La Roche-Posay, Toleriane Teint (Kojący podkład korygujący o elastycznej konsystencji) (nowa wersja)

Toleriane Teint koryguje niedoskonałości skóry i ujednolica jej koloryt dzięki doskonałym właściwościom kryjącym. Wzbogacony o innowacyjny składnik - Neurosensynę, redukującą mikropodrażnienia - jest doskonale tolerowany przez skórę nawet najbardziej reaktywną. Czynnik ułatwiający rozprowadzanie, wydłuża trwałość makijażu bez tworzenia efektu maski
Testowany na skórze wrażliwiej, atopowej i trądzikowej.
Wskazania: każdy typ skóry, rozległe niedoskonałości.
Zalety:
- wysoka tolerancja,
- bezzapachowy,
- bez konserwantów,
- z filtrem SPF 25,
- nie powoduje powstawania zaskórników.

kryjące
SPF 15 – 30
fluidy
wrażliwa

dla mnie super

Podkład jest rewelacyjny jednak ma swoje wady.
Plusy:
- bardzo dobrze kryje niedoskonałości
- wydajny
- higieniczne opakowanie
- skóra jest po nim wygładzona
- matuje dość dobrze na ok.3-5h
- trwały
- nie zatyka porów
Wady:
- niezbyt łatwe nakładanie, łatwo z nim przesadzić
- tworzy lekki efekt maski
- trochę wysysza

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

rozczarowanie

Bardzo dziwią mnie tak pozytywne oceny tego podkładu... Mam cerę tłustą z rozszerzonymi porami (plus obecnie pojedyńcze już wypryski).

Podkład bardzo uwidacznia rozszerzone pory, są bardziej widoczne niż gdybym nic nie nałożyła na twarz. Maże się po twarzy, nie wtapia się w skórę. Po krótkim czasie nos i czoło błyszczą się jak latarnia.

Na dodatek bardzo uwidacznia suche skórki, przed jego nałożeniem w ogóle nie wiedziałam, że je mam.

Co do ceny to ja w aptece kupiłam za 90 zł.

Jedyny plus jaki mogę dostrzec to nasycenie pigmentem, faktycznie dobrze kryje, nie potrzeba korektora i za to daję 2 gwiazdki.

Generalnie dla mnie jednak porażka.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

mój ideał!

Poleciła mi go pani w drogerii na moje problemy z rumieńcami.
Jestem nim po prostu zachwycona!
po pierwsze :
*nie tworzy efektu maski, dopasowuje się do skóry twarzy
* nie spływa
* wg mnie jest wydajny
* ma przyjemny zapach
*nie zatyka porów
* b. trwały!
* po moich rumieńcach nie pozostaje nawet ślad na calutki dzień.Nie potrzebuję żadnych poprawek

Może cena nie jest najniższa ale uważam, że naprawdę warto.Chciaż widziałam, że można go też w promocji nabyć.
polecam z czystym sercem!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

!!!

+konsystencja
+ZAPACH!!!!
+aplikacja
+trwałość
+polecam dla osób które mają bardzo wrażliwą cerę(serio się sprawdza)
+piegi też można zamaskować, jeżeli się znudzą

- niestety nie mają bardzo jasnych odcieni

Ale i tak polecam!!!

Używam tego produktu od: 6 msc

mój mój mój:))

najlepszy podkład jaki miałam. utrzymuje sie na skórze bardzo długo a kiedy juz spływa, nie pozostawia nieestetyczncyh plam itp, tylko po prostu rptem znika(ale to efekt np po ciężkim treningu kiedy miałam mega zasyfioną buźke i wstydziłam się wyjść bez makijażu z domu). niestety nie ma mojego koloru w ofercie więc mieszam dwa najjaśniejsze:) po przykryciu na podkład pudru, efekt jest zniewalający:) polecam wszystkim podkład całym serduchem

Ilość zużytych opakowań: 2 odcienie(najjaśniejsze,mieszane ze sobą) niedokończone

dość dobry

podkład jest bardzo mocno kryjący, jest wg mnie ciężki, można sobie machę zrobić, nałożony w zbyt dużej ilości może podkreślać zmarszczki mimiczne i suche skórki, odrobina wystarczy na pokrycie calej buzi-więc jest też wydajny. Mam kolor 11 w żółtej tonacji, dzieki czemu niweluje moj różowy, naturalny odcien skory. Nie zapycha, chociaż jest treściwy, ale nie utrzymuje się super długo na buzi, brudzi, posiada filtr 25.
Co mi w nim najbardziej przeszkadza to zapach, śmierdzi na muto farbą, klejem, przy nakladaniu nos zatykać. Ogólnie jest ok ale do kwc mu daleko.

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami

Zmienia cere w idealna

Jesli uzywamy ilosc minimalna bo wlasnie taka starczy jest idealny , im wiecej tym gorzej gdyz naprawde nie trzeba wiele go nakladac
same plusy
- wydajnosc biorac ja pod uwage jest to tani produkt
- krycie uzywajac malej ilosci idealnie wyrownamy koloryt im wiecet tym bardziej zblizamy sie do efektu maski zupelnie nie potrzebnia
- trwalosc moze zaczne od tego ze mam cere tlusta w strefie T dzieki niemu juz nie musze co pol godz scierac nadmiaru sebum tak po 5 godz dopiero cos sie dzieje a u mnie to cud za to trwalosc spokojnie caly dzien daje rade
- nakladanie u mnie bez problemow ladnie wpasowuje sie w skore
- brudzenie ubran jak lekko go osype pudrem to jest znikome :)
- ogromny plus NIE ZATYKA POROW
minus cena dobrze ze sa promocje wtedy jest dosc zdatna

Używam tego produktu od: pol roku

Wspaniały!

