Lovely, Sunny Powder, Słoneczny puder do twarzy i ciała matowy

Lovely, Sunny Powder, Słoneczny puder do twarzy i ciała matowy

Kategoria
Marka

Słoneczny puder brązujący do twarzy i ciała opracowany została na bazie formuły ziemi indiańskiej. Delikatna pudrowa konsystencja nie zatyka porów a pozwala skórze oddychać i cieszyć się zdrowym wyglądem cały rok. Ponadto puder ukrywa oznaki zmęczenia i nadaje skórze ciepły koloryt.

prasowane

Kocham

WSTĘP
Możliwe, że tego bronzera już nie produkują, ale ja nadal zużywam jego kolejne (chyba trzecie) opakowanie, które kiedyś kupiłam. Przepięknie wygląda na policzkach, pachnie słodko-bananowo, ma wielką pojemność i był tani. A do tego z polskiej firmy. Czy trzeba czegoś więcej?

KOLOR
Jego kolor to średni, ciepły brąz. Nie wpada w cegłę, pomarańcz ani czerwień. Wygląda naturalnie. Jestem blondynką o jasnej cerze i używam go we wszystkie pory roku: zimą na bladą cerę, a latem na skórę przyciemnioną prawie na heban samoopalaczem. Zawsze wygląda dobrze i dodaje mojej twarzy normalnego, zdrowego wyglądu.

EFEKT NA SKÓRZE
Puder ma matowe wykończenie, mimo że kiedy się przyjrzymy, to w opakowaniu widzimy delikatne, złote, malutkie drobinki. Drobinek absolutnie nie widać na skórze w świetle dziennym ani sztucznym, z daleka ani z bliska. Sprawiają, że puder daje na skórze wrażenie miękkiego, gładkiego i zdrowego matu. Nie podkreśla niedoskonałości, zmarszczek, wyprysków ani suchych skórek, nie wygląda kredowo ani sucho.

ZASTOSOWANIA
Używam go jako pudru do konturowania, po bokach policzków, skroni i czoła. W tej roli wygląda naturalnie.
Ale od kiedy kupiłam typowy, chłodny puder do konturowania z innej marki, do "odchudzania" policzków wybieram typowy puder do konturowania, a pudrem z Lovely tylko delikatnie omiatam boki twarzy.

Jednak najlepiej ten puder wygląda u mnie nakładany w miejsce różu, wprost na szczyty kości policzkowych, jako puder do opalania i ocieplania twarzy. Podkreśla wakacyjny wygląd skóry, robi efekt skóry muśniętej słońcem jak z okładki jakiegoś magazynu.

Fajnie sprawdza się też w roli cienia do powiek.

NAKŁADANIE
Nakłada się go wygodnie każdym rodzajem pędzla, a także gąbeczką, puszkiem i palcami, chociaż najlepiej wygląda nałożony pędzlem. Nie robi plam, nie trzeba się specjalnie starać, żeby rozłożył się równomiernie. Można nim uzyskać efekt od lekkiego po intensywny. Można go dokładać i budować na twarzy. Kiedy przesadzimy, bez problemu rozetrzemy go czystym pędzlem lub suchym wacikiem kosmetycznym. Generalnie nie robi problemów.

OPAKOWANIE
Jedyny minus tego produktu to opakowanie. Miałam chyba trzy te bronzery i za każdym razem wieczko dość szybko odpadało. Na szczęście z samym pudrem nic się nie dzieje i nawet po latach używania się nie pokruszył ani nie popsuł.

PODSUMOWANIE
Naprawdę polecam. Próbowałam innych bronzerów z drogerii, ale zawsze wracam do tych z Lovely, bo dodają urody jak bronzery Chanel, a kosztują grosze.

Ma od mnie okejkę!

Puder dodający życia (:))ma bardzo dużą pojemność, wręcz ogromną, bo aż 23 gramy. Kosztował mnie nie dużo, bo na promocji około 12 złotych. Czyli prosto licząc za 1 gram płacimy około 1,9 złotego, a więc niewiele. Z drugiej strony chyba tylko profesjonalna makijażystka jest wstanie zużyć tak ogromne opakowanie, a reszta wyrzuci, a dla mnie to jednak minus, bo ja nie cierpię marnować.

