Douglas Collection, Cat Eyes, High Precision and Longlasting Eyeliner (Precyzyjny eyeliner)

Cat Eye 18H z kolekcji Douglas to prawdziwy przełom. Dzięki ultracienkiej końcówce, pozwala narysować precyzyjną linię w krótkim czasie. Eyeliner Cat Eye to eyeliner, który nie rozmazuje się, nie kruszy i zachwyca wspaniałym wykończeniem. Innowacyjna formuła zapewnia łatwość w aplikowaniu produktu na skórę, a precyzyjna końcówka ułatwia osiągnięcię pożądanego efektu
Więcej o tym produkcie
Rysuje bardzo cienkie linie
Zapewnia niezwykłą precyzyjność
Pozwala na stworzenie idealnej linii bez zbędnego wysiłku
Utrzymuje się do 18 godzin

w pisaku / flamastrze
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe

Bubel

Poszukując bardzo precyzyjnego eyelinera w pisaku udałam się do Douglas, gdzie ten pisak został mi polecony przez pracownicę.
Na ręce wyglądał dobrze, ale nie ja go trzymałam w dłoni i nie wiedziałam w tamtym momencie, że końcówka jest zbyt miękka. Na domiar złego szybko wysycha, trudno jest nią narysować równą, nieprzerwaną linię od początku do końca. Można skończyć tak jak ja, mecząc się okropnie. Malowanie jednej kreski nie powinno trwać tak długo! Pisak nie jest wygodny ani praktyczny w użytkowaniu. Jestem rozczarowana zakupem czegoś takiego i nie mogę zrozumieć samej siebie dlaczego byłam tak naiwna. Zawsze przed zakupem warto sprawdzić docisk i sztywność końcówki, a następnie trwałość. Eyeliner Douglas Cat Eyes nie dorównuje jakością wielu drogeryjnym produktom tego typu, które są dostępne w niższej cenie. Kolor przyzwoity, lecz formuła zbyt wodnista i nietrwała. Rozmazuje się trochę, nie jest odporny na wodę i niekorzystne warunki atmosferyczne. Bardzo cienka końcówka umożliwia narysowanie niesamowicie cienkiej kreski, która na oku pomalowanym cieniami nie wygląda na kolor głębokiej czerni. Jest słaba, a pisak na grubszej warstwie makijażu słabo pisze.
Z pewnością mając dzisiejsze doświadczenie, nie kupiłabym tego produktu ponownie.