Chanel, Hydramax + Active Nutrition, Nourishing Cream for Dry Skin (Odżywczy krem do skóry suchej i bardzo suchej)

Znana i lubiana seria Hydramax + Active poszerza się produkt stworzony z myślą o potrzebach skóry suchej. Każda skóra może zmienić się w suchą – zarówno wskutek procesów starzeniowych, jak i przez stres czy ekspozycję na niekorzystne czynniki zewnętrzne, jak zimno i wiatr. Dlatego kosmetyki o treściwej konsystencji świetnie się sprawdzą w walce z takimi przypadkami - tak jak odżywczy krem do skóry suchej i bardzo suchej Chanel Hydramax + Active Nutrition, Nourishing Cream for Dry Skin. Seria Hydramax + Active Nutrition łączy składniki wodne i tłuszczowe, więc działa wyjątkowo skutecznie. Ceratonia PFA, składnik obecny w całej gamie, pobudza naturalne pokłady wody w skórze i pozwala dłużej utrzymać nawilżenie. Wyciąg z rozmarynu odżywia, a wosk różany wzmacnia barierę ochronną skóry.

Cena: 286zł / 50ml
/bw/

satynowe nawilżenie

cudowny krem dla suchej skóry . Idealnie nawilżą , nie jest tłusty i cięzki.Posiada lekką konsystencje , dzięki czemu bezproblemowo sie rozprowadza dając efekt satynowej twarzy :)
Plusów jest wiele, przede wszystkim dobre nawilżenie i wygładzenie skóry, przez ten satynowy efekt.jest też dobry pod makijaż i do codziennej pielęgnacji
Minusem jest czywiście cena ...

Używam tego produktu od: starczył na 6 mscy
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie

przydaje się

Krem dostałam w prezencie od ukochanego. Sama kupuję nieco tańsze kremy ;-) Moim zdaniem jest to dobry krem, przydaje się, lecz nie będę zachwycać się nad nim, ponieważ działa podobnie do klasycznego nivea. Po obu efekt na mojej twarzy jest taki sam ;-)

+ nawilża, nie obciąża skóry;

+ nie podrażnia; nie uczula;

+ nie zapycha skóry;

+ skóra jest wygładzona, miękka;

+ lekka, delikatna konsystencja;

+ wygodne opakowanie;

+ szybko się wchłania;

+ nie pozostawia tłustej warstwy na skórze; nadaje się jako baza pod makijaż;

+ rozjaśnia koloryt; pomaga zregenerować się skórze;

Minusem jest oczywiście cena, która moim zdaniem nie odpowiada w ogóle jakości. Krem przydaje się, ale nie jest niezastąpiony.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Doskonaly

W poszukiwaniu dobrego kremu nawilzajacego natrafilam wlasnie na ten. Pokochalam go od pierwszego zetkniecia z moja skora. Kremow z wyzszej polki przetestowalam juz sporo, ale jeszcze zaden nie zachwycil mnie tak bardzo jak ten. Najbardziej lubie go za jego gesta ale nietlusta konsystencje. Zostawia na mojej buzi leciutki film, dzieki ktoremu latwo i rownomiernie moge rozprowadzic makijaz. Uzywam bazy brazujacej tej samej firmy, ktora moge szybko zaaplikowac tylko w polaczeniu z tym wlasnie kremem :). Krem pieknie pachnie, nie roluje sie, a buzia jest nawilzona i gladka.

Używam tego produktu od: Miesiaca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

jest w porządku:)

Lubię kosmetyki z tej serii (używałam jeszcze serum) za:
- powalający zapach,
- gęstą, fajną dla cery suchej konsystencję,
- możliwość zrobienia makijażu szybko po zaaplikowaniu kremu,
- uczucie otulenia (ukojenia) kremem skóry,
- nie zapycha skóry,
- łatwy dostęp do produktu (słoiczek ma odpowiednio duży otwór , nie tak jak w przypadku niektórych kremów Diora).
Jesli chodzi o cenę - wszystkie tego typu kremy luksusowych marek kosztują podobnie. Choć chciałabym, by produkty z tej linii miały cenę niższą o połowę:))
Ale nie odejmuję gwiazdki za cenę. Chciałabym móc odczuć działanie kremu nawet po tym, jak już skończyłam używać kosmetyku. A tu nic: krem się kończy, to i uczucie nawilżenia się kończy. Kosmetyk nie przedłuża swego działania, jak np. krem nawilżający Guerlaina. Choć to nie jest mój KWC, to myślę, że i tak jest bardzo dobry.

Ukojenie...

Poza minusem jakim jest niewątpliwie cena( ok 79 euro)
Krem ma właściwie same plusy:

- używany na noc bardzo mi pomógłmw okresie gdy moja skóra intensywnie dawała mi w kość z powodu przesuszenia.

- krem ma piękny zapach.

- nie pozostawia ani lepkiej ani tlustej powłoki na skórze.

- wchlania się niemal natychmiast.

- absolutnie nie zapycha.

- po kremach intensywnie nawilżających moja skóra bywała rano przetłuszczona, spocona ( z powodu zbyt ciężkiej konsystencji kremu np). Po tym produkcie nie ma o tym mowy.

- nadaje się pod makijaż

W tej chwili go odstawiłam ponieważ moja skóra jest już w lepszej formie i posownoe jest skórą normalną ale byc może jeszcze do niego wrócę .

