Dove, Visible Care, Softening Creme Body Wash (Kremowy żel pod prysznic dla skóry suchej)

Żel dla skóry suchej - stworzony, aby nadać miękkość skórze oraz jej szczególnie przesuszonym miejscom. Unikalna formuła z technologią Nutrium Moisture została stworzona, aby odżywić i poprawić nawilżenie Twojej skóry. Używaj codziennie dla bardziej miękkiej, gładszej skóry w 7 dni oraz zauważalnie piękniejszej skóry w ciągu 3 tygodni.

Nie zachwycił mnie

Zacznę od tego ze jestem posiadaczką ekstremalnie suchej skóry. Nie spodziewałam się piękniejszej skóry, ale z drugiej strony od tego żelu oczekiwałam czegoś wiecej. W końcu to Dove ;-) tymczasem produkt nie spełnił obietnic producenta. Nie odpowiada mi jego konsystencja, jest za gęsty. Zapach raczej neutralny, taki "kremowy" ale niczym nie powala. Na plus mogę zaliczyć jedynie opakowanie które pozwala zużyć produkt do końca.
Podsumowując, stwierdzam że jest to przeciętny produkt, znam wiele tańszych i lepszych.

Ideał!

Sprawdziłam już sporo żeli pod prysznic, wiele z nich było fajnych, ale tylko tyle, kiedy pierwszy raz kupiłam ten żel, wiedziałam, że innego już nie kupie.

Plusy:
+ wspaniała konsystencja
+ bardzo wydajny
+ fajny, lekki zapach
+ opakowanie, dzięki któremu nawet pod koniec żel łatwo się wydostaje
+ po umyciu skóra jest miła w dotyku i nawilżona

Minusy: brak

Ilość zużytych opakowań: kilka

Uwielbiam

Plusy:
:) cudowna konsystencja musu - tworzy miękką, kremową otulającą pianę :love:
:) nie wysusza
:) nie podrażnia
:) wygładza
:) bardzo przyjemnie pachnie
:) wygodne opakowanie - otwarcie u dołu opakowania

Minusy:
:( brak!
Ilość zużytych opakowań: około 5

Dobry kosmetyk.

Żelu pod prysznic Dove używam od 3 lat. Bo chociaż nie kusi zapachem, ani efektownym opakowaniem, to jednak służy mi dobrze. Obiecywany efekt "piękniejszej skóry" był u mnie zuważalny dopiero po 2-gim opakowaniu, czyli po około 3 miesiącach. Gęsta konsystencja przypomina krem, i kiedy ciężko jest wycisnąć resztkę z opakowania dolewam nieco wody, co moim zdaniem nie ogranicza działania płynu a umożliwia zużycie go do końca. Skóra dobrze reaguje, korzystałam również z innych wersji tego płynu (brightening, firming, repairing) i z tego (softening) jestem najbardziej zadowolona. Ten płyn w moim domu jest produktem rodzinnym, używa go mój partner a efekt jest ten sam skóra jest widocznie nawilżona i gładka... Nie wiem jak to wygląda u Was, ale mojego chłopaka ciężko namówić na dodatkową pielęgnację skóry, zaraz słyszę, "bla bla, że to niemęskie, że szkoda czasu, że się będzie lepił itp." a używając tego żelu i wilk jest syty (bo skóra jest przyjemniejsza) i owca cała (bo kąpiel przecież nie kojarzy się z niczym niemęskim). Polecam

Ilość zużytych opakowań: dużo

ciekawy ale ma też swoje wady

Żel ma raczej konsystencję gęstego kremu o piankowej fakturze. W kontakcie z wodą zmienia się w delikatną pianę przy czym nie pieni się w jakichś wielkich ilościach.
Nie zauważyłam jakiegoś wielkiego nawilżenia, ale jeśli po kąpieli nie nasmarujemy się niczym to nie ma tragedii. Więc na pewno nie wysusza skóry. Zapach jest trochę inny niż tradycyjne Dove. Bardzo trudno mi określić czym on pachnie. Ja tu czuję coś jakby kaktus z soków Tymbark pomieszany z jakąś inną nutą. Na dłuższą metę zapach nie zachwyca ale tez nie przeszkadza. Dla mnie jest po prostu neutralny. Mam wielką butlę więc staczył mi na dłużej. Prawie miesiąc :)
Minusem dla mnie jest cena i opakowanie. Butelka z bardzo sztywnego plastiku. Trudno się wyciska kosmetyk (szczególnie przy końcu). No i niestety nie widać poziomu zużycia bo jest całkowicie nieprzeźroczysta. Nie wiem czy zakupię go ponownie. Ale nie żałuję zakupu. Przyjemnie mi się go używało.

