BaByliss, Curl Styler Luxe, Lokówka z nawiewem

BaByliss, Curl Styler Luxe, Lokówka z nawiewem

Kategoria

Lokówka ze szczypcami, wyposażona jest w ceramiczne płytki oraz innowacyjne połączenie temperatury z wydmuchem zimnego powietrza. Szeroka głowica o średnicy 36 mm. Ma funkcję jonizacji, obrotowe złącze, kabel o długości 2,5 metra, trzy poziomy temperatury 160°C, 180°C, 200°C. Cylindryczna konstrukcja z rowkami wykorzystuje powietrze i ciepło, aby tworzyć trwałe loki o gładkim i lśniącym wyglądzie. Szybko się nagrzewa, końcówki nie pobierają ciepła i są bezpieczne dla dłoni.

lokówki

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Lokówka z nawiewem

Jestem zadowolona z zakupu tego urządzenia, lokówka się super sprawdza, bardzo podoba mi się efekt jaki można nią uzyskać. Jest super prosta w obsłudze, podoba mi się, że można regulować temperaturę i bardziej dopasować do swoich włosów, niższa fajnie się sprawdza przy włosach cienkich.

Lokówka ? ? ?

Napiszę w końcu rzetelną opinię nie ze względu na darmowy test ale własny zakup. Piękne opakowanie, lokówka wygląda bardzo profesjonalnie i jest wykonana z uwagą na każdy szczegół. Do tego pokrowiec pozwalający odłożyć ją w trakcie użytkowania bez uszkodzenia powierzchni. I to na tyle z plusów. Wydanie 249 zł na sprzęt tej marki był najzwyczajniej wyrzuconą w błoto kasą.
Mam grube włosy, zdrowe, dość ciężkie. Loki a raczej bardzo ale to bardzo lekkie fale (bo nie ma szans na wykonanie naturalnych loków mimo iż jest to lokówka) utrzymują się maksymalnie 30 minut ! ! !
Jak dla mnie sprzęt całkowicie przereklamowany i niewart ani jednej złotówki.
Jeżeli szukacie lokówki, która pozwoli Wam szaleć z fryzurami w zależności od nastroju to na pewno nie jest to sprzęt, którego szukacie
W zasadzie zastanawiam się do czego w ogóle ona jest... Bo poza straconym czasem nie robi na włosach kompletnie nic.

lokówka

Lokówkę dostałam parę tygodni temu od siostry. Używa mi się jej bardzo dobrze, fajny efekt daje, bo robi takie luźne loki coś a la fale. Obsługa jest bezproblemowa, szybko można wystylizować włosy. Wygląd lokówki też mi się podoba, ładnie jest wykończona.

Naprawde sztos!

Sprzęt prezentuje się bardzo ładnie, połączenie czerni i różu wygląda kobieco i elegancko. Suszarki z chłodnym nawiewem to standard, ale lokówka jest dla mnie totalna nowością. Okazało się, że ma to jednak sens bowiem zewnętrzne płytki nie nagrzewają się, ciężko zatem o poparzenie jak w przypadku innych lokówek. Pasmo po zakręceniu nie jest gorące, a włosy po zakręceniu nie wyglądają na suche- wychodzą mięsiste, nawilżone i wygładzone fale. Można także uzyskać efekt bardziej zakręconych włosów wydzielając mniejsze pasma. Bez względu jednak jaki efekt nas interesuje skręt trzyma się praktycznie cały dzień! Gdy raz zdarzyło mi się zapomnieć stylizatora wieczorem musiałam nanieść poprawki. Stylizacja włosów z tym produktem jest bardzo szybka, bo lokówka nagrzewa się w błyskawicznym tempie. Mamy do wyboru 3 poziomy temperatur 160, 180, 200. W przypadku delikatnych włosów podatnych na stylizację wystarczy 160, przy moich opornych wybieram 200. Po ustawieniu temperatury chłodny nawiew włącza się sam. Z innych bajerów mamy jeszcze obrotowe złącze, które naprawdę ułatwia życie. Łatwiej jest kręcić sprzętem i nie zaplątać się w kabel. Lokówka po 60 minutach wyłącza się sama co jest bezpieczną opcją gdy spieszymy się rano, czy przed jakąś imprezą. Podsumowując na pewno warta jest swojej ceny ,a jej największą zaletą jest niewątpliwie możliwość uzyskania naturalnych, luźnych fal, które mimo delikatnego skrętu trzymają się naprawdę długo. Idealna jest na co dzień jak i w większe imprezy. Mi pozwala walczyć z brakiem objętości moich włosów i tzw. "przyklapem". Nie żałuję, że ją mam, a na pewno prędko się z nią nie rozstanę.