Używam tego produktu od: Używałam 3 mieś
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Rewelacyjny!

Kupiłam ostatnią sztukę w Sephorze za bagatela 319zł bolało, szarpnęło, ukłuło przy kasie ale ulga jaką poczułam po aplikacji zrekompensowała mi wszystko. Uznałam, ze to inwestycja na zimę. Moja cera od ogrzewania, mrozu i zmiany temperatur wyschła na wiór. Policzki przesuszone do granic możliwości a strefa T w obronie nawija sebum jak fabryka smarów. Krem w cudowny sposób uspokoił i ukoił. Prawdziwa ulga. Stosuję na noc i pod makijaż. Sprawdza się idealnie. Bardzo komfortowy krem, który nie zapchał mi porów, nie wysypało po nim, przepięknie luksusowo pachnie, ma fajne opakowanie i dobrze chroni i nawilża. Czego chcieć więcej? Tylko niższej ceny!

zyskalam nowego ulubienca!

Kremdostalam od meza na urodziny, bo jestem z natury oszczedna i nie wydalabym takiej kasy sama :) dlugo lezal w szafie bo szkoda mi go bylo haha, ale testowalam inne sreum na dzien wiec czekal na swa kolej .
PO pierwszym uzyciu bylo glosne wow! Efekt super! super gladkosc skory i coniespotykane nawilzona caly dzien ! mam skore mieszana, nie zapchal . Wygladzil drobne zmarszczki, swietnie zachowuje sie pod podkladem , skora sie nie swieci. Mozna go uzywac na dzien i na noc, ja na noc stosuse serum wiec ten idealnie mi sie sprawdza. Dolaczona do opakowania szpatulka jest genialna, nie trzeba grzebac palcem w pieknym pudeleczku, krem jest wydajny. jedyny minus to cena, ale za tak luksusowy produkt , starczajacy na dlugi czas, warto :)

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy

MIÓD CUD

uwielbiam ten krem!!!

+ za jego zapach..obłedny

+ konsystencję, nie jestem zwolennikiem gelu dlatego np chanel z serii hydra beauty gel mi nie podpasował)

+ świetnie nawilża

+ skóra jest miękka i odżywiona

+można stosować na dzień i na noc

+ przyjemne opakowanie, z patyczkiem :)

- cena.. niestety za jakość się płaci

dodam, ze cere mam mieszana ( strefa T) nie raz przesuszona, buzia po tym kremie jak dla mnie jest idealna

stosuje z maseczka z tej serii.

Ilość zużytych opakowań: 1 50ml

przefajny:)))

Dostałam ten krem w prezencie i muszę przyznać, że przede wszystkim na \'plus\':
+ ratował moją cerę w dzień gdy w nocy leczyłam ją innym kremem z kwasami,
+ super nawilża/natłuszcza nie powodując świecenia i zatykania porów (mam cerę mieszaną),
+ ten zapach! najpiękniejszy zapach kremu jaki kiedykolwiek spotkałam, taki delikatny i perfumeryjny, idealnie pasuje do marki Chanel :)
+ świetna konsystencja, dość płynna jednak świetnie się nakłada i szybko się wchłania.

minusy:
- oczywiście cena :) sama chyba nigdy go sobie nie kupię, no chyba, że zacznę naprawdę dużo zarabiać :p

Używam tego produktu od: od pół roku

Fajny!

Krem jest w fajnej konsystencji.

plusy:

- dobrze nawilża
- ładny zapach
- ładne opakowanie

minusy:

minusy:

- cena! ( gigantyczna, ale dobra marka)

Super krem

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona powyzszym kremem. Uzywalam wczesniej Chanel Beaute Initiale jednak ta linia zostala wycofana z produkcji czym poczatkowo sie zmartwilam gdyz krem mi odpowiadal i nie mialam ochoty na poszukiwania innego. Kolezanka polecila mi Hydramax, skorzystalam z tego ze akurat znalazlam sie na bezclowce lecac gdziestam wiec zakupilam. Krem nie nalezy do najtanszych ale jest naprawde swietny - dobrze nawilza, nie pozostawia skory nieprzyjemnie napietej, ma bardzo przyjemny zapach. Co do efektu swiecenia to moja cera jest pod tym wzgledem dosc problematyczna wiec po jakichs dwoch godzinach zaczynam sie swiecic jednak wtedy wystarczy troche przypudrowac strefe T i po problemie. Polecam puder Chanel Mat Lumiere -dobrze wspolgra z tym kremem!
Polecam wyzej wymieniony produkt, jest naprawde lekki, ale rownoczesnie czuc ze dziala, konsystencja jest dosc bogata. A przy tym nie natluszcza. Troche zagmatwalam, ale dosc ciezko to wytlmaczyc :) W kazdym badz razie - krem spisuje sie swietnie i to na pewno moj typ!

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

bardzo trafna

lubię pielęgnację Chanel i używam jej zamiennie z Kanebo, La prairie itp.Mam bardzo suchą skórę i muszę ją solidnie nawilżać, żeby w ciągu dnia nie mieć uczucia napietej skóry. Krem jest świetny i bardzo dobrze nadaje się pod podkład (najlepiej tej samej marki).

Używam tego produktu od: dukrotnie po ok. 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: dwa