Nivea, Visage, Pure Effect, Stay Clear (Tonik do twarzy) (nowa wersja)

Nivea, Visage, Pure Effect, Stay Clear (Tonik do twarzy) (nowa wersja)

Pomaga zapobiegać niedoskonałościom, by Twoja skóra była czysta i świeża (zapobiega powstawaniu pryszczów i wągrów):
- usuwa nadmiar sebum i wszelkie zanieczyszczenia nie wysuszając skóry,
- oczyszcza i odświeża cerę.
Efekt: idealnie świeża i czysta cera.

Nie dla tłustej

Kupiony z myślą o skutecznym oczyszczeniu skóry. Po jednym opakowaniu nie widzę pozytywnej różnicy w wręcz przeciwnie. Im częściej go stosowałam tym szybciej sebum pokrywało strefę T. Dopiero po zmianie toniku sytuacja się unormowała. Ja ze swojej strony nie polecam go do skóry tłustej.

+ zapach (o ile ktoś lubi zapach typowy dla nivea)
+ świeżość do 20 min po użyciu

- zbyt wodna struktura
- wzmaga produkcję sebum (u mnie)
- nieprzyjemny na skórze po wyschnięciu
- brak widocznych efektów oczyszczenia
- tak jak wypryski były tak i są

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml

Uwielbiam.

Szukałam łagodnego toniku dla codziennego odświeżenia i oczyszczenia twarzy. Kupiłam go w Rossmannie w promocji i to był strzał w 10. Teraz zabieram go zawsze ze sobą. Mam dość wrażliwą i suchą cerę. Tonik dobrze oczyszcza, lekko nawilża i odświeża moją skórę. Ma ładny delikatny zapach, szybko schnie i jest zdecydowanie moim ulubionym kosmetykiem do twarzy. Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: zużyte 2, jestem w trakcie 3.

To nie to

plusy:
+ dobrze oczyszcza
+ zwęża pory

minusy:
- brzydki zapach
- klei się
- nie ogranicza wyprysków

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- za wysoka cena
+ wygodna buteleczka
+ praktyczne otwarcie

nie jest ideałem, ale lubię go

Dostałam go już jakiś czas temu od siostry, która ma skórę tłustą i u niej powodował jeszcze większe przetłuszczenie cery.
Ogólnie jestem z niego zadowolona. Co prawda nie mam obecnie większych problemów skórnych typu pryszcze, czy wągry, jednak moja cera jest bardzo sucha. Ten tonik o dziwo nie wysusza jej jeszcze bardziej. Ładnie zmywa z twarzy brud z całego dnia, nawet powiedziałabym, że lekko nawilża. Kiedy nie użyje zaraz po nim kremu, to owszem, czuję delikatnie ściągnięcie skóry, ale nie jest to intensywne odczucie. Zdarzało się gorzej, nawet przy tonikach przeznaczonych do cery suchej i wrażliwej.
Opakowanie jak dla mnie jest całkiem niezłe. Widać ile produktu zostało, a odkręcana nakrętka ani trochę mi nie przeszkadza.
Tonik ten jest też bardzo wydajny, po ponad dwóch miesiącach stosowania rano i wieczorem mam troszkę mniej niż pół buteleczki.
Cena bardzo dobra. Polecam.

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 200ml

Całkiem, całkiem

Przyjemny, drogeryjny tonik. Może szału nie robi, ale jest po prostu całkiem porządnym produktem. Moim zdaniem najlepszy z całej serii.

+ dobrze doczyszcza twarz z resztek makijażu i sebum
+ bardzo delikatnie ją matowi
+ daje genialne uczucie odświeżenia
+ nie podrażania, nic mnie nie piecze na twarzy po jego użyciu (jak czasami zdarzało się przy innych tonikach dogłębnie oczyszczających)
+ nie wysusza ani nie ściąga skóry, nawet przy codziennym stosowaniu
+ nie zostawia filmu na twarzy
+ ładny, delikatny zapach
+ cena
+ dostępność
+ całkiem wydajny

+/- opakowanie, co prawda ładne i przezroczyste (widać poziom zużycia), ale mogłoby mieć zakrętkę przytwierdzoną do reszty (wiem, czepliwa to ja jestem). Taką samotną łatwo zgubić, jak się jest taką gapą jak ja, nie raz poniewierała mi się po łazience.
+/- na pewno nie pogarsza stanu cery, ale też go szczególnie nie poprawia, nie wpływa na ilość wyprysków. No, ale to w końcu tylko tonik :)

