Oillan, Derm+ Kremowy żel do mycia

Oillan, Derm+ Kremowy żel do mycia

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Kremowy żel do mycia wspiera naturalną odporność skóry, nawilża, łagodzi swędzenie. Nie zawiera barwników i kompozycji zapachowej. Produkt posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka nr 77/OP. Przebadany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną. Odpowiedni dla niemowląt i dzieci od 1. dnia życia.

Kluczowy składnik aktywny:
Oillan ATOPICARE Patent – innowacyjna, opatentowana technologia, polegająca na zamknięciu roślinnego kompleksu biozgodnych olejów z wiesiołka, baobabu, pachnotki i masłosza w specjalnie zaprojektowanym nośniku. Zapewnia natychmiastową suplementację skóry oraz wzmocnienie jej warstwy ochronnej.

Efekty stosowania*:
• poprawia stan skóry przy regularnym stosowaniu przez min. 2 tygodnie,
• zapewnia ulgę i ochronę skóry od 1. użycia,
• delikatnie oczyszcza skórę,
• łagodzi nieprzyjemne uczucie napięcia, pieczenia i swędzenia,
• zmniejsza potrzebę drapania się,
• pozostawia skórę miękką i gładką,
• zapobiega nawrotom suchości i podrażnień.

* poprawa mierzona jako poziom nawilżenia, regeneracji oraz jako subiektywna ocena uczucia komfortu, a także miękkiej i gładkiej skóry.

oczyszczające, nawilżające, ochronne
bezzapachowa
w butelce, z pompką
żel
normalna, wrażliwa, sucha
żele do kąpieli

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Cudo dla skóry

Żel do mycia ciała Oillan Derm okazał się dla mnie prawdziwym zbawieniem w pielęgnacji skóry, zwłaszcza w walce z łuszczycą. Jego delikatna formuła nie tylko dokładnie oczyszcza skórę, ale także działa łagodząco i nawilżająco, co jest kluczowe dla osób z problemami skórnymi, takimi jak łuszczyca.

Po pierwsze, żel jest niezwykle delikatny, co sprawia, że nawet podczas codziennej pielęgnacji nie powoduje dodatkowego podrażnienia czy uczucia suchości. Po użyciu moja skóra jest odświeżona i miękka, a nie podrażniona, co jest dla mnie ogromnym udogodnieniem.

Co więcej, regularne stosowanie tego żelu przyniosło mi widoczne efekty w walce z łuszczycą. Moje objawy, takie jak suchość, zaczerwienienie i łuszczenie się skóry, stopniowo zanikały, a stan mojej skóry uległ znacznej poprawie. Dodatkowo, żel działał także profilaktycznie, zapobiegając nawrotom mojej łuszczycy i utrzymując skórę w zdrowym stanie.

Jestem ogromnie wdzięczna klubowi recenzentki za możliwość przetestowania tego produktu, który okazał się być moim niezastąpionym towarzyszem w codziennej pielęgnacji skóry. Dzięki żelowi Oillan Derm mogę cieszyć się nie tylko czystością, ale także zdrowiem i komfortem mojej skóry, co jest dla mnie niezwykle ważne. Gorąco polecam ten produkt każdemu, kto boryka się z problemami skórnymi - jego skuteczność zaskoczyła mnie pozytywnie, a teraz nie wyobrażam sobie mojej rutyny pielęgnacyjnej bez niego

Idealny zarówno dla dzieci jak i doroslych

Kremowy żel do mycia Oillan jest idealny do pielęgnacji skóry maluszka, ale też mamy. Pomimo że się nie pieni idealnie myje, oczyszcza i nawilża skórę.
Maluszkom na pewno przyniesie ulgę jeśli skóra potrzebuje specjalnej pielęgnacji, jest przesuszona,łuszczy się, bądź pojawiły się jakieś chrostki.
Dla dorosłych też sprawdzenie bardzo dobr,e, szczególnie, jeśli skóra jest wymagającą, przesuszona.
Jest bardzo delikatny i nie podrażnia, nawet bardzo delikatnej skóry.
Produkt jest bardzo wydajny, starcza na bardzo długo.

