hydroxybenzoic Acid, 1-Methylnicotinamide Chloride, Parfum.

Cena: ok. 15zł / 175ml
/m/

IDEALNY!

Używałam naprawdę wielu żeli i płynów na moją twarz, najlepsze marki zawiodły... albo uczulały, albo wysuszały albo nie robiły kompletnie nic.
Myślałam, że pasta z Ziaji, liście manuka jest jedynym produktem który uspokoi moją cerę, ale myliłam się.

Reasumując :
- nie wysusza cery, a ją nawilża.
- cera jest gładka i miękka
- nie uczula
- jedyny żel po którym twarz nie jest czerwona
- zmniejsza moją skłonność do trądziku, mam ostatnio wysyp na brodzie.

Mój stan skóry diametralnie się poprawił, mniej krostek, mniej czerwona, nie przetłuszcza się szybko, jest jaśniejsza, nawilżona... generalnie nie używam podkładu bo nie musze. Moja cera jest tak jasna, matowa na długi czas i zdrowa, że daję tylko tusz na rzęsy i jestem gotowa. :)

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobry żel myjący

Zauważyłam przyjemną poprawę stanu cery po jakimś tygodniu użytkowania. Na pewno trochę pomógł.

Ma ładny ale mogący się znudzić zapach, estetyczne opakowanie, nie pieni się bardzo, ale to nie problem.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

taki taki

Sprawdzał się przez kilka pierwszych użyć, ale później zaczął niemiłosiernie wysuszać i podrażniać mi skórę twarzy.

Resztę opakowania zużyłam na dekolt i plecy i tu nie mam zastrzeżeń, jest ok, ale teraz do pleców używam kostki myjącej (mydełko) Accos oraz toniku Accos i jest znacznie lepiej niż tym żelem.

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 ale nie do twarzy

sredniaczek

pomoc nie pomoze, zaszkodzic nie zaszkodzi... poprostu jeden z wielu przecietnych zeli do mycia, zaplacilam za niego grosze w jakiejs promocji w aptece wiec nie moge jakos narzekac ale zachwycac nie ma sie tez za bardzo czym... Wielki przeogromny minus za opakowanie, paskudne oraz za pompke ktora sie rozwalila blyskawicznie co utrudnia mi korzystanie z tego zelu. Konsystencja jakas taka- sobie lejacy klejacy... Zapach bardzo ladny. Oczyszcza w miare dobrze. Taki na trojke.

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Dobry czyściciel, okrutny wysuszacz.

Plusy:
+w promocji kosztował mnie kilka zł
+jest wydajny
+ma pompkę, co ułatwia dozowanie
+bardzo dobrze zmywa makijaż i oczyszcza skórę
+ma odpowiednią konsystencję
+zapach nie odrzuca
Minusy:
-nie powoduje zmniejszenia liczby niespodzianek na twarzy
-wzdłuż linii włosów zaczęły mi się pojawiać pryszcze odkąd go stosuję
-pozostawia na twarzy śliski film

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 175 ml

sama nie wiem

Kupiłam ten produkt na promocji i... dobrze, ze był tani. Strasznie odrzuca mnie od niego zapach i konsystencja (nie wiem, dla mnie nie jest on wcale wydajny, wręcz się leje). Skończyłam własnie 1 opakowanie i niestety ale musze stwierdzic, ze moja cera nie jest ani troszkę lepsza. Do tego na początku stosowania strasznie wysuszał. Nie jest jednak najgorszy.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Skuteczny

Łagodny,
dobrze oczyszcza, ale stosuję go po demakijażu, nie wiem czy byłby w stanie usunąć make-up,
bardzo podoba mi się zapach - może nie jest wyjątkowy, ale na pewno miły.

Nie podrażnia mojej cery, pomocny w walce z trądzikiem, cera zaczęła sie poprawiać po 2 tyg regularnego stosowania rano i wieczorem.

Do tego bardzo wydajny - używam od 3 miesięcy, a końca \'nie widać\'.
Może opakowanie nie za piękne, ale praktyczne opakowanie, bo z pompką.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Na początku używałam bez przekonania. Zrobiłam się trochę próżna i lubię droższe kosmetyki w ładnych opakowaniach itp. Ten to taki trochę nijaki produkt... Konsystencja, kolor... Nie byłam pewna czy ten żelik będzie w stanie usunąć mój makijaż. I faktycznie na początku nie czułam komfortu stosowania, a potem się jakoś przyzwyczaiłam. Zauważyłam też, że zmywa makijaż, nie podrażnia cery, ani co ważne - nie ściąga i nie wysusza. Właściwie robi wszystko, co powinien robić płyn myjący. A do tego jest tani. Zamierzam kupić nowe opakowanie i wtedy wypróbować jeszcze na ramionach i pośladkach.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 15 x 5 ml.

Idealnie oczyszcza

+ dobrze oczyszcza - po umyciu wręcz czuje się tą czystość na skórze
+ bardzo dobrze matuje - mam bardzo tłustą skórę i zawsze rano tłuszcz wręcz z niej kapie, od kiedy rano i wieczorem używam tego płynu moja skóra przestała się błyszczeć nawet wtedy, kiedy czasem zapominam użyć płynu - myślę więc że ten produkt ma naprawdę działanie lecznicze
+zmniejsza ilość wyprysków
+ bardzo wydajny, dobrze się pieni
+ nie wysusza a wydaje mi się że nawet trochę nawilża, ponieważ po umyciu skóra nie jest ściągnięta

- nie usuwa zaskórników - ale nie oszukujmy się, żaden kosmetyk czy lek tego nie zrobi

Używam tego produktu od: 6 misięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 - 250 ml

ulubiony

Poleciła mi go dermatolog, w czasie wysypu na zuchwie. Kupilam w promocji razem z zelem nawilzającym z tej samej serii. To bylo kilka miesięcy temu. Nie rozstaje sie z nim. Jest bardzo dobry. Cera poprawila sie po nim, uspokoiła. Plyn jest delikatny, ładnie oczyszcza, przyjemnie pachnie. I starcza na długo.

Jest tylko jeden minus, opakowanie. Pompka po przekreceniu za nic na swiecie nie chce sie zamknąc, mialam juz kilka opakowan i zawsze jest tak samo. Dlatego srednio nadaje sie do zabrania w podroz, bo bywało, że mi sie wylał..

Używam tego produktu od:kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: ok 4

Pozytywne zaskoczenie.

Wielkie zaskoczenie. Zaproponowany przez panią farmaceutkę produkt za niecałe 9zł okazał się niezwykle trafiony. Zalety: miła konsystencja, dobrze się pieni wystarczy 1 doza aby umyć twarz. Nie śmierdzi jak niektóre preparaty myjące i co bardzo ważne NIE WYSUSZA. Za to skóra sprawia wrażenie czystej, bez lepkiej warstwy i miłej w dotyku. Jest wydajny (używam także do mycia plecków). Ogólne wydaje mi się że jest dość dobrym produktem dla osób z niewielkimi zmianami trądzikowymi. Ale to już każdy musi ocenić na własnej skórze.Używam tego produktu od:3-4 m-ce