Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Bourjois, Eau Micellaire Demaquillante [Micellar Cleansing Water] (Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu)

Działa oczyszczająco i łagodząco na skórę. Hipoalergiczna, bezzapachowa i bezalkoholowa. Testowana na osobach o wrażliwej skórze i wrażliwych oczach.

Słabo zmywa tusz

Nie jest to nadzwyczajny płyn micelarny do demakijażu. Jeśli chodzi o twarz to radzi sobie całkiem nieźle, ale z tuszem radzi sobie gorzej. Niestety gdy zmywam płynem oczy i idę potem pod prysznic to pojawia się miś panda- tego nie lubię. Zapach zupełnie neutralny. Opakowanie ładne- ta kuleczka, perełka na górze jest urocza- i pamiętam, że dlatego wybrałam z półki ten płyn.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503221].usefull || 0 }}% pomocna.

nie uczula !

-Jeden z nielicznych, po którym nie ma zapuchniętych powiek ,poleciła i osoba, którą również niejeden plyn micelarny uczulił
- świetnie zmywa makijaż,
- odświeża i nawilża,
cena mogłaby być trochę niższa- burżuj się ceni niestety

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1474756].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych

Płyn micelarny Bourjois to strzał w dziesiątkę, bardzo mi odpowiada.
Płyn jest łagodny dla skóry, ma delikatny, nie nachalny zapach, nie podrażnia skóry mimo że moja ma taką skłonność.
Dokładnie i bez problemu usuwa makijaż, również z oczu.
Jest wydajny, na długo mi wystarcza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1472431].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Ok

Płyn dobry, jednak z wodoodpornym tuszem Loreal nie radzi sobie w 100 %. Mimo to myślę, że kupię go ponownie, gdy będzie na niego promocja. Ogromny plus za to, że nie podrażnia moich wrażliwych oczu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1464192].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra 5

Produkt mogę każdemu polecić do przetestowania. Jest delikatny. Zapach jest subtelny a nie jakiś drażniący. Ładnie płyn oczyszcza skórę. Nie podrażnia okolic oczu. Dobrze radzi sobie z mocniejszym makijażem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433761].usefull || 0 }}% pomocna.

na tak

Płyn w całkiem sporym opakowaniu, a już niewielka ilość wystarczy do rozpuszczenia każdego typu makijażu nawet wodoodpornego. Nie podrażnia oczu ani skóry ani nie pozostawia uczucia spięcia. Do tego naprawdę dobra cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1425306].usefull || 0 }}% pomocna.

Porównywalny do Garniera i Biodermy

Dla mnie trzeci zaraz po Biodermie i różowym Garnierze produkt do zmywania makijażu. Trochę kiepski dozownik. Poza tym produkt jest bardzo przyjemny, ładnie pachnie, nie podrażnia, dobrze radzi sobie z makijażem twarzy i oczu. Cena również jest przystępna i niższa nawet od ceny Garniera. Dla wymagających cer - jak znalazł :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408131].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Ten płyn jest u mnie zaraz za Garnierem, świetnie domywa makijaż, dość wydajny, wystarczy naprawdę niewielka ilość, by pozbyć się dokładnie makijażu, cena dość przestępna, nie uczula, nie podrażnia skóry, przyjemny zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399681].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy :)

To najlepszy płyn micelarny jaki kiedykolwiek posiadałam. Nie szczypał w oczy, rozpuszczał wodoodporny eyeliner i revlona colorstay. Twarz po nim była miękka, oczyszczona. Kiedy został wycofany ze sprzedaży w moim Rossmannie (czy we wszystkich tak jest?) byłam bardzo niepocieszona. Do tej pory nie znalazłam dla niego idealnego zamiennika. Jedyną wadą była odłamująca się nakrętka w zawiasach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396651].usefull || 0 }}% pomocna.

SUPER ZMYWA

Płyn jest świetny głównie dlatego, że zmywa makijaż nawet ten mocny i wodoodporny. Nie posiada zapachu a szkoda bo ja akurat lubię gdy płyn delikatnie pachnie. Za to pod wzgledem zmywania jest bezkonkurencyjny. Strasznie też podoba mi sie jego opakowanie... Takie troche w stylu vintage... W sumie jak większość kosmetyków Bourjois. Gdyby płyn chodz troche pachniał to był by moim ideałem, ale cóż nie można mieć wszystkiego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388151].usefull || 0 }}% pomocna.