Tołpa, Holistic, Pro Age Adaptogen + Kwas azelainowy, Delikatny peeling enzymatyczny

Tołpa
Średnia ocena: 0.00/5

Głęboko oczyszcza i usuwa martwy naskórek bez podrażnień. Zapewnia kolejnym produktom optymalne dotarcie do głębszych warstw naskórka. Spłyca zmarszczki, ujędrnia i napina skórę. Wyrównuje koloryt i rozjaśnia. Daje natychmiastowy efekt wygładzenia. Odnawia, nawilża i zmiękcza. Zmniejsza ilość zaskórników, zwęża pory i matuje. Pomaga zwalczyć przebarwienia. Zwiększa zdolności adaptogenne skóry, czyli odporność na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych i stres.

drobnoziarniste
enzymatyczne
trądzikowa, wrażliwa, dojrzała
oczyszczające, nawilżające, wygładzające
bez parabenów
w tubce

Rewolucyjna pielęgnacja skóry z Tołpa

Jeśli szukasz kompleksowej pielęgnacji skóry, która przyniesie widoczne rezultaty i zadziała na wiele frontów, Tołpa Holistic, Pro Age Adaptogen + Kwas azelainowy, Delikatny peeling enzymatyczny jest idealnym rozwiązaniem. Ta wyjątkowa seria produktów to prawdziwy przełom w dziedzinie pielęgnacji skóry, łącząca innowacyjne składniki i holistyczne podejście do piękna.

Zacznijmy od Holistic, Pro Age Adaptogen. Ten wyjątkowy eliksir zapewnia kompleksową pielęgnację skóry, odżywiając ją i regenerując. Dzięki unikalnemu połączeniu adaptogenów, które wzmacniają naturalne zdolności skóry do walki z oznakami starzenia, a także kwasu azelainowego, który redukuje przebarwienia i wygładza skórę, ten produkt działa w wielu kierunkach. Moja skóra stała się bardziej jędrna, a jej koloryt ujednolicony. Dodatkowo, Holistic, Pro Age Adaptogen jest wzbogacony o naturalne ekstrakty roślinne, które działają antyoksydacyjnie i chronią skórę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi.

Kolejnym niezwykłym produktem z tej serii jest Delikatny peeling enzymatyczny. Tołpa stworzyła formułę, która łączy delikatne enzymy z naturalnymi drobinkami złuszczającymi, aby zapewnić skuteczne złuszczanie martwego naskórka, bez podrażnień czy otarć. Ten peeling pozostawia skórę gładką, promienną i odświeżoną. Zauważyłam, że moje zmarszczki stały się mniej widoczne, a skóra jest bardziej jednolita w kolorze i strukturze.

Co naprawdę wyróżnia tę serię produktów to podejście holistyczne. Tołpa nie skupia się tylko na zewnętrznym wyglądzie skóry, ale także na jej ogólnym zdrowiu i równowadze. Produkty te działają na wielu poziomach, odżywiając skórę od wewnątrz i stymulując jej naturalne funkcje. Moja skóra wydaje się być bardziej elastyczna i odżywiona, a ja czuję się zrelaksowana i zbalansowana.

Nie mogę także nie wspomnieć o pięknej, minimalistycznej szacie graficznej tych produktów. Opakowania są proste, ale eleganckie, oddając wizję Tołpy jako marki, która łączy w sobie naturę i naukę.

Podsumowując, seria Tołpa Holistic, Pro Age Adaptogen + Kwas azelainowy, Delikatny peeling enzymatyczny to prawdziwe odkrycie dla miłośników kompleksowej pielęgnacji skóry. Działa na wielu poziomach, odżywiając, regenerując i przywracając młodzieńczy blask skórze. Jeśli szukasz rewolucji w swojej rutynie pielęgnacyjnej, te produkty są dla Ciebie.

Peeling bardzo dobry, oczyszcza delikatnie, bez podrażnień i wysuszenia skóry. Zostawia skórę miękką, wygładzoną i z wyrównanym kolorytem. Wygodne opakowanie.
Jak na razie najlepszy peeling enzymatyczny jaki miałam.

