Yves Rocher, Fraîcheur Végétale de Thé Vert EDT

Yves Rocher, Fraîcheur Végétale de Thé Vert EDT

Świeży, energizujący, orzeźwiający zapach do ciała o intensywnym aromacie zielonej herbaty. Idealny na porę letnią.

Wiosennie się robi.....

Choć to już marzec i śnieg za oknem to ja już chcę wiosnę i dlatego już go używam, żeby choć wiosenie pachnieć. Jest piękny, taki świeży i bardzo, bardzo.... herbaciany, superowy, taki świeży... i naprawdę długo się trzyma. Choć to może tylko na początku, póki się nie przyzwyczaję do niego. Opakowanie trochę nieporęczne, taki duże, do torebki nijak się ma. Tylko dlaczego zapłaciłam za niego 52 zł, kiedy Wy drogie Wizażanki kupiłyście go za 29 zł???!!!

Używam tego kosmetyku od 2 tygodni/ ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

To już miesiąc jak go używam i oczywiście nic już nie czuję. Ale inni jeszcze tak
!

Ładny i tani

używałam go w zeszłym roku, a teraz chyba do niego wrócę. Zapach jest typowo wiosenno-letni, świeżutki, subtelny, delikatny i bardzo zielono-herbaciany :). Moim zdaniem leszy nawet niz slynna Green Tea E. Arden. Cena śmiesznie niska, szczególnie przy tak duże pojemności (125 ml). Naprawdę warto go mieć.

letnie orzeźwienie

Zaskoczył mnie ten zapach. Wypróbowałam, bo uwielbiam zapach zielonej herbaty. Jest świeży, intensywny, orzeźwiający. Poprawia nastrój! Polecam na lato dla wielbicielek letnich cytrusowych naturalnych zapachów. A jaki trwały! A zupełnie zaskoczyła mnie cena i jego pojemność: 125 ml za 29 zł!