My Secret, Smoky Rock, Lipstick (Pomadka do ust)

My Secret, Smoky Rock, Lipstick (Pomadka do ust)

Jak przystało na prawdziwą Rock Girl umaluj usta pomadką do ust w odważnym kolorze różu. Nawilżająca formuła o delikatnej konsystencji zapewni nie tylko super kolor, ale również ochronę ust.
Dostępna tylko w jednym odcieniu.

Cena: 9zł
/m/

Całkiem dobra

Kupiłam ją, gdyż potrzebowałam odcienia fuksji w swojej kolekcji. Kolor jest ładny - wyrazisty, jednak nie jest bardzo mocno napigmentowany, co uznaje za plus. Pomadka jest kremowa, nie wysusza ust, dobrze się rozprowadza, trwałość przeciętna. Niestety, ostatnio przefarbowałam włosy i ten kolor już mi nie pasuje. Szkoda, że w limitowance nie wypuścili więcej odcieni.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Super kolor

Jedna z lepszych pomadek jakie mam w swojej kolekcji :)

Plusy:
- cena (ja swoją kupiłam za ok. 6 zł)
- piękny intensywny kolor fuksji ;)
- dość trwała
- bezzapachowa (dla mnie to plus)
- nie zostawia nieprzyjemnego posmaku w ustach

Minusy:
- brak

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 i chyba ostatnia bo to limitowanka :(

i like it ;D!

Kupiłam ze względu na fajny odcień, matowy, wyraźny. To typowa fuksja, bez drobinek. Trwałość całkiem przyzwoita, a świetna jak na tę cenę (zapłaciłam bodajże 5,90;)). To limitowanka, więc myślę że już nie ma szans by ją dostać :D
Ja ze swojej jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: sierpień 2010

fuksja :D

kupiłam tę pomadkę pod wpływem szaleństwa zakupowego-podczas większych zakupów w Naturze znalazłam ją w promocji. "to tylko 5,99zł" - pomyślałam i tym oto sposobem stałam się posiadaczką jednej z lepszych pomadek z mojej kolekcji :D kolor fuksji jest piękny, idealnie nasycony, możemy uzyskać delikatny lub intensywny efekt. trwałość dość przyzwoita, zapach ok, żadnych drobinek i za to zdecydowanie +.

Używam tego produktu od: wakacje 2010

fuksja :)

Jest to przyzwoita, dobra , w miarę przeciętna szminka. Rozprowadza się gładko, przyjemnie się jej używa, nie robi smug, nie waży się. Pokrywa usta jednolitą warstwą koloru. Jeśli chodzi o trwałość to jest przeciętna, ale nie oczekiwałam od niej extremalnej trwałości, wolę jak pomadka krócej się trzyma ale nie wysusza ust. I z nią właśnie tak jest, usta są miłe, nie wysusza ich. Zapach słodkawy, minimalnie zalatuje "starą szminką" ale tylko jak wącham wysuniętą szminkę, przy malowaniu się zapach jest nie wyczuwalny więc ok.

Opakowanie ani brzydkie ani ładne, takie sobie.

Kolor to mocny róż (fuksja, amarant). Lekko opalizuje na chłodny fiolet, ale widać to jedynie jeśli przyglądamy się z bardzo bliska, z normlanej odległości wygląda jak kremowy róż, nieopalizujący.
Kolor jest bez drobinek, bez żadnej perły, daje efekt delikatnie mokrych ust, ale nie tafla wody, poporstu nie całkowity mat :)
Kolor mimo, że jest bardzo intensywny nie daje efektu na ustach takiej "żarówy". Moim zdaniem na ustach wydaje się bardziej stonowany niż by się wydawało po zobaczeniu samej szminki.

Ja osobiście wolałabym żeby szminka była bardziej napigmentowana, ale nie uznaję tego za minus, zależy jaki odcień się komu podoba.

Szkoda, że nie wypuścili w limitowance więcej odcieni... ten mocny róż jest naprawdę ładny, ale myślę, że więcej osób ucieszyłoby się gdyby zrobili jeszcze chociaż z dwa odcienie.

Używam tego produktu od:kilku tygodni