Eau Thermale Avene, Comfort Cream SPF 50+ (Krem przeciwsłoneczny SPF 50+ bardzo wysoka ochrona)

Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna do skóry wrażliwej, nadwrażliwej na słońce lub narażonej na silne promieniowanie słoneczne. Przeznaczony do twarzy i szyi. Krem SPF 50+ zapewnia optymalną ochronę przed promieniowaniem UVB i UVA. Bogaty w Wodę termalną Avène. Dzięki aksamitnej konsystencji, natychmiast zapewnia skórze uczucie komfortu. Wodoodporny.
Zawiera unikalny kompleks formuły Sunsitive®
• Fotostabilna, bardzo szeroka ochrona przed promieniowaniem UVB-UVA
• Unikalny kompleks antyoksydacyjny, pełna ochrona komórkowa
• Zawiera Wodę termalną Avène o działaniu kojącym i łagodzącym
Innowacyjna formuła, uczucie nowej skóry:
• Niedostrzegalny dla skóry
• Nie klei się, nie jest tłusty
• Szybko się wchłania

z pompką, w tubie
Filtry
SPF > 50
normalna, wrażliwa
kremy z filtrem do ciała, kremy z filtrem do twarzy
ochronne
wodoodporna

Idealny na co dzień

Mam 30 lat i od roku stosuję w swojej codziennej pielęgnacji SPF, dzięki niemu moja skóra jest o wiele piękniejsza, niż rok temu. Widzę znaczą poprawę jędrności i zmarszczki widocznie się zmniejszyły.

Dodatkowo ten kremik jest świetną bazą pod makijaż. Szybko się wchłania i się nie roluje, jak to SPFy mają w zwyczaju.

Polecam bardzo, wdrożenie go do codziennej pielęgnacji sprawia, że skóra jest o wiele piękniejsza.

Na mojej skórze roluje się

Straaaasznie, ale to strasznie sie roluje na mojej twarzy, pomimo roznych metod nakladania, wklepywania i mixowania z innymi kremami nawilzajacymi. Nie kupie wiecej.

Super dobrze się sprawdził na twarzy

Jedyny z wielu przetestowanych kremów z SPF, który sprawdził się Takze na twarz. Nie zapycha porów, jest lekki, nawilżający, super się rozprowadza i wchłania, ma przyjemną żelową konsystencję, nie pozostawia białych smug (jest przezroczysty), pięknie pachnie. Dodatkowo, daje skórze efekt glow, który pieknie nadaje blasku latem :)

Jestem po nim pomarańczowa

Mam jasną karnację i nie wiem czy to wina tego, że produkt leży od ostatniego lata w kosmetyczce czy z jakiegoś innego powodu ale ja po tym SPF jestem pomarańczowa, waży się strasznie z makijażem, do tego po nałożeniu świeci się i obkleja, drogi
Nie polecam

Wysoka ochrona przeciwsłoneczna, która nie podrażnia

Na krem zdecydowałam się widząc pozytywne recenzje. Zależało mi, żeby filtr miał wysoki poziom ochrony, nadawał się pod makijaż i co równie ważne - nie podrażniał mi oczu, co robiły do tej pory inne tego typu produkty.
Pod wszystkimi tymi względami się u mnie sprawdził.
Opakowanie jest wygodne i poręczne, choć pompce zdarza się zacinać.
Krem ma delikatny zapach, przyjemną i dość rzadką konsystencję. Wymaga chwili na rozprowadzenie na twarzy, zanim się wtopi i nie pozostawi smug, ale trochę wybiela. Pod makijaż sprawdza się dobrze i nie wpływa znacząco na wygląd i utrzymywanie się kosmetyków.
Ma u mnie dużego plusa za to, że po jego bezpośrednim nałożeniu, jak i w ciągu dnia nie łzawią mi oczy.
Na minus niestety wysoka cena. Z tego względu mimo, że sprawdził mi się świetnie, nie wiem czy drugi raz jeszcze go kupię.

krem przeciwsłoneczny

nie lubię kremów spf tak z ogólu bo czesto są one dla mnie problematyczne. albo bielą, albo mnie zapychają, szczypią w oczy, rolują się, świecą się jak psu... nosek, czy ogólnie daje nieprzyjemne uczucie w noszeniu czy jest problematyczny przy makijażu. tutaj tego problemu nie ma. sam krem wygląda na twarzy bardzo ładnie, nie roluje się i dobrze się sprawdza w połączeniu z innymi kosmetykami do pielęgnacji jak i makijażem. ochrona jest wysoka więc zachęca. cena co prawda nie jest niska, ale idzie się przyzwyczaić do tego przy spfach.

