Olay, Active Hydrating, Krem aktywnie nawilżający na dzień dla cery wrażliwej

Olay, Active Hydrating, Krem aktywnie nawilżający na dzień dla cery wrażliwej

OLAY Active Hydrating Krem na dzień do skóry wrażliwej zapewnia lekkie nawilżenie, które delikatnie chroni twoja skórę przez cały dzień.
Hypoalergiczna formuła została specjalnie opracowana dla potrzeb skóry wrażliwej. Jest w 100% bez zapachu i koloru.
Skóra staje się delikatna i bardziej elastyczna, masz poczucie komfortu i świeżości.
Działanie:
- unikalna formuła, opracowany przez OLAY aktywny kompleks nawilżający szybko nawilża Twoją skórę i odbudowuje jej hydro - równowagę,
- efektywnie chroni skórę przed suchością i odwodnieniem.
Poprawia zdolność skóry do naturalnego utrzymywania wilgoci przez dłuższy czas, chroni przed wysuszaniem i sprawia, że skóra jest miękka i elastyczna przez cały dzień,
- filtry UV (SPF 4) zapewniają efektywną ochronę przed promieniami ultrafioletowymi.

Cena: 19zł / 50ml
/m/

Szału nie ma

Witam krem dostałam w prezencie z całym zestawem więc postanowiłam go wypróbować
Jak dla mnie krem jest średni na pewno nie dla wymagającej cery z niedoskonałościami
Nie zauważyłam znacznej poprawy nawilżenia już lepiej sprawdzał sie u mnie krem z ziaji z olejkiem arganowym , który jest o połowę tańszy od kremu olay i widziałam więcej korzyści z jego stosowania
Nie przemawia do mnie też zapach
Jedyny plus w moim odczuciu to że szybko sie wchłania
Moja cera go nie lubi

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

Dla nie wymagającej, normalnej cery- tak.

Sytuacja podobna jak w przypadku kremu na noc z tej samej serii który oceniłam wcześniej- krem jest w porządku. Pozostawił po sobie dobre wrażenie ale moja cera potrzebuje czegoś "mocniejszego" bo jest przesuszona po terapii kwasami.
+Zapach
+Cena
+Miękka, delikatna w dotyku twarz
+Koi suchą skórę

Nie zupełnie dla mnie, ponieważ:
-Odrobinę zapycha mi pory
-Nie nawilża tak mocno jak tego potrzebuję
-Efekt miękkości na twarzy jest krótkotrwały

Polecam młodym, normalnym, nie wymagającym specjalnego nawilżenia cerom. Może się okazać strzałem w 10 ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Sredniak

Ten krem stosowała moja córka która ma cere normalna w stronę tłustej.Niestety strasznie ja zapchał po kilku dniach, naprawde ja wysypało a nigdy wczesniej nie miała tego problemu
Oddała mi bo zwyczajnie szkoda wyrzucić.Mam cere dojrzała (no wiadomo jak krem od córki hehe) , sucha , wrazliwa.Nigdy nie miałam problemu zapychaniem a temu skubancowi sie udalo.Fakt nawilża ale nie zbyt mocno , pozostawia nieprzyjemną warstwe na skorze.Przeczytałam niżej ze ma w skłądzie silikony co by wyjasniało zapychanie i ten film na twarzy.Moim zdaniem podkład dobrze sie na nim trzyma.Zapach niby przyjemny ale na poczatku mnie bardzo draznił

Używam tego produktu od: miesiac

średniak

Kiedyś był moim ulubionym kremem ze względu na bardzo łagodną formułę (mam wrażliwą cerę), brak zapachu i pozostawienie skóry gładziutkiej i lekko nawilżonej. Stosowałam go głównie wiosną i latem. Teraz kupiłam go jesienią. W chłodniejszych porach roku jednak nie daje rady... nawilżenie jest za słabe. W sumie dopiero teraz zauważyłam, że krem prawie w ogóle nie nawiża skóry - zostawia na niej tylko cieniutką warstewkę, ale nietłustą (pewnie zasługa silikonu w składzie). Na plus oczywiście, to że nie podrażnia i ma bardzo fajną konsystencję. Nie wiem czy jeszcze kiedys go kupię. Na lato jest odrobinkę za cięzki, przy codziennym stosowaniu może lekko zapychać.

Używam tego produktu od: dłuugo
Ilość zużytych opakowań: kilka

Idealny dla młodej cery:)

W wielkim skrócie- krem mi bardzo dobrze służy, bardzo dobrze nawilża, szybko się wchłania- idealny pod podkład, nie jest tłusty, jest bardzo wydalny, fajnie chłodzi, nie zapycha porów. Cena jest również przystępna.
Niestety jest słabo dostępny- widziałam go tylko w drogerii natura.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

przeciętny krem

Niestety, po zastosowaniu kremu podkład się strasznie roluje! A miał mi służyć właśnie jako nawilżacz pod podkład.

Nie uczula, nie podrażnia.

Ilość zużytych opakowań: 1 (50ml) + jestem w trakcie kolejnego

Niezły

Jeden z moich pierwszych kremów, jakie kupiłam, gdy weszłam w świat kremów. Do jego plusów należy to, że szybko się wchłania, jest łatwy w rozsmarowywaniu, ładny zapach. Do jego minusów zaś należy na pewno to, że jest stosunkowo mało skuteczny. Posmarowałam, wszystko fajnie, ale gdzie ten efekt kremu, hm? No właśnie tego mi brakowało. Używałam go z przyzwyczajenia, pewnie kupiłabym go jeszcze raz, gdyby nie było kremu, którego używam teraz, ale nie ejst na pierwszym miejscu.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

DObry kosmetyk.

zalety:
- nie zapycha porów
-lekka konsystencja
-nie mam po nim wyprysków
-skóra jest gładka

wady:
-mógłby trochę bardziej nawilżać, czasem dla odpowiedniego efektu musiałam go nakładać kilka razy.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu, teraz testuje inne.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Dobrze nwilża i genialnie pachnie!

Nie uwazam by był dobry an dzien pod makijaż ponieważ wolno się wchłania i pozostawia film.

Na plus:
+Piękny zapach pudru dla dzieci.
+Dobzre nawilża.

Na minus:
-chyab tylko cena

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1.

zadowalający

Z kremu byłam bardzo zadowolona :)

Bardzo dobrze nawilża skórę, ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania. Nie posiada zapachu.
Ponadto nie jest drogi i jest wydajny. Nie zapycha porów, nie uczula.

Na pewno będę do niego wracac.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 50ml

Dla mnie idealny

Wreszcie znalazłam krem, do którego nie mam żadnych zastrzeżeń:) Konsystencja i zapach idealne. Skóra po nim jest nawilżona i przyjemna w dotyku. W dodatku trochę wyrównał mi się koloryt skóry. Zdecydowanie polecam.

Zwykły

Właśnie używam tego kremu. Jest po prostu zwyczajny, nic szczególnego. Nawilża średnio. Dobrze się rozprowadza, jest wydajny- nawet bardzo, ładnie pachnie. Nie pod każdym podkładem sprawdza się dobrze. Po niektórych robią mi się takie ohydne grudki:( Efekt nawilżenia nie utrzymuje się. I szybko się po nim świecę. Taki przeciętny krem.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania