Eveline Cosmetics, Better Than Perfect, Moisturizing & Covering Foundation (Nawilżająco-kryjący podkład)

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Podkład Eveline Cosmetics Better Than Perfect jest produktem nawilżająco-kryjącym. Posiada formułę NO TRANSFER, dzięki której podkład odporny jest na ścieranie. Poprzez tę formułę, nie odznacza się on na ubraniach oraz wszechobecnych maseczkach. Produkt Eveline Cosmetics Better Than Perfect dzięki swojej lekkiej formule wyrównuje przebarwienia na skórze, przez co wygląda ona na bardziej naturalną. Podkład zakrywa nawet widziane gołym okiem niedoskonałości.

Ponadto posiada on w sobie składniki, takiej jak kwas hialuronowy oraz kolagen roślinny. Mają one za zadanie nawilżyć skórę oraz zregenerować ją. Dodatkowo w składzie posiada skwalan, dzięki któremu zapewnia skórze elastyczność oraz miękkość.

Podkład Eveline Cosmetics Better Than Perfect ma w swojej gamie 5 dostępnych kolorów:
- 01 Ivory – najjaśniejszy odcień, neutralny,
- 02 Light Vanilla – jaśniejszy, ciepły,
- 03 Light Beige – jasny odcień,
- 04 Natural Beige – ciepły, ciemniejszy odcień,
- 05 Creamy Beige – ciepły, pomarańczowy ton.

Podkład Eveline Cosmetics Better Than Perfect jest produktem lekkim, którym nie obciąża skóry. Potrafi wtopić się w cerę, przy czym nie tworzy efektu maski. Dzięki składnikom nawilżającym pielęgnuje i wyrównuje koloryt skóry. Polecany jest osobom ceniącym sobie naturalny efekt. Idealnie sprawdzi się dla cery suchej, normalnej i mieszanej. Wielbicielki matu mogą dodatkowo wzmocnić efekt, przypudrowując strefę T.

ochronne, nawilżające, ujednolicające, kryjące
w tubce
fluidy
sucha, mieszana, normalna

Podkład idealny na co dzień

Podkład zakupiłam zachęcona wspaniałymi opiniami znanych Youtuberek. Skorzystałam wtedy z dobrej promocji w pobliskiej drogerii. Nie nastawiałam się na tak doskonałe efekty na skórze. Ponieważ posiadam mocno przetłuszczającą się skórę większość podkładów po paru godzinach się roluje i ciastkuje. Byłam mocno zaskoczona jakością produktu i tym jak naturalnie wyglądał na mojej skórze. Produkt daje efekt drugiej lepszej skóry. Nie zapycha porów, jest lekki a jego krycie wg mnie średnie. Czyli takie combo jakie potrzebuje na co dzień. Podkład dobrze scala się z produktami suchymi. Jestem zachwycona efektem. Do tej pory zakupiłam już 4 opakowania.

Wykorzystała: kilka próbek

Ulubieniec od kilku miesięcy

Podkład jest lekki i świetnie się sprawdza na upalne dni. Nie zapycha skóry trądzikowej. Jeżeli chodzi o krycie to uważam, że ma średnie. Produkt się utrzymuje do 8 godzin. Polecam go jako podkład do codziennego użytku.

Podkład

Mam z nim relacje love&hate na ogół świetnie się trzymają cały dzień lecz rzadko mi się waży na twarzy i wygląda brzydko jeżeli chodzi o krycie to ma średnie napewno wam wszystkiego nie zakryje chyba że będziecie dokładać bardzo ładnie się dokłada

Ulubieniec niezmiennie o ponad roku :)

Skuszona polecajkami na tik toku zakupiłam ten podkład ponad rok temu pierwszy raz. Nie zliczę ile opakowań już zużyłam od tamtego czasu, u mnie mega się sprawdza. Jego średnie krycie w zupełności mi wystarcza, ma super satynowe wykończenie. Nie ściera się, trzyma mi się nawet 13 godzin na twarzy. Jest idealny na codzień. Polecam :)

Fajny podkład

Szczerze mówiąc polubiłam go od pierwszego użycia????????????
Ma świetną formułę, która nawilża skórę twarzy.
Jego krycie określiłabym jako dobre, można je oczywiście budować.
Kolorek też jest trafiony, zapach bardzo przyjemny. Świetnie się z nim pracuje, nie robi plam i co najważniejsze jest trwały, nie ściera się, nie oksyduje ani również się nie ciastkuje.
Wspaniały produkt ????????

Nie moja bajka

Jako posiadaczka cery tłustej szukam tego świętego grala wśród podkładów drogeryjnych na codzień. Słyszałam mnóstwo pozytywnych opinii na temat tego podkładu, skuszona i zaintrygowana postanowiłam zakupić dwa odcienie 02 i 05. Jaka byłam zniesmaczona i wkurzona, że podkład który rzekomk zastyga, wcale nie zastyga i kompletnie nie trzyma mi się na twarzy.. no dramat.. może i wygląda ładnie zaraz po aplikacji to niestety po kilku godzinach wyświecam się nie miłosiernie to jeszcze nie mam go na nosie i brodzie (zaznaczam, iż nie dotykam twarzy, tylko w niektórych przypadkach chusteczką ściągam nadmiar sebum). Przykro mi, że tak zachwalany produkt u mnie okazał się stratą pieniędzy i czasu.

