Laboratorium Kosmetyczne AVA, Eco Linea, Rewitalizujący krem pod oczy (stara wersja)

Zapobiega tworzeniu się zmarszczek, spłyca już istniejące. Spowalnia proces starzenia się skóry. Obrzęki pod oczami ulegają zmniejszeniu, ustępują oznaki zmęczenia oczu. Skóra jest nawilżona, bardziej napięta, elastyczna, wygładzona, młodsza. Eco Linea to seria kosmetyków ekologicznych certyfikowana przez francuską firmę ECOCERT. W skład tej serii wchodzą zarówno produkty naturalne jak i organiczne.

rozświetlające, regenerujące, nawilżające, przeciw cieniom / opuchnięciom, wygładzające
bez parabenów
z pompką
kremy pod oczy

bardzo dobry!

Bardzo dobry preparat, super wchłanialny, wygładza, neutralny, prawie niewyczuwalny zapach, naturalne składniki, nie uczula. Wydajny i dość profesjonalnie zapakowany. Myślę że certyfikat Eco Cert to najlepsza rekomendacja tego produktu i całej serii. Polecam z czyustym sumieniem!

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

dobry

DOBRY! to okreslenie w sam raz dla calej serii....lekka konsystencja, neutralny zapach, doskonala wchlanialnosc i pare innych cech sprawia, ze to dos dobry kosmetyk ale spektakularnych efektow nie nalezy sie spodziewac!

Używam tego produktu od:roku

ulga dla skóry

kupiłam w ramach ptrzetestowania eko kosmetyku. na plus skład, skład i jeszcze raz skład!!! cudo jak maseczka z własnego ogódka ;-)
nie dośc że świetny skład, to jeszcze z polskiej eko hodowli!
efekt: łagodny preparat, duża ulga dla skóry, wygładzenie, nawilżenie, blask.
nie ma ładunku chemii więc nie wygładza zmarszczek w pięc minut, tego sobie nie obiecywałam. dla efektu trzeba go stosować cierpliwie KILKA TYGODNI! :D
ale warto, mam wrażenie że skóra odpoczywa.

na plus: cena (niższa niż za niejedne chemikalia)
odwaga dla firmy za wprowadzenie ecocert
wydajnośc (jest jak woda, kropla wystarczy na twarz)
ekologiczne opakowanie (szkło i kartonik)
łagodzenie podrażnień

zapach neutralny: jak herbata ziołowa

Używam tego produktu od :kilka tyg
Ilość zużytych opakowań: odrobina 1

Słaby.

Mnie rozczarował: obiecuje więcej, niż daje. Na początek plusy: higieniczne opakowanie z pompką, fajny skład, a zawartość bardzo nieciekawa. Dziwne, że producent nazwał ten produkt kremem; jest tak rzadki, że spokojnie mógłby być serum, dosłownie spływa z palców. Nawilża, ale po ekocertach i takim składzie spodziewałam się czegoś lepszego. Ot, zwykły nawilżacz, fakt, że wydajny. Trzymam sporadycznie i czasem stosuję, ale bez zachwytów.

Używam tego produktu od: parę miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze.

plus za naturalnosc

Krem dobrze sie nakłada, nie podrażnia, jest całkowicie naturalny. Dobrze nawilża, dozownik jest higieniczny. Sprawdził się szczególnie latem, gdy skórę wysuszało słońce.

Używam tego produktu od:roku