Eveline Cosmetics, My Life My Hair, Trychologiczny peeling do skóry głowy

Eveline Cosmetics, My Life My Hair, Trychologiczny peeling do skóry głowy

Formuła peelingu wzmocni i nawilży włosy oraz skórę głowy, pomoże pobudzić włosy do wzrostu. Kosmetyk oczyści i doskonale przygotuje naskórek do dalszej pielęgnacji!

Formuła peelingu składa się z kompleksu 3 peptydów oraz peptydu miedziowego, które pomagają włosom zdrowo rosnąć oraz stymulują je do działania! Wzmacniają i zagęszczają kosmyki.

Papaina doskonale złuszcza naskórek i pomaga ożywić uśpione cebulki i mieszki włosowe. Kwasy AHA i kwas mlekowy zadbają o optymalną produkcje sebum, oczyszczą oraz złuszczą naskórek. Alantoina wyjątkowo nawilża i odżywia skórę, koi podrażnienia i doskonale regeneruje. Biały węgiel dba o czystość skóry głowy, zapobiega przetłuszczeniom i odświeża włosy. Arginina sprawia, że włosy stają się pełne objętości!

do skóry głowy
dodające objętości, oczyszczające, wzmacniające, zapobiegające wypadaniu włosów
w tubie
Skóra głowy
problemowa, przetłuszczająca się

Eveline peeling do skóry głowy

Peeling przyszedł mnie w jednym z zestawów, które zamawiałam na stronie Eveline.
Peeling fajnie oczyszcza skórę głowy i ładnie pachnie. Ma wodnistą, lejąca się konsystencję, dzięki której łatwo się go rozprowadza na skórze głowy.
Podczas stosowania zauważyłam, że rosną mi baby hair, ale nie wiem, czy to na pewno działanie tylko peelingu, czy mojej całej pielęgnacji.
Nie powodował żadnego świądu ani innej reakcji alergicznej co uważam za duży plus.
Używałam go dwa razy w tygodniu i starczył na bardzo długo.

Jest ok, ale bez efektu wow

Na wstępie zaznaczę, że nie mam większych problemów ze skórą głowy, peelingu używam profilaktycznie, jako element dbania o skórę głowy.

Peeling ten zamknięty jest w miękkiej tubie kończącej się aplikatorem. Aplikator przekręca się w celu jego otwarcia i zamknięcia. Całkiem fajny pomysł, chociaż chyba wolałabym, żeby był bardziej precyzyjny (cieńszy).

Peeling ma w składzie węgiel, przez to jest czarny. Pachnie słodko, kosmetycznie. Konsystencja nie jest zbyt wodnista, dość łatwo go rozsmarować po skórze głowy. Nie ma on drobinek (co dla mnie jest plusem). Spłukuje się go łatwo, ja później wykonywałam normalne mycie włosów, szamponem z tej samej serii. W zasadzie nie wiem, czy zauważyłam jakąś znaczącą różnicę - skóra głowy była oczyszczona, pojawiała się jakaś objętość, czyli robił to co miał robić. Nie zauważyłam wpływu na przedłużenie świeżości włosów.

Był dosyć wydajny, peeling stosowałam zazwyczaj raz na półtora tygodnia i wystarczył mi na kilka miesięcy.

Uważam, że to dobry peeling do włosów, choć ja wolę ten z Radicala. Radical jest bardziej kremowy i mam wrażenie, że nieco lepiej oczyszcza niż ten - ale tak naprawdę po żadnym nie odczuwam jakiegoś wspaniałego odświeżenia :)

W promocji warto go wypróbować. Lepiej taki, niż peeling z jakimiś grubymi drobinami, które mogą uszkodzić włos.

Całkiem niezła opcja drogeryjna

Opakowanie produktu to plastikowa tubka z minimalistycznymi napisami
w kolorze białym i złotym. Tubka zakończona jest zakrętką w kształcie dziubka, przez którą wyciskamy produkt - dzięki czemu dozowanie jest łatwe, precyzyjne i higieniczne. Niestety nie można go przez to postawić ale mi osobiście jakoś bardzo to nie przeszkadza.

