Lovely, Sunny Powder, Słoneczny puder do twarzy i ciała matowy

Lovely, Sunny Powder, Słoneczny puder do twarzy i ciała matowy

Słoneczny puder brązujący do twarzy i ciała opracowany została na bazie formuły ziemi indiańskiej. Delikatna pudrowa konsystencja nie zatyka porów a pozwala skórze oddychać i cieszyć się zdrowym wyglądem cały rok. Ponadto puder ukrywa oznaki zmęczenia i nadaje skórze ciepły koloryt.

Jest ok

Fajny produkt na lato dla opalonej, ciepłej karnacji. Nie jest to produkt matowy, lecz satynowy. Ładne wygląda na skórze i daje delikatny blask. Konsystencja jest delikatnie mokra, dzięki czemu produkt się nie pyli. Zawartość starcza na wieki!

Śliczny bronzer

Ja jestem bardzo zadowolona. Ani nie jest za jasny, ani za ciemny, wręcz idealny dla mojej karnacji. Nie zauważam, żeby był jakoś wpadający w pomarańcz, ale jeśli tak jest, to najwyraźniej ten kolor mi bardzo pasuje, bo w pracy sypią się komplementy ;) Pojemność jest ogromna, spokojnie starczy na lata. Rzeczywiście ma w opakowaniu złote drobinki (do kupienia jest też druga wersja - matowa, jednak ja wzięłam tę z drobinkami), ale one się jakoś nie chwytają mojego pędzla (może są za duże), bo nie przenoszą się na twarz. Nic poza rozświetlaczem się nie opalizuje na mojej mordce - i dobrze - bo mam tłustą cerę i nie chciałabym takiego błysku w bronzerze.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona. I zaskoczona, bo nie spodziewałam się, że to będzie aż tak dobry produkt. Rozciera się bez problemu, nie robi plam, chyba leciutko pachnie, ale nie jestem pewna, bo to nie narzucający się zapach. Nie ściera się przy odciskaniu sebum bibułkami.

Wściekła pomarańcza kontraatakuje

Strasznie, ale to strasznie pomarańczowy i do tego te okropne, ordynarne brokatowe drobinki. Robi brzydkie plamy, trwałość też pozostawia wiele do życzenia. Zdecydowane nie polecam. Produkt tak zły jak jego opakowanie które natychmiast się połamało u jest totalnie nie praktyczne. Zdecydowanie nie polecam, po kilkunastu użyciach wylądował w koszu.

Never ending story

Posiadam ten bronzer już baardzo długo i on się nie kończy :) odpadło mi od niego wieczko, opakowanie nie jest zbyt porządne. Kolor jest w miarę ok, ale dla mnie trochę zbyt pomarańczowy. Szkoda też, że producent rozmija się z prawdą i nazywa ten produkt matowym ;p zapach jak dla mnie jest średni, kosmetyk długo utrzymuje się na skórze. Jeśli komuś odpowiada ten kolor to polecam, bo za niską cenę otrzymujemy produkt do końca życia :D

Fajny

ładnie podkreśla opaleniznę (nie stosowałam na bladej skórze), jest niedrogi, bardzo wydajny i przyjemnie pachnie. Jest również trwały- nie ściera się po kilku godzinach, jak niektóre inne kosmetyki tego typu.Czy mogę chcieć czegoś więcej? Ja używam go od lat i regularnie do niego wracam. Przykład na to, że tani produkt może również oznaczać bardzo dobry produkt.

Super

Osobiście uwazam, ze jest on godny polecenia. Kupilam go w polowie wakacji, gdy moja skóra była bardzo opalona i go polubilam. Nie zmienilam zdania,gdy wrocilam do swojej naturalnej karnacji. Opakowanie starcza na bardzo dlugo. Na pewno bede wracać do tego kosmetyku.

Fajny produkt

Zalety
+ wydajny, duży
+ fajne opakowanie
+ trwały
+ zapach jak dla mnie bomba

Wady
+ producent zapewniał o tym ze to produkt matowy a matowym niestety NIE JEST ! są w nim drobinki ;)
+ coś czują że opakowanie szybko się rozleci ;/

Bronzująco-rozświetlający

Wbrew zapewnienią producenta to puder rozświetlający, bo ma świecące drobinki, które kocham! Pięknie pachnie, długo się utrzymuje, twarz wygląda zdrowo. Wielgachne opakowanie sprawia, że nie widać końca. Zdecydowanie mój hit mimo, że nazwa jest inna od rzeczywistego przeznaczenia produktu. Do tego ta śmiesznie niska cena.

Ma drobinki.

Plusy:
+ wydajny
+ wielka pojemnosc
+ drobinki sa male i ladnie rozswietlaja
+ nie uczula
+ przyjemny zapach
+ ladnie sie rozciera
+ niezbyt napigmentowany ( tutaj akurat to plus)
+ mozemy go dokladac
+ daje zdrowy wyglad cerze
+ cena

Minusy:
- wpadajacy w pomarancz
- nie jest matowy , ma drobinki ( jesli ktos szuka typowo matowego to sie zawiedzie)
- mozna zrobic sobie plamy
- pod koniec jak widzimy denko - kruszy sie
- opakowanie na minus - wieczko odpadlo
- niestety nie jest trwaly

Tylko dla jasnej karnacji

Mam dość ciemną karnację, ten bronzer u mnie kompletnie nie sprawdzil sie.

Nie wymienię plusów i minusów, bo byłaby to baaardzo subiektywna opinia, aż za bardzo, a wiem ze u mojej siostry (ktora ma skrajnie jasna cere, zupelne przeciwenstwo mnie) sprawdza sie genialnie i jest nim zachwycona.
Zatem polecam go dla osób, które:
- mają jasną karnację
- nie chcą efektu zupełnie matowego (bo wbrew opisowi producenta jest to rozświetlający bronzer)

Wystawiam ocene ogolna jako 3, poniewaz widzac efekt na jasnej karnacji wierze w to ze to jest dobry produkt, lecz okrojony w kolory.

Ogromny ale cieki

Bardzo duży puder bronzujacy . Jego pigmentacja nie zadowala, oraz bardzo słabo osiada na skurcze. Puder bardzo się pyli i brudzi wszystko na około. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem tego pudru to jeśli nie macie bardzo jasnej cery to zdecydowanie zrezygnujcie.

swietny do opalania twarzy

jednak obok matu to nie stało ;)
bronzer ma przyjemny ciepły odcien, lekko pomaranczowy, tylko i wylacznie do opalania, satynowe, lekko błyszczace wykonczenie
opakowanie to duzy dysk z bardzo duzą gramatura 23g, za 20zł bardzo opłaca sie go wyprobowac, pigmentacja jest w sam raz, nie da sie zrobic nim plam, dobrze sie utrzymuje