Ilość zużytych opakowań: jedna duża butla

Mój ulubieniec

Żel ten kupiłam tylko dlatego, że była promocja a ja go wczesniej nie miałam (lubię kupować nowości). Jakoś wcześniej kosmetyki Dove nie przypadły mi do gustu do momentu umycia się tym kosmetykiem. I od razu bardzo mi się spodobał. Ma bardzo fajną konsystencję, taką piankowo-żelową, do tego świetnie pachnie, fajnie się pieni , dobrze spłukuje, jest wydajny, dobrze nawilża. Plusem jest też fajne, poręczne opakowanie. Jak narazie użyłam żelu w tym fioletowym opakowaniu ale napewno kupię inne kolory.

Używam tego produktu od: około 1 m-ca

lubię :-)

najwieksza zaleta tego zelu jest cudowna, gesta, kremowa konsystencja. bardzo przyjemnie sie go uzywa, stosuje go tez do golenia nog - skora jest zdecydowanie mniej podrazniona, niz przy goleniu na inne, mniej kremowe, zele :-) jedyna wada jest potwornie niewygodna butelka, otwierana od dolu. bardzo mnie to drazni i nie wiem, czy kupie go ponownie. wole zele dove w tradycyjnej butli :-)

Używam tego produktu od: ok. miesiaca,
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Cudowny !

Bardzo lubie produkty z Dove, zawsze kojarzyły mi się tak delikatnie ;)

Według mnie najlepszy żel jaki stosowałam, długo szukałam takiego żelu by odpowiednio nawilżył moją suchą skóre po 2 tygodni prawie, że nie potrzebuje balsamu.

plusy
- kremowa konsystencja
- bardzo dobrze nawilża
- ładnie pachnie
- dobrze się pieni

minus
- cena może i jest za wysoka, ale to jak się po nim czuje jest tego warte

najlepszy z nawilżajaco-wygładzajacych!

po pierwsze i najważniejsze, przestały robić mi się tak duże i tak gęsto krostki po goleniu nóg!
uwielbiam też jego konsytencję, bardzo wydajny :)
ten punkt wiąże się z pierwszym- nawilżenie i wygładzenie skóry, jednak warto to podkreślić, bo myślę, że dla wszytskich kobiet taka zaleta ma znaczenie ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml

MÓJ IDEAŁ!

Jest to zdecydowanie najlepszy żel pod prysznic jaki stosowałam. Ma wspaniałą kremową konsystencję. Jest delikatny i bardzo odżywczy. Po zastosowaniu go nie muszę w zasadzie używać już balsamu, a moja skóra jest nawilżona i nie ma mowy o żadnym dyskomforcie ani swędzeniu.Dodatkowym atutem jest jego duża wydajność i zadowalający stosunek ceny do jakości produktu. Zdradzam go jedynie ,gdy mam ochotę na jakiś bardziej egzotyczny zapach ;)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Gorszy niż "zwykły" Dove

Kupiłam ten produkt po raz drugi i po raz drugi nie byłam zbyt zadowolona..

Minusy:
- mało wydajny
- bardzo ciężko wydobyć końcówkę żelu (nieprzemyślane opakowanie)
-w porównaniu z innymi produktami tej marki niezbyt długo utrzymuje się na ciele

Plusy:
- dobrze się pieni
- przyjemny zapach

Ilość zużytych opakowań: 2 po 400 ml

Dla mnie ok.

Jak dla mnie może być nie uczula ani nic :)

+konsystencja
+dobrze się pieni
+ładnie odżywia

Cena nie wiem bo go dostałam ale na pewno jak mi sie skończy to kupie :)

Używam tego produktu od: październik 2011