Wygląd, konsystencja:
Peeling ma delikatny, lekko cytrusowy zapach i czarny kolor, który ułatwia obserwację gdzie nałożyliśmy peeling lub czy został on dokładnie spłukany. Konsystencja jest naprawdę przyjemna - żelowa, gładka (nie jest to peeling mechaniczny) i łatwo rozprowadzająca się po skalpie. Trzeba natomiast pamiętać, że nakładamy peeling na suchą skórę głowy.

Działanie:
Peeling łatwo się zmywał, wspomagał proces oczyszczania skóry głowy szamponem i nie podrażniał ani nie przesuszał. Nie zauważyłam natomiast żeby odbijał włosy od nasady czy wpływał na przetłuszczanie skalpu ale był całkiem okej.

Podsumowanie:
Moim zdaniem jest to całkiem przystępna i wygodna w stosowaniu opcja drogeryjna, ale niezbyt wydajna (u mnie wystarczył dosłownie na kilka zastosowań).

lubię ten peeling

tak jak przykładowo ja nie lubię odżywek z tej linii bo u mnie one nic dobrego nie robią dla włosów tak jeżeli chodzi o ten peeling do skóry głowy to ja jestem zdania że robi on świetną robotę. skóra jest oczyszczona, skóra mnie mniej swędzi i jest poprawa jeżeli chodzi o łojotok. włosy od nasady są bardziej uniesione dzięki temu przez dłuższy moment. cena, wydajność, dostępność i działanie przemawia za nim niesamowicie.

Bardzo dobry peeling

Świetny peeling. Dobrze oczyszcza. Nałożony zaledwie na kilka minut świetnie sobie radzi z zamieszczeniami wszelkiej maści. Odbija włosy od nasady.
Zamknięty jest w wygodnej tubce z dziubkiem. Dozowanie jest mega wygodne. Do tego kolor! Jest ciemno szary, ułatwia to aplikację. Doskonale widać gdzie został nałożony. Pięknie pachnie.
Nie pozostaje nic innego jak kupować i testować, ja napewno sięgnę ponownie

wolę peelingi mechaniczne

Byłam bardzo ciekawa całej serii Eveline My Hair i mam mieszane odczucia.
Po większość kosmetyków z tej serii nie sięgnę raczej ponownie. Akurat peeling wypadł najlepiej z całej gamy kosmetyków, ale chyba mimo wszystko wolę tradycyjne peelingi z drobinkami.

-przystępna cena
-dostępny w drogerii Hebe
-wydajny
-wygodny aplikator
-dobrze oczyścił skórę głowy
-nie podrażnia
-ładny zapach

Oczyszczenie i odświeżenie

Cudownie oczyszcza i odświeża skórę głowy. Nie przepadam za peelingami z drobinkami mechanicznymi więc ten jest dla mnie strzałem w dziesiątkę. Ma czarny kolor który początkowo mnie przeraził ale jego działanie jest cudowne. Nie jest za rzadki ani zbyt gęsty. Zmniejsza przetłuszczanie włosów i przedłuża świeżość. Świetnie pozbywa się zanieczyszczeń i brudu oraz martwego naskórka ze skóry głowy. Produkt nie podrażnia i ma świetne opakowanie. Jest to tubka ze specjalnym odkręcanym ,,dziubkiem,,. Łatwo i szybko się go aplikuje. Dzięki precyzyjnej końcówce dotrzemy od razu do skóry głowy bez zbędnego wylewania produktu na włosy. Jest wydajny i przyjemny w użytkowaniu jak i działaniu. Ma ładny i niedrażniący zapach.