Lokówka do specjalnych zadań

Mam długie, grube i ciężkie włosy, dlatego loki (które uwielbiam) utrzymywały się na mojej głowie bardzo krótko. Zanim dotarłam do pracy bądź na imprezę było po fryzurze. Porzuciłam więc jakiś czas temu kręcenie włosów. Dopóki nie wzięłam udziału w testowaniu. Urządzenie jest lekkie i łatwe w użyciu, szybko się nagrzewa, nie ma obawy, że zrobimy sobie krzywdę. Dzięki nawiewowi loki i fale widocznie dłużej się utrzymują. Innowacyjny kształt płytek sprawia, że wyglądają pięknie i naturalnie. Włosy są lśniące i podniesione u nasady. Lokówka świetnie sprawdza się zarówno w codziennym użyciu jak i przy okazji specjalnych wyjść. Polecam

• Łatwość obsługi: 5

Utrzymuje dłużej skręt niż w przypadku tradycyjnych lokówek

Dzięki Wizażowi miałam okazję przetestować to wspaniałe urządzenie, bardzo się z tego cieszę i jeszcze raz dziękuję.

Lokówka BaByliss jest niesamowicie prosta, łatwa i intuicyjna w obsłudze. Dobrze leży w dłoni. Jest bardzo komfortowa. Używanie jej to czysta przyjemność. Dzięki innowacyjnemu kształtowi płytek pozwala w szybki sposób osiągnąć tak bardzo teraz modny efekt beach waves, czyli "potarganych" wiatrem fal. Fale są bardzo trwałe, nawet w przypadku moich włosów, które są słabo podatne na układanie i stylizację. Jeśli chcemy, możemy nią także uzyskać efekt mocniejszych fal. W obu przypadkach stylizacja utrzymuje się dłużej i wygląda lepiej niż w przypadku tradycyjnych lokówek. Za trwałość loków lub fal odpowiada chłodnych nawiew, który tuż po skręceniu suszy włosy, wyrównując ich temperaturę do tej z przed całej stylizacji. Loki wykonane tą lokówką są gładkie i zdrowo błyszczą.

Lokówka posiada trójstopniową regulację temperatury i szybko się nagrzewa. Kręcąc włosy tym sprzętem ani razu się nie oparzyłam. Lokówka jest trwała i funkcjonalna. Za każdym razem, kiedy jej używam, robię to z przyjemnością, z pewnością polecę przyjaciółce.

Serdecznie polecam!!

Lokówka jest bardzo łatwa w użyciu, nadaje włosom długotrwały efekt skręconych a zarazem bardzo naturalnych włosów. Włosy nie palą się przy częstym stosowaniu, dzięki nawiewowy chłodnego powietrza.

• Łatwość obsługi: 5

Idealna do codziennej stylizacji!

Lokówka Curl Styler pozwala wyczarować nam naturalne i luźne fale w krótkim czasie, dlatego jest idealna do codziennej stylizacji włosów.
Super jest to, ze szybko się nagrzewa i nie musimy długo czekać aż będzie gotowa do pracy. Jest wygodna w użyciu i lekka, jestem zadowolona z tego, ze zewnętrzna strona płytek nie jest gorąca przez co nie jesteśmy w stanie się nią poparzyć co zdarzało mi się wcześniej używając poprzedniej lokówki.
Jej plusem jest także chłodny nawiew, utrwala on fryzurę a włosy wydają się puszyste, jakby ze zwiekszona objętością.
Używam jej codziennie, wykonanie nią fryzury nie jest pracochłonne z czego jestem najbardziej zadowolona. Ale trzeba pamiętać, ze nie zrobimy nią typowo sprężystych loków, efekt jaki otrzymamy to luźne fale o naturalnym wyglądzie, jeśli na takim efekcie nam zależy to polecam to urządzenie!

