Bourjois, Eau Micellaire Demaquillante [Micellar Cleansing Water] (Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu)

Działa oczyszczająco i łagodząco na skórę. Hipoalergiczna, bezzapachowa i bezalkoholowa. Testowana na osobach o wrażliwej skórze i wrażliwych oczach.

Nie mam zastrzeżeń

Bardzo dobry płyn micelarny w smiesznym opakowaniu:)
Plusy:
-Bardzo dobrze zmywa makijaż zarówno twarz jak i oczy
- super się sprawdza w roli toniku
- delikatny dla skóry wokół oczu
- bezzapachowy
- nie wysusza
- nie piecze
-wydajność
- niska cena
- dostępność
Minusów nie zauwazyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277736].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Micel od Bourjois to produkt dobry w swojej kategorii. Zmywa makijaż, nie rozmazuje go, nie podrażnia, skóra się po nim nie lepi. Na plus fakt, że domywa nawet eyeliner o przedłużonej trwałości.
Jednak biorąc pod uwagę pojemność, jego cena jest trochę zbyt wysoka. Za te same pieniądze można kupić 400 ml butelkę konkurencyjnego produktu.
Płyn jak najbardziej na tak, opłacalność zakupu - raczej na nie, nie wykluczam jednak że kiedyś do niego wrócę.. przy okazji promocji :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1257551].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najlepszych płynów micelarnych

Razem z płynami micelarnymi z L'oreala i Garniera tworzy moją "świętą trójcę" do demakijażu. Jest do nich baaaardzo podobny, wszystkie mają takie same właściwości i te same plusy dotyczą każdego z osobna.

PLUSY:
+ najważniejszy nr 1 - nie pieni się na twarzy
+ najważniejszy nr 2 - nie rozmazuje makijażu po całej buzi, tylko skutecznie "pożera" go na wacik
+ nie podrażnia, ani nie przesusza
+ skutecznie usuwa makijaż
+ łatwo dostępny i często w promocji w drogeriach
+ wygodne opakowanie dozujące odpowiednią ilość płynu albo raczej taką, jaką chcemy my, a nie jaką chce akurat nam dać otwór
+ brak zapachu
+ nie pozostawia zbędnej lepkiej warstwy na skórze

MINUSY...?
- podobnie jak ten z L'oreala, mógłby występować w większej pojemności, chętnie przygarnęłabym opakowanie 400 ml

Świetny płyn micelarny spełniający moje wszystkie wymagania, nie mam do niego zastrzeżeń i będę go dalej kupować i używać. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255843].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 1

Wielkie rozczarowanie

Kupiłam ten produkt zachęcona pozytywnymi opiniami na KWC, jednak mnie w ogóle nie zachwycił, taki zwykły przeciętniak

+ładne i solidne opakowanie, można wziąć go w podróż bez obaw, że coś się wyleje,
+nie podrażnia,
+nie zostawia tłustego filmu na skórze,
+cena w promocji jest rewelacyjna,

+/- ma dziwny zapach, który po pewnym czasie zaczyna irytować, chociaż na początku był w porządku,
+/- zmywa dobrze, jednak trzeba się nieźle namęczyć z makijażem oczu,

-jest mega niewydajny! I to jest jego największa wada, trzeba go dużo użyć, aby zmyć makijaż

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255213].usefull || 0 }}% pomocna.

porównywalny do płynów micelarnych Garnier

Uważam, że jest to naprawdę dobry produkt.
-świetnie radzi sobie ze zmywaniem kosmetyków wodoodpornych lub długotrwałych
-nie uczula
-online można znaleźć ten płyn w korzystnej cenie nawet 8zł
-w miarę wydajny
-buteleczka okej

Jedyny minus to średni zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255153].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety nie powala!

Skuszona zachwytami nad tym płynem, pełna zaufania do marki Bourjois, zdobyłam ten płyn z nadzieją na jakieś WOW!, a skończyło się wykańczaniem go w procesie mycia pędzli. Moje skóra nie należy do mega wrażliwej, nie mniej produkt ten wdawał mi się dla mnie za mocny. Od drażniącego zapachu począwszy na działaniu skończywszy. Do strony wizualnej zastrzeżeń akurat nie mam, chociaż istnieje ryzyko, że w podroży pozostałaby po nim jedynie wielka plama.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240291].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Świetny płyn micelarny.
Oczyszcza twarz z brudu, sebum i zanieczyszczeń. Dodatkowo pięknie zmywa makijaż (nawet wodoodporny), a przy tym w ogóle nie szczypie w oczy.
Nie zostawia ciężkiej warstwy na twarzy, ani jej nie wysusza.
Jest w sam raz. Powinien dać radę nawet w przypadku skóry wrażliwej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226083].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie bardzo

Jako, że jestem jak sroka i lubię wszystko co się świeci, to jak tylko zobaczyłam na półce opakowanie z holograficznym efektem, natychmiast po nie chwyciłam.

:) + dobrze oczyszcza twarz po całym dniu
:) + dobrze usuwa makijaż
:) + nie podrażnia, nie szczypie w oczy
:) + nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze
:) + ładne i kolorowe opakowanie
:) + dostępność - jest chyba wszędzie
:) + jest wydajny
:) + cena też na plus, można go także często dostać w promocji

:( - bardzo nieergonomiczne opakowanie
:( - zatyczka rozwaliła się! Najpierw odpadła jej połowa, czyli wisiała na włosku, chwilę potem odpadła cała. Wszystko to wina tej kulki na górze - przepraszam, ale po co ona? Ani funkjonalna, ani estetyczna.
:( - nie nadaje się do zabrania w podróż! Zatyczka na 100% otworzy się sama, stracimy całą zawartośc opakowania a nasze ubrania w walizace mokre będą od płynu micelarnego.

Przez to opakowanie odejmuję aż 2 gwiazdki gdyż teraz stoi mi na półce otwarta butelka, którą nietrudno mi szturchnąć i wylać, pomijając także fakt, że jest to niehigieniczne.

Nie kupię ponownie, bo cudów nie robi aby użerać się z tym opakowaniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198153].usefull || 0 }}% pomocna.

cudowny produkt

Płyn dostałam w prezencie i to był strzał w 10 ! Używam tylko do demakijażu oczu, jestem bardzo zadowolona bo płyn idealnie zmywa tusz, cienie, kreskę. Nie wiem jak sprawuje się przy makijażu wodoodpornym bo nie stosuję ale przy codzienny, jest ideałem :) Nie podrażnia, nie uczula, nie ściąga delikatnej skóry pod oczami. Wystarczy niewielka ilość żeby ładnie zmyć makijaż

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1194033].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał

Zakupiłam go po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu. Nie zawiodłam się. Spełnił wszystkie moje oczekiwania. Zmywa cały mój makijaż i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Ja jednak zawsze na koniec myję twarz odpowiednim żelem do mycia twarzy. Nie podrażnia. Ma fajne opakowanie. Jedynym minusem jest fakt iż został wycofany z Rossmanna (mam nadzieję że w innych drogeriach będzie dostępny)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178588].usefull || 0 }}% pomocna.