Świetny!

Jeden z lepszych peelingów na rynku. Tołpa i tym razem nie zawiodła. Delikatnie złuszcza, nawilża, cera jest mięciutka, gładka. Nie podrażnia, choć po nałożeniu można odczuć delikatne pieczenie (jest to ponoć "objaw" działania składników aktywnych). Zdecydowanie polecam.

Cudo którego szukałam

Dostałam od mamy w prezencie. Zawsze używałam peelingów o rożnej ziarnistości a ten to jakiś inny. Bardzo fajny, nie turla się nic po twarzy, po rozłożeniu pozostawia się na 10 min i usuwa. Cera jest taka oczyszczona po nim, uwielbiam ten efekt.
Opakowanie jest tez pięknie zrobione, wyróżnia się. Właśnie takiego peelingu szukałam

Jak dla mnie TOP!

Stosowałam już produkt Tołpa 3 enzymy, który w tamtym momencie mi odpowiadał.
Ten peeling kupiłam po przeczytaniu opinii na stronie wizaż. I.... Nie zawiodłam się!!
Na moje nieszczęście moja buzia ma skłonność do zapychania się, dużo produktów nie spełnia niestety wymagań. W okolicy strefy T mialam dużo wagrow i to właśnie z Nimi szczególnie chciałam walczyć.

Peeling odpowiada mi zarówno konsystencja, która jest dość gęsta, nie spływa z twarzy jak i zapach.
Używam 2-3 razy w tygodniu. Nakładam na ok. 10 minut po czym splukuje, delikatnie przy tym masując.
W moim przypadku skóra od razu po zmyciu tego produktu jest gładsza! Najbardziej widoczny efekt odczuwam w okolicy strefy T.
Efekt który chciałam uzyskać powoli się pojawia. Zauważyłam przede wszystkim zmniejszenie ilości czarnych kropeczek oraz zwężenie porów.
Po kilku tygodniach stosowania produktu mogę śmiało polecić!!!

Świetny!

Po długoletnich poszukiwania dobrego peelingu drogeryjnego w końcu się udało. Oczywiście nie bez pomocy opini wizażanek. Bo to właśnie te opinie pomogły mi znaleźć tą perełkę.
Opakowanie wpada w oko i wyróżnia się na półce przez co wpada szybko w oko i nie trzeba błądzić wzrokiem po pastelowych i cukierkowych opakowaniach. Na początku myślałam, że opakowanie jest małe i szybko się skończy. Ale produkt jest wydajny.
Konsystencja żelu świetnie się rozprowadza, dobrze się zmywa.
Oczywiście najważniejsze jest czy działa?! No i tu mogę napisać z ręką na sercu, że tak, ale tylko wtedy kiedy będziemy go stosować wg zaleceń na opakowaniu. Nie oszukujmy się jak użyjesz coś raz na jakiś czas jak ci się przypomni to efektów nie zobaczysz.
Po pierwszym użyciu od razu można zauważyć, że skora jest napięta, gładka taka czysta. Przy regularnym stosowaniu Po miesiącu widać, że peeling poradził sobie z zakornikami, pory są zmniejszone i zniknęły mi drobne przebarwienia. Jeżeli chodzi o zmarszczki to nie mogę jednoznacznie stwierdzić, że są one spłycone dzięki niemu, bo używam również innych kosmetyków przeciwzmarszczkowych. Ale pewnie jakiś wpływ jest. Na dobrze oczyszczonej skórze kremy lepiej działają.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Lżejsza lepsza wersja

Peeling zaskoczył mnie lekkością i brakiem mrowienia, jakie mam zawsze po użyciu poprzednika 3enzymy. Dodatkowo nie wysusza mi skóry. Buzia jednak doskonale oczyszczona i gładka w dotyku. Zapach podobny, bardzo przyjemny.Opakowanie, cóż sami widzicie, cudne, jak dla mnie bardzo artystyczne. Porównania do peelingu 3 enzymy nie da się uniknąć bo choć mają dużo podobieństw jak, zapach, konsystencja. To mają też sporo różnić. Zdecydowanie na korzyść serii Holistic. Co dla mnie i mojej skóry najważniejsze, można używać dwa razy w tygodniu czyli częściej niż 3enzymy. Zdecydowanie polecam

