Avon, Bond Girl 007 Forever EDP

Avon, Bond Girl 007 Forever EDP

Zawsze niebezpiecznie kusząca... Uwodzicielska kontynuacja linii zapachowe inspirowanej krokiem dziewczyn Bonda. Zmysłowe połączenie niebezpiecznie pociągających nut: orzeźwiających cytrusów, czarnego pieprzu i zniewalającego jaśminu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cedrat, rabarbar, czarna porzeczka
nuta serca: papirus, olejek jaśminowy
nuta bazy: drzewo sandałowe, kaszmir, ambra, czarny pieprz

Piękne

Bardzo ładneperfumy, aż trudno uwierzyć, że to Avon. Zapach drzewny, z wyraźną nutą pieprzu. Wyrazisty, ale nie narzucający, wygładzony kaszmirem.Flakon też niczego sobie. Popularna angielska firma wniosła się na wyżyny swoich możliwości. Szkoda tylko, że te perełki zostają wkrótce wycofywane z produkcji...

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Niczym nie porywa

Zapach ten dostałam lkoma innymi i to był jeden z tych, które mi nie do końca podpasowały względem zapachu.

Zalety:
- kobiecy flakonik
- niezawodnyomizer
- względna dostępność

Wady:
- cena
- trwałość - po godzinie już niewyczuwalne i trzeba powtarzlikację
- niewydajne - zapewne wina trwałoścdziwny, bardzo mydlany wręcz duszący zapach

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Kusiciel nr. 2 !

Tak samo jak wersja podstawowa, tak ten zapach był niesamowity, dojrzały, piękny! Jeszcze bardziej ostry, pieprzny i seksowny. Czułam w nim mocną nutę pieprzu, bardzo mi to odpowiadało. Jak na zapach z avonu był bardzo trwały, zapach unosił się wokół mnie. Bardzo mi to odpowiadało. Niestety, jak zwykle, avon wycofuje dobre zapachy.

Ilość zużytych opakowań: Niestety tylko 1

Przepiękne

Avon nie jest dla mnie jakąś szałową marką, ale parę produktów od nich podbiło moje serducho. Tak jest z tym zapachem - cudowny, IDEALNY. Słodki, ale nie za słodki, pieprzny, wibrujący, świeży, ale ta świeżość nie jest taka prysznicowo cytrusowa, tylko właśnie pieprzna, zmysłowa, seksowna... uwielbiam ten zapach i nie raz zbierałam za niego komplementy, ale niestety - zawsze jak coś mi idealnie pasuje to zostaje wycofane :((

BOND GIRL FOREVER wróć!!!!

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy jakiś czas temu

tu nie ma pieprzu??!!

Nie wierzę, że w składzie nie ma pieprzu, bo ja tu go wyczuwam w ilości ogromnej wręcz. To cała tona świeżo zmielonego pieprzu .Co prawda gdzieś tam przewija się też frezja, ale pieprz jest tak intensywny, że nic nie jest w stanie go zdominować ani nawet próbować do niego dołączyć. Niestety i tutaj wyczuwam typowo avonową nutę i wiele osób od razu pytało mnie czy mam na sobie perfumy tej marki, bo zapach jest charakterystyczny. Nosiłam go kilka razy w upały i nie był męczący, choć bardziej pasuje na jesień czy zimę.

Ideał istnieje

Jedyny "idealny" zapach który do tej pory wpadł w moje ręce, wielka szkoda że wycofali.

Wszystkie osoby które chciałyby powrotu tej wody do sprzedaży proszę lajk fan page\'u "Bond Girl Forever Avon" na fb, im będzie nas więcej tym większe mamy szanse!

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: zużyłam 2 butelki, resztka trzeciej jest na specjalne okazje

Świetne

Zniewolił mnie od pierwszego powąchania, zapach rzeczywiście godny Bond Girl.

Ciekawa pieprzowa nuta, zapach zdecydowanie niebanalny, raczej na wieczór.

Żal, że już nie sprzedają!

Ilość zużytych opakowań: pierwszy falakon

Na nocne wyjścia.