Przetestowałam wiele podkładów. Znaczna większość to czyste buble, bo albo to za ciężkie, albo zapychające...
Aż pewnego dnia postanowiłam przetestować ten;P
Na pewno była to jedna z lepszych inwestycji życia:)
Ten podkład jest idealny! Jest lekki, ale jednocześnie dobrze kryjący (a to jest dla mnie najważniejsze). Świetnie wyrównuje koloryt skóry, nie zapycha, wygładza i jest naprawdę trwały. Na mojej twarzy bez problemu trzyma się cały dzień. Nie tworzy efektu maski i nie daje poczucia ciężkości na twarzy. Nie uwidacznia niedoskonałości, czyli spełnia swoje zadanie:) a na dodatek jest bardzo wydajny.
Jedynie cena...echhh...ale na pewno będę do niego powracać gdy będę miała fundusze i znajdę go gdzieś na promocji:)
Polecam z czystym sumieniem!

Używam tego produktu od: ok. 10-12 miesięcy przy codziennym stosowaniu
Ilość zużytych opakowań: Jedno

rewelacja

dostałam próbkę tego podkładu i zostałam mile zaskoczona:
+wydajny-nakłada się malutką ilość na twarz
+ dobrze kryje niedoskonałości
+ lekki
+ trwałość 13h
minus tylko jeden: trzeba po paru godzinach przypudrować twarz (puder w kamieniu),ale to normalne

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

zbyt ciężki

ze względu na to, ze jest przeznaczony dla cer z powaznymi niedoskonałościami, jest bardzo ciężki

plusy
+dobrze sie rozprowadza
+ujednolica cere
+doskonale maskuje niedoskonałości i wszelkie pryszcze
+dosyć trwały
+fajne, naturalne, bezowe kolory
+bardzo wydajny
+nie zapycha

minusy
- łatwo mozna przesadzic z iloscia, efekt maski gwarantowany
- wszystko niesamowicie brudzi, od osadu na telefonie po zostawiane odciski palców na papierze po dotknieciu twarzy palcami, jest to bardzo uciązliwe i jest to jego najwiekszy minus
- podkreśla suche skórki
- nie polecam w zime bo moze wysuszac skórę, a na lato jest zbyt ciezki

Generalnie polecałabym od czasu do czasu go nakładac, na codzien wole lzejsze podkłady

Ilość zużytych opakowań: ok 10 próbek po 1,5 ml

Super na wielkie cienie pod oczami i super trwały.

Mam odcień najjaśniejszy nr 10 i troszkę mógłby być jaśniejszy, ale jak zarysuję szyję to ładnie to wygląda. Szukałam podkładu który byłby niekomodenny bo ja mam cerę na to bardzo podatną. W internecie znalazłam ten podkład, cena mnie powaliła ale co robić-kupiłam w aptece. Mam cerę normalną w strefie T, troszkę błyszczy i suchą na policzkach i trochę zachodzi na skrzydełka nosa. Podkład dobrze kryje zaczerwienienia , przebarwienia potrądzikowe i rozległe cienie pod oczami(niestety zbiera się w załamaniach skóry przy nałożeniu grubszej warstwy). U mnie trzyma się cały dzień nie ściera się(mam wrażenie jakby był wodoodporny)-tylko koło nosa jak manipuluje chusteczką z powodu katarku. Nałożony na bazę łatwiej się rozprowadza i łatwiej się go zmywa przy demakijażu. Trzeba uważać żeby za dużo go nie nałożyć,bo efekt maskowaty gwarantowany. Poza tym uważam że nie do końca stapia się ze skórą bo widać że coś mamy na twarzy.Podkreśla suche skórki, dlatego musi być nakładany na dobrze nawilżoną twarz lub na dobrą bazę (z kobo daje radę i nie zapycha mojej cery). Mam wrażenie że nie jest wydajny-ja stosuję go punktowo, na całą twarz gdy gorzej wyglądam. Dodaje skórze ładnego kolorytu. Tak jak poprzedniczki stwierdzam, że brudzi ubrania i jak już zabrudzi to może zostać na zawsze i nie puści więc trzeba uważać. Pół gwiazdki odjęłam za trudne rozprowadzanie na twarzy i zbieranie się w zmarszczkach koło oczu. Uff to chyba tyle.

Używam tego produktu od: od prawie roku

Dobry, aczkolwiek...

Mam cerę tłustą, skóra jest dość gruba, pozostałości po trądziku w postaci czerwonych kropek jeszcze są widoczne, dlatego postawiłam na podkład kryjący. Przejdę od razu do plusów i minusów:
bardzo dobrze kryje, bez efektu maski, efekt porcelanowej laleczki ;)
nie zapycha porów, co w moim przypadku jest bardzo ważne
wydajny
bezzapachowy

bez jakiejś bazy ciężko go rozprowadzić - ja nakładam pod niego krem Siarkowa Moc i wtedy daje radę
po kilku godzinach lekko się świecę, ale nie jest to podkład matujący, więc właściwie nie powinnam mieć pretensji

Ogólnie polecam, jeśli ktoś ma niewielkie ślady potrądzikowe, to na pewno będzie zadowolony.

Używam tego produktu od: grudzień 2011
Ilość zużytych opakowań: jeden w trakcie