KWC LogobyWIZAŻ logo
Pudry do włosów

Schwarzkopf Got2b Powder'ful, Volumizing Styling PowderPuder unoszący włosy u nasady

3,2 na 5207 opinii

17,67  zł
Superpharm
GOT 2B Powder Volumizing Styling 10g
24,99  zł
Schwarzkopf Volumizing Powder puder stylizujący dodający włosom objętości 10g 9000100652919
26,64  zł

Kupi ponownie: 40% osób
    kaszkkka
    11 stycznia 2021 o 20:36
    3 / 5
    Bardzo nieprzyjemne w dotyku włosy po uzyciu tego produktu...
    Produkt kupiony przez moją mamą. Sięgnęłam po niego przypadkiem myśląc kiedyś, że zadziała jak suchy szampon ratując mnie szybko przed katastrofą. I przyznam, że zadział dobrze mimo, że nie to jest jego działaniem :)) Produkt to dość mała, lekka buteleczka z sitkiem. Po zapoznaniu się z tym produktem używałam go jeszcze parę razy stosując się go typowo do unoszenia włosów. Stosowałam zarówno bezpośrednio na włosy jak i na dłoń. Produkt to biały proszek o dość mocnym zapachu. Nałożony na włosy rzeczywiście może je unosić tworząc dość sztucznie wyglądający efekt tapiru. Znaczy myślę, że byłoby to w porządku gdyby nie to, że włosy później są bardzo mocno zbite i nieprzyjemne w dotyku. Myślę, że przy większej ilości ciężko byłoby to rozczesac. Myślę, że w dotyku przypominają jakby grzebieniem zrobić bardzo intensywny tapir na nich. No nie jest to zbyt dobre. Raczej nie będę stosować ponownie. Może na krótszych wlosach nie byłoby tak nieprzyjemnego efektu.
    Używa produktu od:miesiąc

24 osób uznało tą opinię za pomocną
    Kafe81
    21 stycznia 2021 o 16:59
    5 / 5
    codzienny towarzysz
    Moje włosy są grube i ciężkie, łatwo opadają tworząc nieestetyczne strąki, ciężko je odbić od nasady, jedynie stylizacja szczotką lub wałki względnie dają sobie radę. Nie zawsze jednak mam czas, ochotę i możliwości, żeby precyzyjnie ułożyć fryzurę, dlatego ten puder to moje wybawienie. Opakowanie to mały, plastikowy słoiczek z zakrętką, jest lekkie, poręczne i wytrzymałe. Po odkręceniu w środku znajdziemy sitko, dzięki któremu łatwiej produkt dozować. Sam kosmetyk jakżeby inaczej, ma postać białego pudru i pachnie dość przyjemnie. Są dwie metody nakładania, można wysypać puder na dłoń i wetrzeć we włosy, lub bezpośrednio oprószyć nim włosy i wetrzeć, ja stosuję tą drugą metodę jest dokładniejsza i łatwiej kontrolować ilość nakładanego produktu. Puder natychmiast odbija włosy od nasady, daje objętość i pozwala ułożyć włosy palcami jak tylko chcemy. Efekt uniesionych włosów, mamy przez cały dzień. Mimo codziennego stosowania, nie czuję obciążenia. Kocham ten kosmetyk za to, że pozwala tworzyć mi szaleństwa na głowie i jest bardzo prosty w obsłudze, fakt, że włosy są po nim trochę szorstkie, ale po czym nie są? Każdy kosmetyk do stylizacji powoduje nieprzyjemną warstewkę. Nie raz używałam go jako suchego szamponu i tu też się sprawdził odświeżył moje włosy na parę godzin, a przy tym jest wydajny, bo naprawdę wystarczy tylko odrobina. Opakowanie wystarcza mi na ok. pół roku, co przy codziennym stosowaniu jest niezłym wynikiem. Fajny, tani produkt, a wywabił mnie z niejednej opresji. Dla mnie niezastąpiony sięgam po niego prawie codziennie.
    Zalety:
    • unosi włosy i odbija od nasady
    • działanie zbliżone do suchego szamponu
    • opakowanie
    • cena wydajność
    • dostępność
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

20 osób uznało tą opinię za pomocną
    Gosiagos87
    25 września 2021 o 18:16
    1 / 5
    Dramat
    Puder kupiłam i tu uwaga z polecenia fryzjerki. Ja naprawdę się dziwię, że ktoś teoretycznie kompetenty może polecać taki shit, tym bardziej, że na pewno pracuje na produktach firm, które mają w swojej ofercie takiego typu kosmetyki do włosów i mogła polecić coś ekstra. Produkt znajduje się w plastikowej "solniczce" o pojemności 10g. Opakowanie samo w sobie jest ok, szata graficzna ok. Biały proszek bez jakiegoś wyczuwalnego zapachu. Jak wysypałam na dłoń żeby sprawdzić o co chodzi, że taki koszmar robi na włosach, to miałam takie dziwne odczucie wilgoci i chłodzenia w jednym. Produkt, dla mnie katastrofa. To co ten puder zrobił z moimi włosami... W najgorszych snach się nie spodziewałam. Włosy w dotyku były takie okropne, szorstkie, posklejane, jakbym użyła lakieru do włosów najgorszego sortu, kisielu i użyła suszarki dla poprawienia efektu zlepienia.. Efektu volume oczywiście nie było, nazwałabym to zbitym hełmem niż włosami o dużej objętości, odbitymi od nasady. Nie wiem czy ja go źle stosuje, robię wszystko zgodnie z instrukcja, ale ewidentnie coś jest z nim nie tak. Dziwię się tym wszystkim pozytywnymi opiniom. Jak on u Was działa, że jesteście zadowolone/zadowoleni? Co ja robię nie tak? Jak poszłam do fryzjerki, która mi go poleciła i jej pokazałam jak wygląda na moich włosach to była w ciężkim szoku. Może on jest przeznaczony dla jakiegoś konkretnego typu włosów a nie ma o tym żadnej informacji.. Nie mam pojęcia o co chodzi z tym produktem. Jedyne co mogę ocenić na plus to chyba tylko, to że wygląda na wydajny.
    Używa produktu od:próbka
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

17 osób uznało tą opinię za pomocną
    asiulka55
    7 września 2023 o 7:31
    3 / 5
    słaby produkt
    kupiłam bo potrzebowałam zrobić fajną fryzurę na wesele. Cena nie była przerażająca. Opakowanie ładne i wygodne. Niestety nie jest wydajny mi wystarczył zaledwie na kilka użyć. Zapach delikatny. Niestety po jego uzyciu włosy sa szorstkie i matowe. Po imprezie od razu musiałam umyć włosy bo zaczęłam odczuwać świąd skóry. Niestety u mnie się nie sprawdził - ja już po niego więcej nie sięgnę.
    Zalety:
    • -ładne opakowanie
    • -delikatny zapach
    • -cena ok
    Wady:
    • -mało wydajny
    • -włosy są szorstkie i matowe
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Super-Pharm

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Smile2210
    9 marca 2023 o 12:09
    2 / 5
    Dobry na chwilę, potem włosy dramat..
    Puder do włosów Schwarzkopf got2b Powder'full volumizing styling Powder. Dodaje objętości włosom od nasady i ten efekt utrzymuje się do kilku godzin. Natomiast potem moje włosy stają się matowe, szorstkie i w ten sam dzień muszę je umyć. Na moje włosy ten specyfik się nie nadaje, dodatkowo jest mało wydajny, przy moich gęstych włosach wystarcza na kilka aplikacji. Więcej tego produktu nie zakupię.
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Kupił/a w:Drogeria internetowa