Niby okej, ale...

Zestaw Oillan testowałam dzięki Klubowi Recenzentki, za co serdecznie dziękuję ♥️
Emolienty stosuję głównie w pielęgnacji skóry mojej córeczki, w momentach nasilenia AZS i nieprzyjemnych zmian z tym związanych (suchość, swędzenie, egzema).
Kremowy żel myjący Oillan towarzyszy nam od miesiąca i cóż mogę powiedzieć... Nie jest to bubel, ale jednak czegoś mi w nim brakuje.

Jaki jest żel myjący od Oillan?
+ Higienicznie i praktycznie zapakowany - butla z pompką to wygoda, zwłaszcza przy małym dziecku.
+ Kremowa formuła - już niewielka ilość skutecznie myje skórę.
+ Bezzapachowy i przyjazny alergikom.
+ Dobrze oczyszczający, a przy tym delikatny i łagodny dla wrażliwej skóry.
Nie wysusza.
+ Wydajny i łatwo dostępny.

Minusy?
Na pewno nie działa łagodząco i nie zmniejsza swędzenia. Nie poprawia również kondycji skóry atopowej, a na to liczyłam.
Myć myje, ale na pewno nie koi tak, jak chociażby Weleda - która przecież emolientem nie jest!
Obietnice były spore, a działanie jest, jakie jest...

Ogólnie rzecz biorąc - nie jest źle, ale spodziewałam się trochę lepszych rezultatów.
Niestety, skóra mojej córeczki nadal jest sucha, a po każdej kąpieli młoda się drapie - czego przy Weledzie nie było.
Dlatego też zdenkuję tę butlę, ale zakupu nie ponowię - moim zdaniem nie warto.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Delikatne oczyszczanie i odpowiednie nawilżenie skóry suchej, wrażliwej i atopowej

Kremowy żel do mycia - delikatnie oczyszcza skórę i ją nawilża. Łagodzi podrażnienia, napięcie i pieczenie. Świetne jest to, że zmniejsza potrzebę drapania się Dzięki kremowemu żelowi skóra jest miękka i gładka. Jestem posiadaczką wrażliwej i suchej skóry, ale żel używałam razem z dziećmi z AZS i sprawdził się fantastycznie.
Żel jest bardzo wydajny.

Dla mamusi

Kremowy żel do mycia od Oillan Derm+ przeznaczylam dla siebie, czyli dla mamy, która nie ma atopowej skóry, ale jednak suchą. Nigdy po umyciu żelem nie czułam tak odprezonej skóry ciała. Zawsze była ściągnięta po myciu a tu mam uczucie jakby od razu po balsamie. Jako, że jesteśmy po zimie i idziemy ku wiośnie to skóra potrzebuje takiego ukojenia. Stanowczy no1 wśród żeli w ostatnim czasie

Świetny żel do mycia

Moja skóra zwłaszcza zimą jest sucha i swędząca. Ten żel dobrze nawilżył moją skórę i przyniósł ulgę. Kosmetyk delikatnie oczyszcza i koi suchą skórę. Ma delikatne działanie i nie podrażnia. Świetnie nadaje się do skóry suchej, wrażliwej i atopowej. Można go stosować już od pierwszych dni życia. Używam go także do kąpieli mojego 3-miesięcznego maluszka. Przy jego delikatnej, wrażliwej skórze sprawdził się rewelacyjnie. Produkt jest bezzapachowy, a konsystencja jest idealna. Już niewielka ilość żelu wystarczy aby dobrze oczyścić skórę. Na plus także wygodne opakowanie z pompką.