Ochrona dla bladej cery

Moja cera jest bardzo jasna, dlatego muszę ją chronić przed promieniami słońca. Ten spf poleciła mi koleżanka, a recenzje wizażanek też wyglądały obiecująco. Mogę potwierdzić, że super się sprawdza u bladziocha, stanowiąc zaporę przed szkodliwym promieniowaniem.

Zawsze zabezpieczona na wakacjach

Te kosmetyki nigdy mnie nie zawiodly. Jesli chodzi o ten produkt idealnie sprawdzal sie na wakacjach, czulam sie bezpiecznie i komfortowo, ze moglam cieszyc sie upragnionym urlopem. Najwazniejsze - produkt nie zapycha porów, latwo go zmyć żelem do mycia twarzy, ale w słonej wodzie trzyma się mocno! To jest godne polecenia.

...w końcu polubiłam stosowanie kremów przeciwsłonecznych

Dzięki Eau Thermale Avène w końcu polubiłam stosowanie kremów przeciwsłonecznych!
Dotychczas miałam jeden spf50 i naprawdę nie lubiłam stosowania go, ale musiałam przecież zużyć go do końca. Szło mi to opornie, przez co zaniedbałam ochronę przeciwsłoneczną w swojej pielęgnacji.
Ten kosmetyk zmienił jednak moje zdanie i sprawił, że spf stał się moją rutyną. Ma bardzo fajną konsystencję — nie jest zbyt gęsty, ale nie jest też tłusty i wodnisty, jak mój poprzednik. Rozprowadza się go lekko i przyjemnie, nie czuć tak bardzo tłustej powłoki na skórze i nie bieli. Moim zdaniem rewelacja!

Dobry. Tak po prostu.

Bardzo dobry produkt, nie tylko w letnie dni ale i na co dzień. Odkąd go stosuję, moja skóra jest jednolita, pozbawiona słonecznych przebarwień i zaczerwienień. Kremowa konsystencja łatwo rozsmarowuje się na twarzy. Zapach? Jak neutralny krem z apteki. Niestety, bieli, przynajmniej w moim przypadku. Jest też drogi, a nie jestem do końca pewna czy wart jest swojej ceny. Opakowanie - tubka z pompką, nie do końca poręczne ale jest ok.
Mimo wszystko wart wypróbowania. Jeżeli ktoś poszukuje dobrego kremu z mocnym filtrem powinien mu się przyjrzeć.

Spełnia swoje zadanie!

Witam. Jadąc na wczasy do turcji postanowiłam kupić porządny krem ochronny z filtrem spf 50 +. po konsultacji z Panią w aptece wybór padł na Avene i nie żałuję. Twarz ochroniona, przebarwien nie było ani zaczerwienienia. Naprawde polecam.

Dobry ale nie idealny

Pokładałam w tym kremie duże nadzieje.Niestety to nie jest to,czego oczekiwałam i to,co daje ten krem.Konsystencja fajna lekka,nie zapycha,nie podrażnia i nie szczypie w oczy ale mimo,że nakładam go na krem nawilżający to i tak mam suchą sķórę po jego aplikacji.Po godzinie od aplikacji mam uczucie naciągnięcia skóry i widoczne są suche skórki więc muszę go dokładać co jakiś czas,żeby pozbyć się tego uczucia a każde kolejne dokładanie kremu tworzy na twarzy lekko białawą maskę...Krem jest dla mnie w bardzo niewygodnym opakowaniu.Cena tego kremu też nie jest zbyt zachwycająca bo jak dla mnie wysoka.Krem niestety nie spełnił moich oczekiwań choć stanu cery aż tak bardzo nie pogorszył,to jestem na nie.Może sprawdzi się u cer normalnych nie przesuszonych u mnie niestety nie.