Niespodziewalam się takie produkty... WOW

Lokówka Curl Styler Luxe C112E otrzymałam do testowania od wizaż.pl..

Lokówka ma ładny wygląd, jest zgrabna, kobieca, uważam że lekka jeśli chodzi o wagę porządnego sprzętu, bo nie jest to bubel z bazarku. Kabel od lokówki jest długi co pozwala przy każdym lustrze nawet gdy gniazdko z prądem jest w pewnej odległości.

Szczerze nie byłam przekonana, że Lokówka Curl Styler Luxe C112E może nadać moim włosom fale - loki jak na obrazku czyli takie, które miałam po wyjściu od fryzjera. Ogólnie jest posiadaczka twardych, grubych włosów z tendencja do puszenia.

Lokówka Curl Styler Luxe C112E jest łatwa, prosta w obsłudze, włosy pięknie wygładza dzieki płytkom między którymi umieszcza się pasmo włosów, dzięki czemu pasmo fala jest gładka, zdrowo wygląda i tak jakby został podkreślony kolor włosów w moim przypadku jest to kolor farbowany i często po jakimś czasie jest wypłowiały, a po wykonaniu fryzury był jak nowy.

Zazwyczaj jak już udało mi się z trudem nakręcić włosy podobnym urządzeniem to szybko włosy się prostowały i wyglądały kiepsko bo były lekko na puszone ani proste ani falowane, natomiast dzięki Lokówce Curl Styler Luxe C112E efekt fal utrzymuje się dość długo i wilgotne powietrze ani wiatr nie zniszczył mojej fryzury.

Ach te loki...

Zawsze chciałam mieć piękne loki, które miękko powiewają na wietrze. Zawsze chciałam szybko, bez trudu i bez spalonych włosów osiągnąć efekt pięknych loków. I właśnie dzięki lokówce BaByliss Curl Styler Luxe mogę teraz mieć piękne naturalne loki bez obawy o stan moich włosów.
Muszę szczere przyznać, że testowana przez mnie lokówka pozwala naprawdę szybko wyczarować delikatnie i miękkie loki.
Kiedy bierzemy węższe pasemka loki są bardziej spięte, natomiast w przypadku szerszych pasemek loki są luźniejsze.
Lokówka doskonale modeluje, wygładza i pielęgnacje włosy.
Nawiew w lokówce jest fajnym rozwiązaniem, ale w moim przypadku w żaden sposób nie przyczynia się do większej trwałości loków.
Lokówka ma 3 poziomy ciepła 160°C 180°C i 200°C, dzięki czemu same możemy dopasować temperaturę do każdego rodzaju włosów. Posiada automatyczny wyłącznik i długi obrotowy kabel oraz matę termoodporną zwiekszajacą bezpieczeństwo użytkowania. Lokówka wyłącza się automatycznie po 60 minutach pracy.
Jeśli zatem marzą Ci się naturalne loki, które zrobisz sama w zaciszu swojego domu, szybko i sprawnie, z czystym sumieniem polecam Ci lokówkę BaByliss Curl Styler Luxe.

Lokówka najwyższej klasy!