Efekt oczyszczonej skóry

Peeling enzymatyczny to strzał w dziesiątkę !!!
Peeling usuwa martwy naskórek, eliminuje niedoskonałości, oczyszcza pory, usuwa zaskórniki, odświeża skórę. Po aplikacji na skórę czuć delikatne mrowienie, które szybko ustępuje. Ale to właśnie działanie peelingu enzymatycznego!!! Polecam stosować 2 razy w tygodniu bo wtedy widać efekty!!! Jestem pod bardzo dużym wrażeniem tego kosmetyku. Serdecznie polecam!!!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jak w nazwie: delikatny peeling

Peeling stosowałam obok serum z tej samej serii (Tołpa, Holistic, Pro Age Adaptogen + Witamina C, Rozjaśniające skoncentrowane serum).
Rzeczywiście, jest delikatny, nie podrażnia, za to napina ładnie skórę, cera wygląda dużo lepiej, jest odświeżona. Po peelingu kosmetyki ładnie się wchłaniają.
Bonus: ładnie pachnie :)
Nie wiem natomiast, czy spełnia obietnicę zmniejszania liczby zaskórników, bo mnie ten problem raczej nie dotyczy:).
Ogólnie - na plus!

bardzo dobry

Jeden z lepszych peelingów. Jest delikatny, nie podrażnia, a mimo to robi swoją robotę:) Złuszcza martwy naskórek, napina skórę, zwęża pory. Wart przetestowania. Stosowałam częściej niż podaje producent i nie robi żadnej krzywdy:)

Warto sprawdzić

Produkt kupiłam chwilę temu, szukałam alternatywy dla Ulubionego peelingu kwasowego od The Ordinary, który dosyć często jest wyprzedawany.

Produkt zamknięty w tubie co jest plusem jeśli chodzi o utrzymanie higieny. Peeling w formie gęstego żelu nakładałam na oczyszczoną i suchą twarz raz na tydzień nie przekraczając zaleconego przez producenta czasu.

Mam cerę suchą, która wymaga nawilżenia i to jest kosmetyk, który może w tym pomóc. Usuwa obumarły naskórek, wygładza twarz i napina. Nigdy kosmetyk nie powodował u mnie pieczenia.

Po określonym czasie, kosmetyk miałam wrażenie zagęszcza swoją konsystencję, według zaleceń producenta należy zrobić delikatny masaż i zmyć twarz. Tu miałam początkowo problem, gdyż zwykłe opłukanie wodą nie wchodzi w grę, produkt z "za bardzo" przyczepia się do twarzy. Warto zaopatrzyć się w jakąś gąbkę czy rękawicę do mycia twarzy i z wodą na spokojnie zetrzeć pozostałości żelu.

Widać różnicę!

Bardzo dobry peeling. Ma postać gęstego żelu, którego niewielka ilość wystarczy żeby pokryć całą twarz. Zgodnie z instrukcją trzymam go 10 minut i zmywam wodą. Peeling nie szczypie i nie wywołuje podrażnień, nawet na mojej wrażliwej cerze. Po zmyciu buzia jest bardzo gładka i lekko napięta. W kolejnych dniach po użyciu peelingu, należy zadbać o większe nawilżenie skóry ponieważ preparat powoduje jej delikatne ściągnięcie, co jest zasługą kwasu azelainowego w składzie. Z drugiej strony dzięki temu, otrzymujemy wyraźnie czystszą, jaśniejszą i niesamowicie gładką cerę.
Osobiście przy mojej dojrzałej cerze która nie posiada niedoskonałości, stosuje peeling raz na dwa tygodnie. To wystarczy żeby buzię odświeżyć i nadać jej zdrowy blask. Peeling jest tak wydajny że starczy mi chyba na pół roku używania. Jestem bardzo zadowolona z efektów i polecam ten produkt!