Nie Nie i jeszcze raz NIE

Kupiłam ten peeling do skóry głowy od Eveline głównie skuszona przez dobre opinie w internecie o działaniu tego peelingu. Mam problem z wypadaniem włosów dlatego wybrałam ten peeling trychologiczny także aby pozbyć się zanieczyszczeń z włosów. Peeling znajduje się w opakowaniu o bardzo ładnej szacie graficznej-zielona ze złotymi akcentami. Opakowaniu posiada dziubek który można odkręcać albo zakręcać co jest super rozwiązaniem. Peeling ma czarną barwę i łatwo się rozprowadza. Należy go trzymać na skórze głowy przez 5-10 minut. Ale na tym kończą się pozytywy. Przez ten peeling nabawiłam się na skórze głowy pełno łuszczącej się skóry i to tak nadmiernie, także miałam placki "łupieżu" na skórze głowie. Gdyby nie inny peeling trychologiczny który stosowałam wcześniej nie wyleczyłabym tego co mi zrobił ten peeling. Jest to NAJgorszy peeling jaki miałam i nikomu nie polecam bo nie pomaga a wręcz bardzo szkodzi.

Dobry peeling do skóry głowy, używałam już lepszych ale ten nie jest najgorszy dla przetłuszczających się włosów

Korzystałam już z różnych peelingów do skóry głowy, czasem bywały lepsze, czasem gorsze. Peeling od Eveline jest w porządku (w moim prywatnym rankingu zajmuje 4te miejsce).

Peeling rzeczywiście efektywnie odświeża skórę głowy. Sprawdził się na moich cienkich i przetłuszczających się włosach, tzn. włosy wolniej się przetłuszczają, są też jakby bardziej uniesione od skóry głowy. Stosuję kosmetyk max. 1x w tygodniu, i widzę różnicę w dni, kiedy go używam.

Uwielbiam ten peeling za skład! Super, że są w nim peptydy, kwasy AHA i BHA, papaina, czy alantoina. Naprawdę jestem zachwycona - pod tym kątem wyprzedza inne peelingi.

Jedynie mam uwagę co do wydajności opakowania, które może też wynikać z konsystencji tego produktu. Przy stosowaniu 1x w tygodniu jedna tubka wystarcza mi na 1,5 miesiąca. To trochę krótko, porównując z innymi peelingami o tej samej pojemności, które używałam. Produkt jest dosyć lejący i za każdym razem bardzo dużo "wychodzi" z tubki.

Pewnie od czasu, do czasu będę kupować, ale raczej bez szału.

Dobry ale bez szału.

Miałam duże nadzieje co do tego produktu, jednak mnie on nie zachwycił. Oczyszcza skórę głowy w średnim stopniu, nigdy nie czułam, aby była ona porządnie doczyszczona. Produkt ma czarny kolor i duży aplikator. Trudno jest nałożyć go niewiele, jeśli ktoś akurat tego potrzebuje. Opakowanie nie jest najlepsze, nie można go końca kontrolować ile produktu dostaniemy. Trudno jest też wydobyć resztki. Nie zauważyłam żadnego wpływu na przetłuszczanie się skóry głowy, natomiast skóra wydawała się mniej sucha. Nie kupię ponownie, poszukam lepszego produktu.

ulubieniec

To mój pierwszy peeling do skóry głowy , dzięki niemu pozbyłam się problemów.
Mam atopowe zapalenie skóry głowy , uczul mnie na 90% szamponów , a ten peeling pozwolił mi się pozbyć objawów. zero swędzenia i zero łupieżu. Włosy odświeżone i uczucie czystości na skórze jak nigdy wcześniej . Wszystko co obiecuje producent robi Kocham

Polecam super produkt

Bardzo wygodne opakowanie za co daje duży plus Peeling ma przyjemny delikatny słodki zapach Lubię takie więc jestem na Tak

Bardzo fajnie poradził sobie z naprawdę brudna i przetluszczoną skóra głowy. Odrazu czułam świeżość, włosy przestały być przyklapnięte i super uniosły się od nasady bez modelowania

Ze względu na to że moje włosy nie przetłuszczają się szybko będę używać peeling co drugi tydzień. Ale jeżeli masz duże wydzielanie sebum spokojnie możesz używać go raz w tygodniu