Alterra, Feuchtigkeits - Spulung Granatapfel & Aloe Vera (Nawilżająca odżywka `Granat i aloes`)

Alterra Feuchtigkeits – Spulung Granatapfel & Aloe Vera to odżywka przeznaczona dla włosów suchych oraz zniszczonych. Odżywia oraz nawilża włosy. W produkcie znajdują się składniki najlepszej jakości. Kompleks roślinny, w którego skład wchodzą ekstrakty z granatu, kwiatu akacji oraz aloesu nawilżają, pielęgnują oraz wzmacniają suche, zmęczone oraz zniszczone włosy.

Właściwości odżywki Alterra Feuchtigkeits – Spulung Granatapfel & Aloe Vera:
- niestosowany dermatologicznie,
- bez silikonów, parafiny oraz produktów naftowych,
- produkt wegański,
- wolny od syntetycznych aromatów, konserwantów oraz barwników,
- do normalnej skóry głowy,
- do włosów zniszczonych i suchych,
- ma właściwości regenerujące.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące
bez silikonów
w tubie
Skóra głowy
normalna

u mnie super się sprawdziła, Cena bardzo niska i często jest na promocjach. Włosy są błyszczące i nawilżone, Polecam wczesywać ją ma mokrych włosach, moje włosy zawsze są bardzo gładkie i pięknie pachną. Jedna z moich ulubionych odżywek! jest to moje 4 opakowanie

Produkt zakupiłam w wersji podróżnej, aby móc go przewieźć w bagażu podręcznym. Nie miałam co do niego wysokich oczekiwać, a bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Używałam go do mycia OMO. Sprawdził się na prawdę dobrze. W przyjemny sposób nawilżył i odżywił włosy. Po wysuszeniu ich włosy były gładkie, błyszczące oraz łatwe w rozczesywaniu. Dodam, że jestem posiadaczką włosów średnioporowatych. Inną zaletą jest zapach - jest boski!
Uważam, że bardzo warto go spróbować, szczególnie za taką cenę. Jego działanie na tyle mi się spodobało, że zakupiłam również standardową wersję

Nie rozumiem tak wysokich opinii.

Dla mnie jest to odżywka dla mało wymagających. Jest bardzo zbita. Po rozprowadzeniu brakuje mi takiej śliskości we włosach. Włosy są miękkie w dotyku owszem ale są takie napuszone i ten efekt mi się nie podoba. Odżywka nie obciąża włosów. Ale nie czuje mocnego nawilżenia. Jest to bardzo przeciętna odżywka.

Najlepsza wśród najgorszych

Zestawiając tę odżywkę z szamponem i maską z tego samego zestawu, wypada zdecydowanie najlepiej, chociaż wciąż nie jest to produkt, po który sięgałabym z przyjemnością.
Łatwo wypłukuje się z włosów, nie obciąża ich, sprawia, że są całkiem przyjemne w dotyku. Ułatwia rozczesywanie na mokro.
Zbawiennego wpływu na włosy nie ma, ale też im (chyba) nie szkodzi.

Jednorazowy średniaczek.

Kiedyś uważałam Alterrę za producenta kosmetyków w miarę naturalnych, ale im bardziej zagłębiam się w skład proponowanych przez tę firmę produktów, tym bardziej jestem rozczarowana. Na pewno nie kupię ponownie.

Z szamponem potrafiła mnie kilka razy zaskoczyć

Kupiłam w zestawie z szamponem i przyznam że wiosna potrafiła mnie kilka razy zaskoczyć. Bywały dni, że robiła ta mieszanka efekt wow a wody były śliskie, gładkie i takie jak po Photoshopie. Świetny efekt, ale nie za kasfym razem i nie mam pojęcia od czego to zależało.
Odżywka podobnie jak szampon są utrzymane w tej samej kolorystyce, widać od razu że to komplet pasujący do siebie. Szampon jak i odżywka mają zapach ale jest delikatny i u mnie jest bardzo przyjemnie odbierany
Odżywka nakłada się szybko, i łatwo. Jest przyjemna w konsystencji a przy zmywaniu już można wyczuć pod palcami, że pasma są śliskie i mniej splatane.
Odżywka ma najlepsze działanie wraz z szamponem bo z innymi produktami nie udało mi się uzyskać aż tak dobrego efektu.
Odżywka jest też w bardzo przystępnej cenie, więc warto spróbować przy najblizeszj okazji

