Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bourjois, Eau Micellaire Demaquillante [Micellar Cleansing Water] (Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu)

Działa oczyszczająco i łagodząco na skórę. Hipoalergiczna, bezzapachowa i bezalkoholowa. Testowana na osobach o wrażliwej skórze i wrażliwych oczach.

Fantastyczny!

Produkt cudowny!
Bardzo dobrze zmywa nawet najmocniejszy makijaż, skóra jest nawilżona, nie ma efektu ściągnięcia. Ładnie delikatnie pachnie. Jest w przystępnej cenie gdy kupujemy na promocji, dniach z marka itp.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533171].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie.

Dla mnie ten preparat to kompletna pomyłka. Nie wiem czemu i komu miałby służyć i nie rozumiem zachwytów nad nim. Zamiast zmyć makijaż ślizga sie po nim. Trzeba by trzeć twarz żeby coś osiągnąć. W dodatku, biorąc pod uwagę co robi (a raczej czego NIE robi) ma bardzo wysoką cenę w regularnej sprzedaży. Zdecydowanie za wysoką...
Plusy:
-niestety wydajny (końcem końca zużyłam go do przemywanie twarzy po demakijażu)
-ładne opakowanie.
Minusy:
-nie usuwa makijażu (ani podkładu, ani tym bardziej tuszu, który jedynie rozmazuje),
-skóra po nim piecze (albo od tarcia, albo od jego samego),
-korek jest nieporęczny (ten dzyndzelek kiepsko otwiera opakowanie),
-cena.
No po prostu NIE. Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1522571].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity

Płyn jest dosyć przyzwoity. Nie podrażnia oczu, dobrze zmywa delikatny makijaż oczu. Opakowanie jest dość nieporęczne przez kulkę na górze, która przy zachaczeniu łatwo się otwiera i można wylać produkt. Jest wydajny i ładnie delikatnie pachnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1512366].usefull || 0 }}% pomocna.

Gala KWC 2017

Ot taki zwykły micel

Ten płyn micelarny nie wyróżnia się niczym spośród szeregu innych miceli.

Opakowanie - duże, starcza na wystarczająco długi czas. Kulka mimo że urocza, to niestety niezbyt praktyczna. Do tego dochodzi dość toporne zamykanie.

Zapach - tak delikatny, że aż neutralny i nie wyczuwalny.

Działanie - zmywa doskonale tusz bez konieczności pocierania i poprawek. Z resztą zanieczyszczeń z twarzy również radził sobie doskonale. Nie uczulał, nie zapychał. Tutaj ma ode mnie duży plus.

Cena - troszkę wysoka jak na produkt z półki średniej.

Wydajność - dość wydajny.

Polecam wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509641].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabo zmywa tusz

Nie jest to nadzwyczajny płyn micelarny do demakijażu. Jeśli chodzi o twarz to radzi sobie całkiem nieźle, ale z tuszem radzi sobie gorzej. Niestety gdy zmywam płynem oczy i idę potem pod prysznic to pojawia się miś panda- tego nie lubię. Zapach zupełnie neutralny. Opakowanie ładne- ta kuleczka, perełka na górze jest urocza- i pamiętam, że dlatego wybrałam z półki ten płyn.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503221].usefull || 0 }}% pomocna.

nie uczula !

-Jeden z nielicznych, po którym nie ma zapuchniętych powiek ,poleciła i osoba, którą również niejeden plyn micelarny uczulił
- świetnie zmywa makijaż,
- odświeża i nawilża,
cena mogłaby być trochę niższa- burżuj się ceni niestety

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1474756].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych

Płyn micelarny Bourjois to strzał w dziesiątkę, bardzo mi odpowiada.
Płyn jest łagodny dla skóry, ma delikatny, nie nachalny zapach, nie podrażnia skóry mimo że moja ma taką skłonność.
Dokładnie i bez problemu usuwa makijaż, również z oczu.
Jest wydajny, na długo mi wystarcza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1472431].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok

Płyn dobry, jednak z wodoodpornym tuszem Loreal nie radzi sobie w 100 %. Mimo to myślę, że kupię go ponownie, gdy będzie na niego promocja. Ogromny plus za to, że nie podrażnia moich wrażliwych oczu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1464192].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra 5

Produkt mogę każdemu polecić do przetestowania. Jest delikatny. Zapach jest subtelny a nie jakiś drażniący. Ładnie płyn oczyszcza skórę. Nie podrażnia okolic oczu. Dobrze radzi sobie z mocniejszym makijażem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433761].usefull || 0 }}% pomocna.

na tak

Płyn w całkiem sporym opakowaniu, a już niewielka ilość wystarczy do rozpuszczenia każdego typu makijażu nawet wodoodpornego. Nie podrażnia oczu ani skóry ani nie pozostawia uczucia spięcia. Do tego naprawdę dobra cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1425306].usefull || 0 }}% pomocna.