Ogromnie cieszę się, że miałam przyjemność poznać i przetestować na własnych włosach tę lokówkę. To jest zupełnie nowy wymiar kręcenia włosów! Jestem w niej zakochana od pierwszego użycia. Co wyróżnia BaByliss Curl Styler Luxe na tle innych? Przede wszystkim otwierana głowica, dzięki której znacznie szybciej możemy uzyskać wymarzony skręt, w porównaniu z inną lokówką. Dodatkowo, poza tym, że mamy regulacje temperatury (160, 180, 200 stopni), to lokówka dodatkowo wyposażona jest w zimny nawiew. Pozwala on utrwalić skręt, ale sprawia też, że włosy w mniejszym stopniu narażone są na działanie wysokiej temperatury. Jeśli mamy ochotę, nawiew można wyłączyć. Lokówka jest bardzo prosta w użyciu i zapewniam, że po jej wypróbowaniu nie chciałybyście wrócić już do takiej klasycznej :)
Już trzymając ją w dłoni mamy poczucie, że trzymamy wysokiej klasy, luksusowy sprzęt. Na pierwszy rzut oka widać, że lokówka została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Działa bez zarzutów, błyskawicznie się nagrzewa. Ja podczas jej nagrzewania aplikuję na włosy preparat termoochronny.
Uwielbiam efekt jaki daje ona na moich włosach. To jest po prostu idealny skręt, taki beach waves. Włosy są pełne objętości, ale nie ma mowy o puszeniu się. Loki są pięknie podkreślone, mają idealną teksturę. W kilkanaście minut, w domowym zaciszu mogę uzyskać fryzurę, jak po wizycie u fryzjera. Nawet osoby, które mają dwie lewe ręce do stylizacji włosów z tą lokówką by się polubiły.
Dodatkowe zalety lokówki to długi i obrotowy kabel oraz dołączona do niej mata termoodporna, na której możemy bezpiecznie i bez obaw odłożyć sprzęt.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Łatwość obsługi: 4

Wielozadaniowa lokówka :)

Lokówka Curl Styler Luxe C112E Jest pierwszym urządzeniem które posiadam, które mogę niemalże nazwać luksusowym. Już tłumaczę dlaczego :)

Wygląd: moge nie być tutaj obiektywna, ponieważ połączenie koloru rose gold oraz czarnego jest zdecydowanie moim ulubionym połączenim kolorów :) Lokówka jest po prostu bardzo, bardzo ładna! W mojej łazience służy niemalże za ozdobę :) Pierwsze co rzuca się w oczy to wygląd samej głowicy – jest to połączenienie prostownicy (klasyczne płaskie płytki) oraz okrągłej lokówki. Kabel ma fajną długość (2,5 m), może się również obracać w zależności od tego jak kręcimy włosy. W zestawie dostajemy również matę na której można położyć gorące urządzenie, co w moim przypadku jest MEGA konieczne, ponieważ kiedyś już wypaliłam dziurę w panelach (smutne wspomnienie, nie chce o tym rozmawiać.... :D ).

Nagrzewanie: lokówka nagrzewa się na prawdę bardzo szybko, jest to kwestia kilkunastu sekund – tyle właśnie trwa dokładne rozczesanie włosów oraz nałożenie ochronnego olejku na włosy. Do wyboru mamy trzy poziomy temperatury 160, 180 oraz 200 stopni.

Działanie: jestem posiadaczką włosów niskoporowatych, dlatego moim głównym zmartwieniem jest zawsze brak objętości moich włosów oraz ich niechęć to kręcenia. Układanie i modelowanie moich włosów trwa całe wieki, a loki rozporstowywują się po ok 20 min. Dlatego właśnie codziennie rano stawiam na łatwe rozwiązania – kucyk lub różne wersję niskiego koka. Jednak w przypadku lokówki Curl Styler Luxe C112E Dostałam możliwość tworzenia o wiele bardziej wymyślnych fryzur :) Po pierwsze, używanie lokówki jest na prawdę łatwę, jednak polecam obejrzeć filmik instruktażowy na stronie www producenta – bardzo mi pomógł w uzyskaniu właściwego ofektu naturalnych loków. Moje włosy na prawde nie utrzymują długo skrętu, w przypadku połączenia lokówki Curl Styler Luxe C112E oraz średniej ilości sprayu do włosów loki utrzymują się nawet do 4 godzin, co w moim przypadku to prawdziwy rekord!

Uważam że lokówka Curl Styler Luxe C112E Będzie fajnym rozwiązaniem dla osób które (tak jak ja) robią włosy rano „na szybko” oraz dla tych które korzystają zarówno z lokówki oraz prostownicy.