KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 61% osób
    Lamurka
    15 kwietnia 2012 o 20:39
    5 / 5
    bielenda powinna dostać nagrode za to coś
    + lekka konsystencja masła - wypas ! :) + opakowanie dobre bo mozna zuzyc do konca a i zamaczanie palców to fajne wrazenie ;D + fajny zapach, nie mdły, nie osty, ale nie zachwyca, dla mnie lekko drożdżowy + dobrze nawilza +wygladza i zmiekcza - rece sie po nim lekko lepią, o poranku też można wyczuc lepkość niewchłonięcia Porównalam go z masłem TBS moringa - rano obie nogi się lekko lepiły, obie byly gladkie, ledwo ledwo wyczuwałam ich zapachy... wiec generalnie dzialanie porównywalne za wyjatkietm takim, że - pod wieczór noga z maslem granatowym sie zesuszyła i zaczela swedzieć (TBS dłuzej nawilzylo bo jest do skory normal to dry wiec stąd ta róznica) nie wiem czy kupie ponownie, bo chetnie wyprobuje ich inne zapachy Używam tego produktu od: 7 miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Paulina_1987
    15 sierpnia 2012 o 11:57
    3 / 5
    Dobre
    Bardzo przyjemne mało do ciała dla osób ktore nie maja suchej skory. Bardzo lekkie, idelanie się rozprowadza, pięknie i szybko się wchłania. Ma wspaniały zapach. Idealny do uzywania na dzień, na noc myśle ze sie nie sprawdzi. Dobry dla dziewczyn które nie lubia sie "kleić" po masłach czy balsamach do ciała. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 200 ml
    Używa produktu od:miesiąc

agacm
    24 stycznia 2013 o 22:46
    Mocno natłuszcza
    Latem, na przesuszoną skórę, na pewno byłoby strzałem w dziesiątkę. Ja z kolei używałam go zimą na noc i również jestem zadowolona:) Ma przyjemny zapach a rano skóra jest gładka w dotyku. Jedyne zastrzeżenie mam do jego wydajności. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
    Używa produktu od:miesiąc

stokrotkal86
    18 kwietnia 2015 o 15:28
    Całkiem OK
    Jak dla mnie to nawet dobry kosmetyk nawilżający, jednak nie na zawsze. Nie wiem co jest z nim dokładnie nie tak, ale chyba już do niego nie wrócę. Chyba po prostu chodzi o to, że kosmetyki o podobnym działaniu można kupić taniej. Ale nawilża przyzwoicie, całkiem wydajny, dobrze się wchłania. Zapach - też OK. Ujędrnienia nie zauważyłam. Za mega plus słoiczek (nie ma problemu z wykończeniem kosmetyku). Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 całe
    Używa produktu od:rok lub dłużej

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    aamidale
    18 lipca 2014 o 16:44
    Pięknie pachniało
    Recenzję rozpocznę od tego, że boli mnie fakt nieobecności tego produktu w żadnym rossmanie i markecie w moim mieście. Sprawdzałam na stronie i brak informacji o wycofaniu daje mi nadzieje, lecz znając moje szczęście już nigdy go nie zobaczę :D Balsam pachniał pięknie, trochę słodko, delikatnie a jednak na tyle trwale, ze rok po zużyciu zapach nadal utrzymuje się w pudełku po nim. Nawilżał jak na balsam drogeryjny bardzo dobrze. Działania ujędrniającego nie stwierdziłam i za to odejmuję gwiazdkę. Używam tego produktu od: używałam pół roku temu przez 2 msc Ilość zużytych opakowań: jedno
    Używa produktu od:nie określono

0 osób uznało tą opinię za pomocną