Oriflame, Swedish Spa, Resculpting Gel Cream (Modelujący żel-krem)

Oriflame, Swedish Spa, Resculpting Gel Cream (Modelujący żel-krem)

Orzeźwia i ujędrnia skórę, pomagając wymodelować kontury ciała. Zawiera kompleks Hydracare+ i ekstrakt z alg morskich o działaniu rewitalizującym i wygładzającym. Biała herbata redukuje nagromadzone komórki tłuszczowe i pomaga zwalczać wolne rodniki. Efekt: doskonale nawilżona, gładka i napięta skóra.

:-)

Bardzo fajny kosmetyk!ma bardzo przyjemny zapach, szybko sie wchłania, dobrze rozprowadza.wygładza ciało, po nałożeniu jest gładkie, dobrze napiete i ślicznie pachnie:) cena...18.90 w promocji. Kosmetyk niestety szybko sie kończy, mało wydajny... ale mimo to POLECAM!

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Przyjemny

Bardzo fajny żel-krem do ciała. Po zużyciu jednego opakowania mogę stwierdzić, że rzeczywiście fajnie ujędrnia ciało. Bardzo przyjemny zapach.

Jedyny minus - wchłania się dosyć wolno.

FAJNIUTKI...

Żel zamówiłam u koleżanki ponieważ był w promocji więc postanowiłam wypróbować.No i ogólnie rzecz biorąc jest nawet niezły :)Ma dość rzadką konsystencję dzięki czemu dobrze się rozprowadza,zapach jak dla mnie przyjemny i relaksujący-bardzo mi się podoba:).Faktycznie wygładza skórę,która po użyciu jest miękka ,lekko napięta i nawilżona.Po miesiącu stosowania skóra jest jędrniejsza i bardziej gładka:)Jakiś spektakularnych efektów typu wyszczuplanie czy redukcja tkanki tłuszczowej nie zauważyłam ale w sumie jest to żel modelująco-ujędrniający i sądzę że w tym akurat się sprawdza.Jedyne minusy jakie zauważyłam to lekko lepka skóra po nałożeniu żelu,jednak jest to przejściowy efekt do czasu całkowitego wchłonięcia,poza tym wydaje mi się że jest mało wydajny,przy codziennym stosowaniu starcza na jakieś 3 tygodnie. Uważam że kosmetyk jest wart wypróbowania;)

Używam tego produktu od: przeszło miesiąca