Dosłownie kremowy

Idealna konsystencja kremu delikatnie myjąca, nie powoduje żadnych alergii. Przyjemny zapach delikatnie wyczuwalny po kąpieli, skóra miękka i widocznie nawilżona. Dzięki zastosowaniu z płynem do kąpieli widocznie poprawiła się kondycja skóry i zatrzymała nowe zmiany atopowe

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Żel do skóry wrażliwej i atopowej

Zel ladnie sie pieni, jest przyjemny dla skóry, spłukuje sie szybko i pozostawia delikatny film co zapobiega utracie wody z naskórka, dobrze współgra z balsamem, zapach minimalny,

Świetny produkt

Żel w opakowaniu z pompką co jest dla mnie bardzo wygodnym rozwiązaniem, ma bardzo przyjemną konsystencję. Jest dość wydajny ale mam wrażenie że mógłby być wydajniejszy. Po użyciu skóra jest miękka i dogłębnie nawilżona, suchotki zniknęły :). Swędzenie rowniez się zmniejszyło. używam go teraz co drugi, czasem co trzeci dzień bo w połączeniu z balsamem i emulsją z tej samej linii świetnie wpływa na stan mojej skory a efekty utrzymują się długo. Jedyne co mi przeszkadza to brak zapachu, jednak jestem przyzwyczajona do pachnacych kosmetykow do mycia.

Zagości u nas na dłużej

Oillan, Derm+ Kremowy żel do mycia to niezastąpiony produkt nie tylko dla osób dorosłych, ale także dla najmłodszych członków rodziny. Po przetestowaniu tego żelu na moim niemowlaku, mogę śmiało potwierdzić, że jest on doskonałym wyborem nawet dla delikatnej skóry maluszka.

Jego formuła delikatnie oczyszcza skórę, nie powodując przy tym podrażnień czy uczucia suchości. To szczególnie istotne, gdy pielęgnujemy skórę niemowlaka, która jest szczególnie wrażliwa i wymaga odpowiedniej troski.

Co więcej, Oillan, Derm+ Kremowy żel do mycia jest niezwykle łagodny i delikatny, co sprawia, że jestem spokojna o skórę mojego maluszka podczas kąpieli. Nie zawiera szkodliwych substancji, co daje mi pewność, że używam produktu bezpiecznego i skutecznego zarazem.

Żel ten okazał się nie tylko skuteczny w codziennej pielęgnacji skóry mojego niemowlaka, ale także wydajny i łatwy w użyciu. Już niewielka ilość produktu wystarcza, by dokładnie oczyścić delikatną skórę dziecka, co sprawia, że opakowanie starcza na długo.

Ogólnie rzecz biorąc, Oillan, Derm+ Kremowy żel do mycia to produkt, który doskonale sprawdza się nie tylko w pielęgnacji dorosłych, ale także maluchów. Gorąco polecam ten żel wszystkim rodzicom, którzy pragną zadbać o skórę swoich dzieci w sposób delikatny, bezpieczny i skuteczny.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Delikatne się pieni, nawilża i jest bezzapachowy

Mam suchą,delikatną i często podrażnioną skórę a preparat ten dostałam do testowania w ramach programu klub recenzentki.
Stosuje go razem z moim trzyletnim.synem i jestem pod wrażeniem tego ile dobra daje ten preparat. Z czystym sumieniem polecam, fajnie bo się delikatnie pieni a dzieci to przecież uwielbiają.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Polecam ten żel do myciq. Kupię ponownie! ????

To zdecydowanie mój faworyt. Dużą wagę przywiązuje do produktów kosmtycznych a w szczególności do żeli do mycia. Bardzo dbam o skórę mojego dziecka, jak każda mama chcę aby była mięciutka, pachnąca. Moja skóra jak I mojego dziecka jest wrażliwa ale dzięki temu żelowi do mycia stała się delikatna i mniej szorstka w dotyku. Uwielbiam ten produkt. Kupię z pewnością ponownie!