Clean & Clear, Głęboko oczyszczający odświeżający żel

Clean & Clear, Głęboko oczyszczający odświeżający żel

Głęboko oczyszcza pory, chłodzi i odświeża. Zawiera unikalna formułę, która głęboko oczyszcza pory. Chłodny żel zmienia się w piankę, która natychmiast chłodzi i odświeża skórę, docierając głęboko do wnętrza porów, rozpuszczając brud i tłuszcz, pozostawiając uczucie zdrowej i odświeżonej skóry. Uczucie lekkiego mrowienia oznacza, że Twoja skóra została dokładnie oczyszczona.

Skład: Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-glucoside, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Salicylic Acid, Menthol, Menthyl Lactate, Benzophenone-4, Sodium Citrate, Potassium Lactate, Sodium Sulfate, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Parfum, CI 42090

Cena: 8zł / 200ml
/s/

Lekko chłodzący, orzeźwiający żel.

Z produktu byłam zadowolona. To nie jest kosmetyk dla osób, które mają cerę wrażliwą albo suchą, produkt jest mocno oczyszczający, raczej dedykowany skórze tłustej lub mieszanej. Dlatego być może ma tak niepochlebne opinie, nie sądzę żeby osoby ze skórą suchą lub wrażliwą były w ogóle zadowolone z jakichkolwiek mocno oczyszczających produktów bo to nie są kosmetyki do takiej skóry.

+ uczucie chłodu, zimna (z jakiegoś powodu moja skóra bardzo lubi mentol, nieważne czy w balsamach do ciała czy w produktach myjących)
+dobrze oczyszcza pory, pomaga w walce z niedoskonałościami, wysusza je i niweluje zaczerwienienia
+ ogranicza błyszczenie się skóry, przy używaniu tego żelu moja skóra była matowa przez cały dzień
+ bardzo wydajny, dość dobrze się pieni, poręczne i higieniczne opakowanie, gęsta konsystencja

Jedyne co mi w nim nieodpowiada to zapach, bo jest trochę chemiczny ale do zniesienia. W końcu to nie są perfumy, tylko produkt który ma oczyszczać skórę i z tym zadaniem radzi sobie całkiem nieźle. Polecam do tłustej/mieszanej skóry.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

nigdy więcej

Używalam wcześniej z tej serii kremowego żelu dogebnie oczyszczającego, który sprawdził się świetnie. Ten kupiłam po promocji i żałuje tego zakupy.

Na mojej cerze od czasu do czasu pojawi się jakas krostka, ale moim najwiekszym problemem były zanieczyszone pory. Sądziłam, że ten produkt "doglębnie" je oczyści, ale zamiast tego po kilku zastosowaniach tego produktu wysypało mnie na całym policzku. Od razu go odstawiłam. Dodam, że produktu uzywałam raz dziennie- wieczorem. Już ponad miesiąc męcze się aby doprowadzić stan mojej cery do tego sprzed rozpoczęcia stosowania tego kosmetyku.

NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1/20

nie dla mnie...

nietrafiony zakup... strasznie mnie wysuszyl.... skora jak po papierze sciernym , pojawiło mi sie kilka niespodzianek ... moja cera po nim jest sciagnieta .Może przy skorze tłustej sprawdziłby sie ale nie ejstem pewna czy wysuszanie i sciaganie nawet dla takiej cery niebyloby zbyt duże
+ za opakowanie
+dozowanie. Po nacisnieciu wydobywa sie wystarczająca ilosc produktu

Nie dla suchej i wrażliwej cery

Mam cerę suchą, wrażliwą i ten żel się dla mnie nie sprawdza, z kilku powodów:
- okropnie wysusza i ściąga twarz, myłam nim buzię dwa razy dziennie, ale po tym jak zauważyłam, że ściąga na wiór zaczęłam stosować go tylko raz dziennie - okropny dyskomfort po jego użyciu
- to "odświeżenie" jest tak intensywne, że podczas jego używania pieką i łzawią mi oczy - zapach zbyt drażniący

Radził sobie z oczyszczaniem twarzy. Dodatkowo jest wydajny. Podoba mi się też jego konsystencja i to, że ma pompkę (która nigdy nie zastrajkowała). Mimo to, nie wrócę do niego. Szukam czegoś mniej wysuszającego.

Przy mojej cerze ten produkt to porażka, ale dla osób z cerą tłustą mógłby się okazać dobry.

Używam tego produktu od: roku z przerwami

orzeźwiający na lato

Produkt stosowałam w okresie letnim z uwagi na ten efekt chłodzenia na twarzy. Właśnie pozostała mi końcóweczka opakowania.
* Żel jest bardzo przyjemny w stosowaniu z uwagi na dozownik, nie ma potrzeby wyciskania resztek kosmetyku.
* Twarz jest średnio oczyszczona, ale nieściągnięta
* jest obiecany efekt chłodzenia - na lato super
Nie jest to jakiś fenomen wśród kosmetyków tej kategorii więc będę próbować inne żele.
Używam tego produktu od: czerwiec - wrzesień 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 na wyczerpaniu

fajny

Fajny produkt. Wychaczyłam go na promocji w rossmanie i dostałam przy zakupie toniku.
+wydajny
+dokładnie zmywa makijaż buzi (oczywiście omijając oczy)
+odświerza skótę
+ściaga pory (minimalnie bo minimalnie ale robi to)
+pomaga w usuwaniu zaskórników
+pomaga w walce z aktywnymi pryszczami

-nie nadaje się dla skóry wrażliwej, może powodować lekkie uczucie ściągnięcia

Jak dla mnei świetny produkt! Mimo że jest go niewiele starcza na długo :) Polecam skórom tłustym i mieszanym!

Używam tego produktu od: marzec 2012

Nie polecam!!!

Zacznę od tego, że używam/używałam wielu kosmetyków do pielęgnacji twarzy z serii Clean&Clear i z wielu jestem zadowolona. Natomiast ten żel jest (jak dla mnie) do niczego.. Po dwóch użyciach dostałam strasznego uczulenia na twarzy (pokrzywka + spuchnięte powieki) a dodam, że okolice oczu omijałam. Wysuszył mi strasznie skórę.

Jedyny "plus" to poręczne opakowanie.

Kiepski

Zalety:

*higieniczne opakowanie z pompką,

*opakowanie jest dosyć estetyczne,

*dobrze się pieni,

*skóra po użyciu nie świeci się,

*konsystencja-nie jest zbyt lejąca przez co żel nie spływa z ręki,

Wady:

*szczypie w oczy,

*nie radzi sobie z makijażem, ciężko usunąć również nawet jego resztki po uprzednim zastosowaniu mleczka do demakijażu,

*jest dosyć mało wydajny-dwie pompki to minimum przy aplikacji,

*uczucie chłodu (nie każdemu przypadnie do gustu).

Podsumowując stwierdzam,iż nie jest wart zakupu, rozczarował mnie. Mam wrażenie,że naprawdę średnio radzi sobie z oczyszczaniem skóry, do tego dochodzi to pieczenie oczu. Ustępuję we wszystkim np. Głęboko oczyszczającej piance tej samej firmy, która jest o niebo lepsza.

Średni

+ dogłębnie oczyszcza cerę
+ dobrze sie pieni
+ jest latwozmywalny
+ bardzo wydajny

- nie nadaje się do podrażnionej ceny
- ściąga
- niestety wysusza
- nie lubie uczucia chłodu, które towarzyszy podczas mycia twarzy tym produktem