Bourjois, Eau Micellaire Demaquillante [Micellar Cleansing Water] (Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu)

Działa oczyszczająco i łagodząco na skórę. Hipoalergiczna, bezzapachowa i bezalkoholowa. Testowana na osobach o wrażliwej skórze i wrażliwych oczach.

Zasłużony KWC

Z łatwością usuwa większość produktów do makijażu oczu. Jedynie przy wodoodpornych tuszach albo cieniach o przedłużonej trwałości typu Color Tatoo wymaga dłuższego przytrzymania i kilkukrotnego potarcia.
Nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy.
Nie podrażnia ani nie uczula.
Dzięki dobrej skuteczności, jest wydajny, a cena jest całkiem dobra.
Podsumowując: robi wszystko, co powinien płyn do demakijażu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1350681].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Jestem w trakcie użytkowania drugiego opakowania. Jest to dobry płyn micelarny, spełniający swoje zadanie. Dokładnie oczyszcza skórę z makijażu, odświeża.

Plusy:
- nie uczula
- nie podrażnia okolicy oczu
- ma wygodne opakowanie
- delikatny zapach

Minusy:
- nie radzi sobie ze zmywaniem makijażu oczu

Godny polecenia, szczególnie po cenie promocyjnej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1319696].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Jeden z lepszych płynów micelarnych. Ma neutralny zapach, niską cenę, bardzo dobrze zmywa makijaż. Większym minusem jest jednak zastosowanie produktu, zawsze wyleje mi sie więcej niż była taka potrzeba, co sprawie, że jest mało wydajny. Mam nadzieję, że w przyszłości zmieni sie opakowanie produktu. Ale zdecydowanie spełnia swoje zastosowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1306771].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Zachwycona

Płyn z Bourjois kupiłam w ciemno. Chciałam wypróbować coś nowego, ponieważ nie mogłam nigdzie znaleźć płynu micelarnego z AA, z którego byłam bardzo zadowolona, a kupione po nim mleczko z Lirene było wielkim rozczarowaniem.

Płyn jest w fajnym opakowaniu, z dozownikiem, dzięki czemu można kontrolować ilość wylanego płynu. Do tego przypadło mi do gustu fajne otwarcie. Opakowanie jest przeźroczyste, widać ile płynu jeszcze zostanie.
Płyn jest w sumie bezzapachowy, nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje zaczerwienień. Dobrze radzi sobie z demakijażem, nie rozmazuje tuszu wokół rzęs, tylko ładnie zbiera go na wacik. Nie pozostawia tłustego filmu, ładnie się wchłania.
Jestem bardzo zadowolona. Dodatkowym atutem jest cena. To chyba będzie mój ulubiony płyn micelarny, naprawdę polecam.
Dodam jeszcze, że mam delikatną skórę ze skłonnościami do zaczerwienień i suchości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1306326].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Wyprobowalam! i musze przyznac, ze taaak KWC zdecydowanie! Podobo go wycofuja?? Ja kupilam na ebay, uzywam go od 2 tygodni i nie zeszlo nawet pol, a twarz jest czysta , odswiezona, pieknie radzi sobie z makijazem oczu, nie szczypie i nie podraznia, plyn nie zapycha mnie (jak Lirene albo Garnier !) choc ma parabeny co mnie dziwi, ale jest naprawde dobry! Nie mam takiego lepkiego filmu na twarzy po uzyciu, co mnie cieszy. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1302441].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie mam zastrzeżeń

Bardzo dobry płyn micelarny w smiesznym opakowaniu:)
Plusy:
-Bardzo dobrze zmywa makijaż zarówno twarz jak i oczy
- super się sprawdza w roli toniku
- delikatny dla skóry wokół oczu
- bezzapachowy
- nie wysusza
- nie piecze
-wydajność
- niska cena
- dostępność
Minusów nie zauwazyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277736].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Micel od Bourjois to produkt dobry w swojej kategorii. Zmywa makijaż, nie rozmazuje go, nie podrażnia, skóra się po nim nie lepi. Na plus fakt, że domywa nawet eyeliner o przedłużonej trwałości.
Jednak biorąc pod uwagę pojemność, jego cena jest trochę zbyt wysoka. Za te same pieniądze można kupić 400 ml butelkę konkurencyjnego produktu.
Płyn jak najbardziej na tak, opłacalność zakupu - raczej na nie, nie wykluczam jednak że kiedyś do niego wrócę.. przy okazji promocji :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1257551].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najlepszych płynów micelarnych

Razem z płynami micelarnymi z L'oreala i Garniera tworzy moją "świętą trójcę" do demakijażu. Jest do nich baaaardzo podobny, wszystkie mają takie same właściwości i te same plusy dotyczą każdego z osobna.

PLUSY:
+ najważniejszy nr 1 - nie pieni się na twarzy
+ najważniejszy nr 2 - nie rozmazuje makijażu po całej buzi, tylko skutecznie "pożera" go na wacik
+ nie podrażnia, ani nie przesusza
+ skutecznie usuwa makijaż
+ łatwo dostępny i często w promocji w drogeriach
+ wygodne opakowanie dozujące odpowiednią ilość płynu albo raczej taką, jaką chcemy my, a nie jaką chce akurat nam dać otwór
+ brak zapachu
+ nie pozostawia zbędnej lepkiej warstwy na skórze

MINUSY...?
- podobnie jak ten z L'oreala, mógłby występować w większej pojemności, chętnie przygarnęłabym opakowanie 400 ml

Świetny płyn micelarny spełniający moje wszystkie wymagania, nie mam do niego zastrzeżeń i będę go dalej kupować i używać. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255843].usefull || 0 }}% pomocna.

Wielkie rozczarowanie

Kupiłam ten produkt zachęcona pozytywnymi opiniami na KWC, jednak mnie w ogóle nie zachwycił, taki zwykły przeciętniak

+ładne i solidne opakowanie, można wziąć go w podróż bez obaw, że coś się wyleje,
+nie podrażnia,
+nie zostawia tłustego filmu na skórze,
+cena w promocji jest rewelacyjna,

+/- ma dziwny zapach, który po pewnym czasie zaczyna irytować, chociaż na początku był w porządku,
+/- zmywa dobrze, jednak trzeba się nieźle namęczyć z makijażem oczu,

-jest mega niewydajny! I to jest jego największa wada, trzeba go dużo użyć, aby zmyć makijaż

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255213].usefull || 0 }}% pomocna.

porównywalny do płynów micelarnych Garnier

Uważam, że jest to naprawdę dobry produkt.
-świetnie radzi sobie ze zmywaniem kosmetyków wodoodpornych lub długotrwałych
-nie uczula
-online można znaleźć ten płyn w korzystnej cenie nawet 8zł
-w miarę wydajny
-buteleczka okej

Jedyny minus to średni zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255153].usefull || 0 }}% pomocna.