Nivea, Color Crystal Gloss, Styling Mousse (Pianka do włosów)

Nivea, Color Crystal Gloss, Styling Mousse (Pianka do włosów)

Pianka do stylizacji Color Crystal Gloss, zawierająca unikalne połączenie polimerów utrwalających i pielęgnujących, zapewnia mocne utrwalenie, a jednocześnie pozostawia włosy miękkie w dotyku.
Filtry UV, antyoksydanty i ciekłe kryształy zapewniają ochronę włosów przed zniszczeniem i nadają włosom piękny, wielowymiarowy blask.
Zalety:
- przedłuża świeżość koloru włosów farbowanych,
- zapewnia długotrwałe utrwalenie fryzury,
- sprawia, że ciepło suszarki pielęgnuje Twoje włosy.

z braku laku... ;P

Lubię produkty Nivea, a do zakupu tego przekonała mnie niska cena i nagła potrzeba zdobycia pianki.
Pianka ładnie pachnie. Zdaje egzamin, jednak mam wrażenie, że nieco wysusza włosy, stosuję ją sporadycznie, zatem nie ma strachu.
:) :) :)

Używam tego produktu od: stycznia2012

Raz tak a raz tak

Jak nałożyłam piankę na wilgotne włosy i pozwoliłam im samym schnąć to ta pianka to cudeńko.
Moje włosy były miękkie i lśniące. łanie pachniały i łatwo mogłam wyczarować świetną fryzurę.

Natomiast, jak nałożyłam piankę na wilgotne włosy i wysuszyłam je suszarką, to był koszmar.
Na głowie miałam suche sztywne siano, nawet jak szybko włosy związałam w koński ogon to itak było widać jak suche one są.

Teraz używam tej pianki tylko jak mam więcej czasu, tak żeby włosy mi same wyschły, powtórki z rozrywki naprawdę nie potrzebuję.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe