Garnier, Intensywna pielęgnacja suchej skóry, Krem do pielęgnacji twarzy i ciała (stara wersja)

Intensywna pielęgnacja suchej skóry. Krem zarówno do twarzy i ciała zapobiega wysuszeniu skóry. Olejek z palmy i z kolendry oraz gliceryna przynoszą ukojenie, odżywiają i chronią. Błyskawicznie się wchłania. Już po 3 tygodniach skóra odzyskuje gładkość i elastyczność.

Cena: 10 zł / 100 ml; 15 zł / 200 ml

Super.

Ten krem ma same zalety!

- ślicznie pachnie
- jest lekki,nie daje uczucia nakremowanej twarzy którego nie znoszę
- wchłania się natychmiast!
- efekty miały być po dwóch tygodniach a po tygodniu moja skóra była już śliczna i nawilzona
- jest bardzo,bardzo wydajny!

po prostu cudo - będe wierną fanka tego krmu :)

Cudo :D

Wspaniały, leciutki intensywnie nawilżający krem do ciała (nie używam go do twarzy). Szybko się wchłania, ma cudowną konsystencję - nie za lekka, nie za tłusta. Idealnie wyważona. Zapach uwielbiam!!! Kiedyś linia Garniera miala chyba troszkę inny, przynajmniej tak mi się wydaje. Ten jest kopią zapachu jednego z moich ulubionych balsamów do ciała, już wycofanego Johnson&Johnson ph 5.5 (akutualnie linia ph 5.5 jest całkiem odmieniona). Polecam wypróbować. Pieści skórę i zmysły...Uwielbiam :D

wporzadku

ZALETY:
-slicznie pachnie
-blyskawicznie sie wchlania
-dobrze nadaje sie zarowno do twarzy jak i do ciala-zapobiega wysuszaniu
-ja mowie na niego ze to taki leciutki "puszek",bardzo jest delikatny
-wygladza skore
-cena wporzadku
WADY:
-moglby lepiej nawilzac!

Manicure - glitter nails

IDEALNY

Dla mnie ekstra! Używam go i do ciała i do twarzy ale zdecydowanie bardziej odpowiada mi jako krem do ciała. Slicznie pachnie, elegancko nawilża i jesczez wygładza, nio dla mnie miodny. Do twarzy stosuje go gdyż mam bardzo suchą cerę a on sobie radzi z tym idealnie. Mam już 3 pudełeczko i na pewno bedą następne !!! :)
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: to juz 3 :D
Recenzja: ...

może być

Dobrze nawilża, nieżle się wchłania. Tylko 3 gwiazdki - sama nie wiem, nic nadzwyczajnego. Może zapach mi nie odpowiada. Kiedyś bardzo dobrze sprawdzał się jako krem do twarzy, ale teraz wywołuje alergie (jak większośc kosmetyków), a balsamów do ciała nie lubie używać, więc poszedł w odstawkę. Polecam na twarz młodym osobom bez alergii!!

Intensywna kuracja

Mocno odżywczy krem, w sam raz dla skóry jak "sucharek". Ma typowy dla produktów do ciała garniera zapach (mi bardzo odpowiadający), treściwą konsystencję. Nie jest tłusty, nie klei się, ładnie się wchłania. Niestety, ma jeden minus: czasami zostawia na skórze białą warstwę, która zaczyna się ciągać jak kożuch z mleka. Może zbyt dużo go nakładałam? Nie lubię też jego opakowania, wolę butelki.

świetna sprawa:)

Uważam że jest świetny. Mam bardzo suchą skórę na buźce i żaden krem nie był w stanie złagodzić okropnego uczucia ściagniętej skóry - szczególne po umyciu jej wodą i mydłem. Aż do tej pory - od razu po zastosowaniu czuć wielką ulgę i nie muszę nakładać 1000 warstw(jak w przypadku innych kremów)aby od razu poczuć ulgę. Aha, krem dobrze sie wchłania i można z powodzeniem stosować go pod makijaż:) Polecam wszystkim suchym twarzyczkom:)

miły średniaczek

Lubię zapach i delikatną konsystencję. Używam jako krem do ciała, ale sprawdza się słabo. Muszę dużo go użyć, żeby skóra to odczuła.
Nie kupię go więcej, bo potrzebuję czegoś solidniejszego i bardziej wydajnego.

ilość zużytych opakowań: 1,5

w porządku

Dla mnie jest to taki uniwersalny nawilżacz dla całej rodziny. Dobrze sie rozprowadza (chociaż czasem nie chce sie wsmarować do końca), dość długo wchłania. Nawilża dobrze,ale bez rewelacji, troszke wygładza. Na suchą skóre twarzy również jest ok. podoba mi się możliwość kupienia go o 2 różnych pojemnościach. Niezbyt wydajny, ładnie delikatnie pachnie. Myśle że warto go mieć pod ręką bo przyjemnie sie go stosuje.

świetny

Gęsty, ale nie tłusty, ślicznie pachnie. Dobrze się rozprowadza i bardzo szybko wchłania. Nie zostawia tłustej warstwy, a mimo to doskonale nawilża i natłuszcza nawet bardzo suchą skórę. Bardzo podoba mi się opakowanie, lubię słoiczki, w których można zanurzać dłonie, a poza tym pozwala na wydobycie wszystkiego do końca. Niestety, mało wydajny. Ale mimo to bardzo mi się podoba, pod wszystkimi pozostałymi względami doskonały.