Naprawdę dobry kosmetyk

Odżywka się sprawdza, nawilża suche włosy, pozostawia je odżywione, miękkie i miłe w dotyku. Jej formuła jest bardzo kremowa. Cena bardzo korzystna, więc warto po nią sięgnąć nawet na próbę.
Pachnie pięknie, owocowo i świeżo a zapach długo utrzymuje się na włosach.
Skład też całkiem niezły.

zawsze na posterunku

Znakomita odzywka, która kosztuje niewiele, a działa jak niejeden produkt za miliony monet ;)
Ta odżywka zawsze idzie w użycie, kiedy nie mam za wiele czasu na dogłębną pielęgnację, np. rano przed pracą. Nakładam ją na umyte włosy, rozczesuję kudły jednocześnie dając jej czas na zadziałanie i zmywam. I voila! :)
Ta odżywka jest u mnie w zapasach od lat i pozostanie na kolejne.
Ten produkt to synonim ekspresowego nawilżenia i wygładzenia, bez obciążenia.

Hit

Uwielbiana odżywka przez moje włosy bardzo dogłębnie je nawilża i wygładza, pięknie delikatnie pachnie granatem, Szkoda że jest tak mała pojemność wolałabym większą, w połączeniu z szamponem to idealny duet na pielęgnacje włosów. Brawo za dobry skład.

Niska cena, ale za to jakie działanie

Mam włosy średniej porowatości, zniszczone i przesuszone końcówki. Odżywka ma kremową konsystencję i baaardzo piękny zapach. Rozprowadza się bardzo fajnie. Włosy po odżywce są nawilżone, przyjemne w dotyku. Dodatkowo pięknie pachną.

Skuteczna odżywka

Ta odżywka ma wszystko czego szukam w takim kosmetyku do włosów. Wygodne opakowanie i niską cenę, a do tego konsystencję w sam raz i ładny zapach. Ma też dobry skład. Szybko się ją rozprowadza, szybko też się spłukuje z włosów i ich nie obciąża. Super nawilża. Włosy po użyciu są miękkie i błyszczące. Lepiej też się rozczesują i układają. Przy dłuższym stosowaniu poprawia ich kondycję. Przy gęstych włosach jest średnio wydajna, ale nie jest to dla mnie problem przy takiej cenie. Jestem na tak i kupię w Rossmannie ponownie.

Wygładza i nawilża

Odżywek do włosów zwykle nie używałam regularnie, jednak kiedy zauważyłam, że włosy zrobiły się wyraźnie mocno suche, postanowiłam działać i zadbać o regularność. Mam włosy długie, gęste, falowane i puszące się. Lubią się plątać i trochę żyją swoim życiem. Myję włosy co 2 lub 3 dni. Odżywka Alterry ma świetną konsystencję. Jest gęsta i kremowa, nie spływa z dłoni ani z włosów. Nakładaniu odżywki towarzyszy przyjemny, może trochę sztuczny, ale delikatny słodki zapach, którego po spłukaniu już nie czuć. Odkąd odkryłam wczesywanie odżywki w mokre włosy, już zawsze tak jej używam. Wtedy mam pewność, że odżywka pokryła każdy włos z każdej strony. Nakładam odżywkę od połowy długości włosów, używam dużą ilość odzywki, bo tak lubię. Podczas wczesywania włosy stają się ujarzmione, miękkie, gładkie i dociążone. Spłukiwanie odżywki trwa u mnie długo. Spłukuje chłodną wodą. Włosy po spłukaniu odżywki są takie jedwabiste w dotyku. Czasem dodatkowo używam odżywki w sprayu bez spłukiwania i drugi raz rozczesuje włosy, a czasem zostawiam bez dodatkowej odżywki i czesania szczotką. Kiedy wyschną, widać, że są wygładzone, lśniące i nawilżone. Podsumowując, bardzo polubiłam ta odżywkę i jest to kolejny kosmetyk Alterry, który mnie nie zawiódł. Odżywka ma wygodne opakowanie, można wygodnie dozować ilość. Nie powoduje śliskiego brodzika