Nie wiem tylko , dlaczego należy do kategorii "Zapomniane Kosmetyki", ja nie miałam problemów z dotarciem do niego. Tę serię Nivea znajdziemy w każdej drogerii, czy nawet marketach.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Bardzo dobry drogeryjny tonik

Tonik jak dla mnie jest niezbędny w mojej pielęgnacji twarzy. Używam go dwa razy dziennie. Ten kupiłam na promocji jako,że z tą serią mam dość dobre skojarzenia
Muszę przyznać że nie zawiodłam się.
Bardzo ładnie oczyszcza twarz,przywracając jej naturalne ph. Nie podrażnia,ani nie przesusza mojej skóry przy regularnym używaniu. Ładnie przygotowuje buzię pod nałożenie kremu,zmywając z niej pozostałości z zanieczyszczeń. Dla mnie bardzo dobry drogeryjny produkt. Tani,ogólnie dostępny,wygodny w aplikacji. Jak najbardziej polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

Dobry produkt

Tonik jak tonik- nie ma się co rozwodzić. Jak dla mnie ma oczyszczać i lekko matowić twarz- spełnia swoje zadanie w 100%. Zapach jest lekki, niedrażniący. Jedyne co mi przeszkadza to opakowanie- szkoda że nie jest na \'klik\' (jak żel z tej samej serii).
Nie jest drogi, więc warto wypróbować :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Mój KWC!

Idealny kosmetyk. Uwielbiam całą linię nivea visage young, a ich produkty stosuję od pierwej wersji.
Tonik
+ idealny na lato
+ wspaniałe uczucie świeżości
+ oczyszcza dogłębnie
+ stosując go tyle lat, nigdy nie miała większych problemów z cerą
+ w promocji można kupić za fajną cenę, a standardowa też nie jest wygórowana
+ dość wydajny
+ nie zapycha
+ nie podrażnia
+ nie wysusza
+ ma przepiękny, świeży, kremowy zapach

Od lat do niego wracam, raz zmieniłam na inny - też z nivei - i szybko wróciłam do tego.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Polubiłam go, ale nie jest ideałem.

W końcu tonik, który nie podrażnia mojej nadwrażliwej skóry na policzkach, to zdecydowanie in plus.
Za to jestem mu bardzo wdzięczna. Jest bardzo delikatny, nie wysusza. Może zbyt delikatny, bo oczyszczanie nie jest jego zaletą.

Poza tym:
+cena
+zapach
+nie zostawia tłustej, ciężkiej warstwy
+wydajny

Podsumowując, to dobry tonik, ale jeszcze nie coś czego oczekiwałam. Nie zauważyłam, żeby pomagał w walce z niedoskonałościami, jak zapewnia producent.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Bez euforii.

Tonik od Nivea to dla mnie po prostu zapachowa woda. Nie robi nic, poza delikatnymn stonizowaniem skóry.

+ Opakowanie.
+ Zapach.
+ Wydajność.
+ Tonizował skórę, bez uczucia ściągania.
+ Faktycznie nie wysuszał skóry. Bezalkoholowa formuła robi wszystko ;)
+ Dawał uczucie odświeżenia.

- Nie poradził sobie z zaskórnikami, o jakiś większych zmianach nie będę w ogóle już pisać.

Ja niestety jestem fanką toników na bazie alkoholi. Także za ten podziękuję po raz drugi. Ale osobom z wrażliwą cerą jak najbardziej przypadnie do gustu. Tym bardziej, że cena nie jest wygórowana.

Używam tego produktu od: czerwiec 2014

zwykły tonik

Nie oczekuję od tonika zbyt wiele, wiadomo jest to taka rzecz, która znajduje się w kosmetyczce każdej z nas.

+przyjemny zapach
+wygodna buteleczka
+nie zostawiał tłustego filmu na twarzy
+wydajny
+przystępna cena
+dobrze oczyszczał twarz

Nie poradził sobie z moimi zaskórnikami, co jakoś szczególnie mnie nie dziwi, ale sprawdził się do codziennego przemywania twarzy.

Używam tego produktu od: długiego czasu

Idealny.

Plusy:
-wydajny
-super zapach
-nie zapycha
-odświeża moją cere

Działa tak jak powinien.
Nie mam zastrzeżeń co do tego produktu.
Polecam każdemu.
Sama z pewnością kupię kolejne.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe i jestem w trakcie kolejnego.