Przyjemnie pachnie. Ja wyczuwam kokos. Pięknie można nim ocieplić skórę twarzy Kolor idealny - delikatny złoty kolor. Niestety znika szybko z twarzy. Dla mnie to produkt na 3 gwiazdki.

Znośny

Ogólnie nie jestem fanką chłodnych odcieni bronzerow i tradycyjnie na lato zawsze wybieram raczej ciepłe tonacje, dlatego postanowiłam wypróbować właśnie ten z lovely. Tym bardziej że ma w sobie drobinki a lubię mieniące się produkty bo skóra wygląda bardziej promiennie i zdrowo. Ja mam cerę suchą więc tym bardziej matowienie nie wchodzi w grę. Sam produkt choć dość mocno się sypie jest spory bo ma 16 g i myślę że długo mi posłuży. Ale trzeba uważać przy nakładaniu bo można nabrać go za dużo i niestety ma tendencję do tworzenia plam więc należy nakładać go delikatnie. Odcień ma całkiem przyjemny i wygląda ładnie na twarzy. Ładnie pachnie i utrzymuje się cały dzień.

Opakowania do poprawki

Sam puder w sobie jest ok. Ładnie brązowi skórę, nadając jej fajny koloryt i odcień. Jednakże opakowanie dno ! Jeden delikatny upadek z noskiem wysokości i cały puder połamany na drobny mak. Albo opakowanie albo konsystencja jest do poprawki bo tak być nie może ... Ale cóż. Cena adekwatna do jakości.

Bardzo dobry produkt

Kupiłam go miesiąc temu, używam praktycznie codziennie, a zużycie jest minimalne, więc wydajność świetna. Jest bardzo dobrze napigmentowany, trwałość na wysokim poziomie. Nawet niewprawną ręką trudno byłoby zrobić sobie nim krzywdę, daje bardzo subtelny efekt, który można oczywiście nadbudować w miarę potrzeb. Odcień jest mega ciepły, bardzo przyjemny. Dodatkowo, zachwyca mnie zapach :)Z czystym sercem mogę polecić.

Świetny!

Kupiłam ten kosmetyk w Rossmannie za około 15 - 16 zł. Cena naprawdę nie jest duża jak za tak duże opakowanie. Nie ukrywam, że nie sądziłam, że z racji ceny puder ten (ja traktuje go jako bronzer) będzie się sprawdzał. Produkt super. Jest bardzo wydajny, mam go rok. Ma duży stopień pigmentacji i obawiałam się, że będzie za ciemny.. - ale nie jest. Wystarczy odrobina na pędzel i delikatne rozprowadzenie na twarzy. Nadaje ładnego efektu i pięknie uzupełnia końcowy makijaż. Jak dla mnie produkt wart swojej ceny i na pewno kupię go ponownie.

Czaiłam się na niego,

Czytałam skład, w końcu kupiłam. I stwierdzam, że jest świetny! Żałuję, że nie kupiłam go wcześniej. Ma wygodne opakowanie, wygodnie nabiera się go pędzlem, nie obsypuje się ani z pędzla, ani z twarzy. Ładnie pachnie, podobnie jak krem Nivea klasyczny. Na twarzy nawet ktoś, kto nie ma wprawy nie zrobi sobie nim krzywdy, bo daje delikatny efekt. Co mi się bardzo podoba, bo lubię taki subtelny efekt. Jest świetny jak dla mnie. Nie muszę już dłużej szukać pudru brązującego, bo mam już swojego ulubieńca.

Twarz "muśnięta słońcem". Cieplutko!