Podkład idealny na codzień

Podkład naprawdę dobrze kryje , świetnie się nakłada, podkład nie dużo kosztuje. Konstancję na duży plus. Zapewnia doskonałe nawilżenie i promienny, zdrowy wygląd! Skóra jest nieskazitelną.

Bardzo dobrze kryje i wyrównuje koloryt

Podkład Eveline Better Skin Perfect kupiłam zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami innych kobiet, które twierdziły, że jest to najlepszy podkład. A więc postanowiłam i ja się o tym przekonać. Nie zawiodłam się. Podkład jest naprawdę godny polecenia. Jego formuła bardzo dobrze kryje niedoskonałości cery i świetnie wyrównuje jej koloryt. Podkład łatwo się naklada i dostosowuje się on do odcienia cery. Jest wydajny i niedrogi. Bardzo często występuje na promocjach, można go kupić już za 19 zł. Minusem jest jego termin ważności - no cóż, wolę kosmetyki z 12miesięcznym terminem od otwarcia. Z dalszych plusów - podkład nie wysusza cery, nawet ją lekko nawilża. Po jego użyciu moja buzia jest gładka, pełna energii i zdrowego blasku, jednolita w kolorze. Podkład dobrze współpracuje z korektorem i pudrem. Jest też trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Jestem naprawdę zadowolona.

Dobrze kryjący podkład

Często zmieniam fluid, szukam takiego który będzie dobrze krył ale nie tworzył maski na twarzy. Ten Podkład z eveline zobaczyłam u kogoś na tiktoku i postanowiłam wypróbować, skusiła mnie też cena ( w promocji ok 19 zl) . Wybrałam kolor 02 Vanilia, mam jasna cerę i fajnie się dopasował. Nie jest za jasny ani za ciemny, dobrze się go rozprowadza i fajnie wchłania się w skórę, nie wysusza jej. Jestem zadowolona, bo za tą cenę jest wydajny i dlugo utrzymuje się na twarzy.

Podkład niszczy skórę

Moja opinia po kulkuletnim używaniu tylko podkładu Eveline będzie zgoła inna niż wszystkie. Otóż w związku z bardzo licznie rozsianymi powiększonymi gruczolami łojowymi podczas dwuletniego stosowania ww. Podkładu postanowiłam zmienić podkład. Myślałam, że czeka mnie wizyta u kosmetyczki wystarczyło zmienić podkład. Po dwóch tygodniach wróciłam na dwa dni do podkładu. Gruczoły znów zaczęły się widocznie powiększać. Każdy rodzaj skóry jest inny.
Mimo tego że, podklad w ciągu dnia wyglądał dobrze to niestety ale zniszczył mi skórę twarzy. Nie polecam już tego podkładu i nigdy do niego nie wrócę.

Nie podzielam zachwytów. :)

Z podkładami od Eveline ewidentnie moja cera się kłóci. Poza podkładami Wonder Match, które ubóstwiam, cała reszta wygląda na mnie niekorzystnie. Podkład Better Than Perfect jest kolejnym podejściem i po raz kolejny spotkał mnie zawód.

- nie wtapia się dobrze w skórę, widzę, że leży na powierzchni, ale nie ma spójności z cerą
- czytałam, że jest lekki, a u mnie wygląda ciężko, chociaż nakładam cienkie ilości
- kolor tworzy mi dziwne plamy, nie rozkłada się równomiernie
- wygląda dość sucho, wchodzi w linie mimiczne uwydatniając je
- nie jest to najlżejsza konsystencja, widocznie dla mojej cery za ciężka

Możliwe, że to wina mojej suchej skóry, ale dbam o pielęgnację, a on jakby wizualnie przywraca moją cerę do stanu przed nałożeniem pielęgnacji, wygląda jakoś tak ciężko...

Ulubiony drogeryjny podkład

Makijaż jest moją pasją, testuje wiele produktów do jego wykonania. Natomiast jeżeli chodzi o podkłady to często do niego wracam. Moja cera posiada lekkie przebarwienia sporadycznie pojedyncze krostki, podkład dobrze kryje wspomniane niedoskonałości skóry. Lekki, dobrze stapia się ze skórą bez efektu maski. Cena jest bardzo przystepna, zwłaszcza w promocjach często pojawiających się w drogeriach.
Makijaż wykonuje codziennie rano, zmywam dopiero wieczorem po powrocie do domu -podkład wytrzymuje cały dzień. Można łatwo dobrać swój odcień, lub zmieszać dwa co moim zdaniem jest najlepszą opcją.
Efekt promiennej, gładkiej cery, bez sztucznego efektu "tapety".