Artdeco, Long Lasting Liquid Liner (Eyeliner w pisaku)

Artdeco, Long Lasting Liquid Liner (Eyeliner w pisaku)

Kategoria
Marka
Pojemność 1,5 ml

Wyjątkowo trwały, płynny eyeliner, zamknięty w formie pisaka. Nylonowy pędzelek umożliwia komfortowe, ale jednocześnie bardzo precyzyjne naniesienie kosmetyku na powiekę. Zawiera długo utrzymującą się na powiekach formułę, dzięki czemu makijaż wygląda efektownie przez cały dzień. Szybko wysycha na powiekach, odporny na ścieranie. Bezzapachowy. Dostępny w 4 kolorach.

w pisaku / flamastrze
Efekt
matowe

Rozczarowanie

Zakupiłam go z polecenia po rozczarowaniu spowodowanym pisakami drogeryjnymi, które pozostawiały wiele do życzenia. Niestety Artdeco w zasadzie nie jest lepsze. Od początku miałam problem z narysowaniem precyzyjnej kreski, końcówka w zasadzie w ogóle nie maluje. Być może trafiła mi się felerna wersja, jakaś podsuszona, ale jak za takie pieniądze spodziewałam się czegoś lepszego. Do tego niestety trwałością nie powala.

jakos nie...

Nie podoba mi się. Nie potrafię chyba nim operować. Kreska zawsze wyjdzie mi krzywa albo jakaś rozmazana. Kolor jest nawet trwały, ale bez rewelacji. Pod koniec dnia zawsze muszę wprowadzić poprawki. Za takie pieniądze kupię na pewno coś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: troszkę pierwszego

nietrwały

Codziennie wykonuję taki sam makijaż, po zakupie byłam bardzo zadowolona z tego produktu, bo świetnie się rozprowadzał, nie rozmazywał, długo się trzymał, same pozytywy, myślę: w końcu trafiłam na ideał!

Po ok 2 tygodniach bajki eyeliner zaczął mi się odbijać pod łukiem brwiowym! Tragedia! nie pomogło nakładanie większej warstwy cieni, poprawianie, nic:/ Do wyrzucenia :/

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 (one size)

Prawie idealny!

Opakowanie - wygodny pisak, z twardą końcówką, która umożliwia perfekcyjne nałożenie.

Kolor - z początku intensywna czerń,z biegiem czasu i w miarę stosowania niestety troszkę słabiej przestaje pisac. Ale po jakim czasie? O tym przy ocenie wydajności ;)

Trwałośc - i tu niestety jeden minus. O ile na ruchomej części powieki trzyma się ładnie, o tyle w kąciku oka lubi się rozmazywac. Na upale także się nie sprawdza.

Wydajnośc - mam go od sierpnia 2012r. i ciągle sie nim maluję!!!!!! A używam eyelinera codziennie ;) Same więc już rozumiecie, dlaczego mój przestał słabiej pisac ;)

Co do zdjęc odsyłam do mojej innej recenzji. Tam znajdziecie kreskę wykonaną ów eyelinerem. :)

Używam tego produktu od: sierpień 2012

Uważam produkt za \\\\\\\'prawie\\\\\\\' idealny

Używam tego eyeliner\\\\\\\'a dopiero kilka dni. Miałam ogromne oczekiwania co do niego, pewnie dlatego, bo jest to produkt znanej mi, i sprawdzonej, firmy artdeco.
\\nUważam, że eyeliner jest świetny, nie rozmazuje się, ma cudny kolor (nie jest wyblakły). Nie miałam wcześniej dużego doświadczenia z eyelinerami w pisaku, ale uważam, że ten spełnia swoją rolę. Faktycznie trzeba mieć w miarę sprawną rękę, aby zrobić tą perfekcyjną kreskę.
\\nJeżeli chodzi o zmywanie, to nie jest to dla mnie duży problem, nasączam płynem do demakijaży patyczek kosmetyczny, a kreska schodzi całkiem łatwo.

rozczarowanie,podrażnia

miałam spore oczekiwania, których ten produkt niestety nie spełnił
sporym zaskoczeniem była odkryta po czasie informacja, że nie nadaje się dla osób noszących soczewki ...

plusy:
-głęboka błyszcząca czerń
-w miarę wygodny

minusy:
-podrażnia powieki bardzo mocno ( nie mam wrażliwej skóry ani skłonności do alergii)
-long lasting aż do przesady, trzeba szorować żeby zszedł, trzyma się tak mocno, że nie nadaje się przez to do codziennego stosowania, nie schodzi dobrowolnie ani biodermą ani olejem
-nie nadaje się dla osób noszących soczewki
-podrażnia oko gdy dostanie się do środka

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

cudowny eyeliner

Mam w wersji czarnej. W moje ręce wpadł kompletnie przypadkowo, i już po 1. użyciu wiedziałam, że nie pożegnam się z nim na długo. Kreski robi równe, pisak jest miękki i dostosowywuje się do ruchu ręki, nawet takiej, która przygodę z kreskami dopiero zaczyna. Kolor jest intensywny i trwały, po całym dniu kreska jest wciąż widoczna. Szybko zasycha pozostawiając cudowny błysk w oku :) Mimo ceny jest najlepszym, jaki do tej pory miałam, na plus są również wymienne wkłady :)

***-
zdjęłam hit, bo znalazłam lepszy! :)