Puder Lovely Sunny Powder kupiłam po raz pierwszy dwa lata temu za cenę 19,99zł. Pamiętam, że długo u mnie leżał nieużywany, ponieważ nie umiałam go zupełnie nakładać tak, aby nie zrobić sobie brązowych plam na twarzy. Poleżał, poleżał... aż w końcu skończył mi się dotychczasowy ulubieniec "brązujący" i postanowiłam poeksperymentować z tym kosmetykiem. Od tamtego momentu używam go zawsze jako brązera do twarzy - podkreślam nim kości policzkowe, nanoszę delikatnie na skronie i konturuję nim twarz. Puder faktycznie jest bardzo "słoneczny", ma bardzo ładny kolor, który nałożony na skórę daje efekt delikatnej opalenizny. Drobinki złota, które posiada w sobie ten produkt są wspaniałe, na twarzy wyglądają bardzo dobrze. Nie ma przerysowanego efektu, tylko jest dyskretny look. Przy umiejętnym nakładaniu daje bardzo subtelny efekt opalonej cery. Bardzo mi odpowiada taki "dotyk słońca". Co jest najfajniejsze dla mnie w tym produkcie, to jego zapach! Tak - zapach! Jest przemiły, bardzo przyjemny. Miło się używa kosmetyków, które dodatkowo ładnie pachną. Zdecydowanie polecam ten puder z drobinkami złota, zważywszy na fakt, że produkt nie zapycha skóry, nie powoduje żadnych problemów ze skórą. Jest według mnie łaskawy dla cery i świetnie sprawdzi się dla różnych typów skóry. Nie wysusza. Przy odrobinie wprawy "krzywdy" sobie nim nie zrobimy - i w sensie wyglądu i w znaczeniu zdrowotnym. Jest baaardzo wydajny! Ja nakładam go grubym pędzlem do pudru. Starcza naprawdę na długo. Ostatnio w znanej drogerii można było go "dorwać" za pół ceny (moim zdaniem zakup tego pudru to dobra inwestycja). Ja jestem bardzo zadowolona z tego pudru, który za każdym razem, gdy po niego sięgam, nazywam brązerem. Jest niedrogi, wystarcza na wiele użyć, przyjemnie pachnie i dobrze się go nakłada. Aha! Zapomniałabym dodać- jest trwały na skórze - kolor zostaje, choć drobinki złota nieco się osypują: tak od samego rana do wieczornego demakijażu - puder jeszcze jest, natomiast złotych "iskierek" już nie widać na twarzy. Uwielbiam ten puder. Wielki plus za ładnie wytłoczone słońce na produkcie. Polecam! Świetny produkt w niskiej cenie.

NA LATO

Mat, który nie do końca jest matem... bowiem posiada on drobno zmieloną i niewidoczną drobinę, która daje super efekt promiennej opalenizny. Produkt ten jest pudrem brązującym, którym możemy pięknie ocieplić twarz. Nie nadaje się on do precyzyjnego konturowania twarzy. Ja jestem super blada o neutralnym odcieniu cery i bronzer ten nie wydaje się być na mnie za ciepły, za ciemny, a na pewno nie jest zbyt pomarańczowy. Ma idealną pigmentację jeżeli chodzi o tego typu kosmetyki, czyli jest widoczna, ale nie jest przesadzona. Używam go tylko latem, uważam, że o tej porze roku wygląda najlepiej. Jest super wydajny z uwagi na fakt iż posiadam go kilka lat a nawet nie widać w nim denka.

Kiedyś ideał a teraz ciepła pomarańcza

Miałam kilka opakowań tego bronzera i kiedyś miał idealny kolor. Nie wiem czy mi trafił się felerny ale teraz ma kolor pomarańczy czy został „ulepszony”. Wyrzuciłam całe opakowanie nie estetycznie wyglada. Porażka a kiedyś ideał.

Dla mnie bomba

Puder ten kupiłam kiedyś już nawet nie pamiętam jak dawno temu,a więc jest baaaardzo wydajny. Była promocja w Rossmanie, chciałam jakie bronzer, wzięłam ten i uznałam że jak coś to kupię inny. Ale ten całkowicie spełnił moje oczekiwania, jest wydajny, dobrze się trzyma, fajnie napigmentowany, ma wszystko czego potrzebuje, do tego niska cena, bomba !

Nie dla mnie...

Puder ten kupiłam na jednej z promocji kolorówkowej, po pozytywnych recenzjach na KWC.
Nie będę ukrywać, że strasznie go męczyłam. Ale się udało :)

Plusy:
*nie osypuje się
*raczej ciężko zrobić sobie nim krzywdę (dobrze się rozciera, nie robi plam)
*utrzymuje się długo na twarzy (nie cały dzień, ale dobre kilka godzin)
*jest bardzo wydajny
*cena

Minusy:
*kolor jest strasznie ciepły, aż czasami mam wrażenie że pomarańczowy
*ma duże i dużo drobinek, co momentami wygląda strasznie kiczowato
*tandetne opakowanie

Zdecydowanie do ocieplania twarzy niż konturowania.

Nie wrócę do niego. Nie do mojej (oliwkowej) karnacji.