L'Oreal Paris, Studio Line, Indestructible (Lakier utrwalający)

L'Oreal Paris, Studio Line, Indestructible (Lakier utrwalający)

Pierwszy lakier L;Oreal Paris kreator stylu, który pozwala fryzurze odzyskać kształt w sposób naturalny, bez względu na okoliczności: wkładanie ubrań, wiatr, wilgoć.
Ekstremalne utrwalenie, elastyczna odporność.
Innowacja, efekt pamięci fryzury: formuła skoncentrowana w czynniki utrwalające, które rozciągają się kiedy wkładasz ubranie, umożliwia fryzurze naturalny powrót na miejsce. Doskonała fryzura, włosy pełne blasku. Jego niezwykle lekka formuła, wzbogacona w witaminy, zapewnia trwałość przez 24 godziny, poprawia blask i nie pozostawia osadu na włosach.

utrwalające, nabłyszczające
lakiery do włosów
lekkie
Utrwalenie
bardzo mocne

Z braku laku

Czy to tylko moje skrzywienie że lubie zapachy lakierów do włosów? Pewnie nie. Bardzo lubię. To na plus . Całkiem dobrze utrwala. U mnie ładnie trzyma włosy.
Poza tym jednak skleja i lepi... Co za tym idzie nie upiększa tylko szpeci. W każdym razie mnie.
Co również istotne. Oba domowniki zepsuly mi się migusiem.

polecam

O ile dobrze pamiętam, to ten lakier kosztuje około 17 zł. Mimo to jest wart swojej ceny. Jego zapach jest dość znośny dla nosa. Dodatkowo naprawdę utrwala fryzurę na bardzo długo. Niestety minimalnie skleja włosy. Ponadto jest dość wydajny. Mi wystarczył na jakieś 3 czy 4 miesiące.Mimo tego delikatnego sklejania włosów jest to jeden z najlepszych lakierów jakie miałam, dlatego polecam go innym paniom.

Ilość zużytych opakowań: kilka

jednak destructible :(

Zachęcona dobrymi recenzjami kupiłam ten lakier w nadziei, że wreszcie będzie to wynalazek dobrze utrwalający a nie robiący "waty cukrowej" na włosach... Niestety rozczarowałam się :(

Owszem, nie skleja tak jak inne lakiery (np. Taft), ale totalnie nie trzyma fryzury... Owszem, moje włosy są dość uparte (naturalnie idealnie proste) jeśli chodzi o kręcenie, ale z reguły polakierowane po nakręceniu trzymają się kolo 6 godzin o ile nie ma wilgoci... Po użyciu L\'Oreal Indestructible po loczkach nie było śladu po jakichś 3 godzinach, została za to nieestetyczna szopa ;/

Zdecydowanie NIE polecam.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 (duże)

koszmar

Najgorszy lakier jakiego używałam. Sklejał, okropnie wysuszał a po próbie wyczesania go włosy wyglądały jak kępka siana. Nie miałam cierpliwości zużyć go do końca

Używam tego produktu od: ponad rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

zdecydowanie KWC

az nie chce mi sie wierzyc ze taki kosmetyk rzeczywiscie istnieje. nie obciaza wlosow, nie skleja ich i idealnie utrwala. po przetestowaniu wielu lakierow nawet bym nie pomyslala ze trafie na takie cudo :) jak dla mnie REWELACJA :)
wlosy sa lekkie, nie sa sklejone, sa bardzo dobrze utrwalone a jednoczenie nie czuc w dotyku aby mialy na sobie lakier.
szczerz polecam :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

The best of...

Lakier którego szukałam ładny kawałek czasu (kiedyś był w postaci `psikacza do kwiatów`) a jest the best.
Mam włosy cienkie, delikatne, każda kropla obciążającego lakieru to dla nich gol samobójczy. 99% lakierów robi im krzywdę. Ten lakier jest genialny, nie mam pojęcia jak tego dokonano ale on FAKTYCZNIE (a nie tylko z etykietki) pozostawia włosy elastyczne - acz utrwalone w pożądanym kształcie. Nie tworzy wrażenia przetłuszczenia, sztywności czy nieestetycznej skorupy.
Co prawda brakuje mu bezzapachowości (nie znoszę lakierowego swądu), ale przy tych plusach jestem w stanie to zignorować.
KWC

Używam tego produktu od: ? dawno