Nivea, Creative Eyes Mono by Chantal Thomass (Cienie pojedyncze, wersja 2010)

Nivea, Creative Eyes Mono by Chantal Thomass (Cienie pojedyncze, wersja 2010)

Limitowana wersja cieni do powiek stworzonych razem z projektantką bielizny Chantal Thomass.
Dzięki 4 całkiem nowym odcieniom zaprojektowanym przez Chantal Thomass można stworzyć zarówno naturalny dzienny makijaż jak i wieczorowy, charakteryzujący się dramatycznością spojrzenia. Cienie dobrze się trzymają powieki.

Bez zastrzezen ale..

Mam czarne. Kupilam, bo potrzebowalam cieni do smokey eyes. Cienie sa dobre. Bardzo mocno napigmentowane. Nie wiem jak dlugo sie trzymaja, bo zawsze pod cienie nakladam baze te z baza Lumene trzymaja sie caly dzien. Niestety osypuja sie w trakcie nakladania i za to minus.Nie wiem czy kupie, bo uzywam ich rzadko.

Używam tego produktu od:hmm chyba od 3miesiacy nieregularnie
Ilość zużytych opakowań:wciaz 1

jak zwykle pojedyncze cienie

Nivea wprowadzila na jesien 2009 roku serie limitowana ktora jest dostepna w sprzedazy przez rok czasu. Nabylam ciemny szary cien z tej serii. Opakowanie bardzo mile dla oka, jak dziurka do klucza w drzwiach, a w srodku mam perlowy cien. jak to u Nivea perla jest delikatna , a nie gruba, co bardzo lubie. Polysk jest dyskretny i nie ma nic z brokatu. Cien wedlug mnie ma taka sama jakosc jak cienie pojedyncze w stalym sortymencie. U mnie wiekszosc cieni sie lekko sciaga, ale nakladajac/wcierajac je palcem powoduje ze ich trwalosc sie polepsza. Ciemne kolory nakladam przy rzesach, wiec w tym przypadku nie ma porblemu ze sciaganiem. Cien przy rzesach trzyma sie dobrze i dobrze sie tez nanosi palcem. makijaz jest delikatna, ale jednak podkreslajacy oko.

zaznaczam ze nie kupie ponownie bo to limitowanka i chodz bym go uzywala dzien w dzien , nie zuzyje tego cienia, nie ma szans.

Używam tego produktu od: od konca 2009 roku
Ilość zużytych opakowań: napoczete pierwsze, jeszcze wytloczony kluczyk na powierzchni cienia jest widoczny, oj wydajny ten cien, wydajny