Dla mnie pachną one pewną siebie i seksowną kobietą która łamie serca i ma dziki charakterek. Są mocne i sprawiają, że każda kobieta powinna się czuc w nich pewnie. W zbyt dużej ilości mogą przytłaczac. Na mojej skórze trzymają się naprawdę długo i mocno. Dostałam je jako prezent i myślę, że sama bym ich nie kupiła. Nie lubię za bardzo perfum z Avonu, ale trzeba przyznac, że te są całkiem niezłe. Używam ich tylko na wieczór i to całkiem rzadko. Co do flakoniku, to myslę, że do nich pasuje. Jest ciemny, zmysłowy i kobiecy. Nie podoba mi się za to ta dziwna zatyczka. Trzeba im także przyznac, że jeżeli używa się ich z głową to badzo podobają się płci przeciwnej. (: Myślę, że facetów przycjąga ten zmysłowy i mocny zapach. Cóż każdy z nas goni za tym co nieosiągalne i intrygujące.

Mój najlepszy perfum<3

Kupiłam go na promocji za 40zł i kupiłabym go nawet w tej normalnej gdyby jeszcze był!Czemu go już nie ma katalogach?!
Plusy:
-mocny zapach,nie raz koledzy z klasy po tajemnie mnie wąchali xD
-potrafi utrzymać sie aż dwa dni!
-piękna buteleczka w kształcie granatu
Przez to że już nie jest w sprzedaży używam go na wyjątkowe okazje już tylko.

Używam tego produktu od: hmm ponad rok
Ilość zużytych opakowań: połowa

pożądanie w butelce..;P

Kupiłam je przez przypadek, akurat ktoś sprzedawał nowe kosmetyki Avonu o połowę taniej, i skusiłam się na te perfumy. Chciałam uwodzicielskiego, pieprznego zapachu.
Od razu wyjaśniam, że często poszukuję perfum z pieprzową nutą, uważam, że to jest TO w perfumach, coś co przyciąga.
I kiedy używałam tych perfum wiele osób nie szczędziło mi komplementów.
Nie wszystkim też się podobał, ale to chyba nawet lepiej :)
Zastrzeżenia co do trwałości, ok, zgadzam się, ale był to na pewno wyjątkowy zapach, nie taki oklepany :)
Nie umieszczam go w moich hitach, bo jest niedostępny, ale gdyby tylko znów pojawił się w ofercie, z pewnością bym go kupiła.

Spodziewałam się czegoś więcej...

Na początku zaznaczę, że lubię perfumy Avonu:).
Chciałam kupić sobie jakiś avonowy zapaszek, raczej lekki, świeży, do codziennego stosowania, a że nie byłam na bieżąco z nowościami Avonu - zamówiłam parę próbek, m.in. Bond Girl 007 Forever.
Nie ukrywam, że na początku mnie urzekły. Z 10 próbek perfum wybrałam te, gdyż zapach był piękny - taki tajemniczy, delikatny, a jednocześnie drapieżny (koktajl delikatnych kwiatów z domieszką owoców, przyprawiony szczyptą pieprzu). Fakt, że zapach nie trzymał się zbyt długo, ale pomyślałam, że pełnowymiarowy flakon lepiej się sprawdzi.
Niestety:(. Jak dla mnie zapach wyczuwalny jest jakieś 2-3 godzinki, potem się gdzieś ulatnia, a szkoda, bo to taki ładny zapach.

Plusy:
+ ładny zapach: nienachalny, niemęczący (do codziennego stosowania OK)
+ śliczna buteleczka (kształt i kolor)

Minusy:
- nietrwały
- mało wydajny
- zbyt drogi!!!

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: pół flakonika

Zapach ładny, ale jego trwałośc... a raczej jej brak zadecydował o niskiej ocenie.

Więc tak, buteleczka ładna, zgrabna. Zapach świent, bardzo mi się podoba, taki świeży, owocowy (ja czuje w nim pomarancze i mandarynki:D) chociaz po nazwie &quot;bond girl&quot; spodziewałam się czegoś bardziej eleganckiego.

Trwałość perfum jest śmieszna.. . na mnie trzymają się jakieś pół godziny :/ i stad moja niska ocena, nigdy już ich nie kupię niestety...

Ilość zużytych opakowań: prawie cała buteleczka