Oriflame, Nature Secrets, Anti - Perspirant Deodorant with Energising Mint &Raspberry (Dezodorant antyperspiracyjny z miętą i maliną)

Ochronny i orzeźwiający dezodorant w kulce z pobudzającym wyciągiem z mięty i maliny. Pomaga zachować całodzienną świeżość i nie pozostawia białych śladów na ubraniu.

Cena: 12,90zł / 50ml
/m/

bubel

Bubel, oprócz ładnego zapachu nic nie daje. Bardzo długo schnie a i tak nie spełnia swojej roli. Nawet gdy wyschnie całkowicie (co bardzo długo trwa) nie zabezpiecza przed potem. Generalnie nie polecam.

Kupiony w: U konsultantki

Nic wartego uwagi

Produkt zupełnie nie dla mnie. Powiem krótko i na temat. Nie podoba mi się zapach, który wydaje mi się niesamowicie duszący, dlatego po jego aplikacji nie czułam się komfortowo. Oprócz tego, kosmetyk wciąż czułam na ciele, mając wrażenie, że to nie kosmetyk, a pot właśnie, także z poczuciem komfortu się po prostu minęliśmy. Nie spełnia swojego zadania, w upalne dni po prostu przestaje spełniać rolę antyperspirantu, czym bardzo mnie zawiódł (a muszę podkreślić, że nie mam problemów z nadmierną potliwością). Cena jest przystępna, wydajny również jest. Jednak ja wciąż mówię NIE i na pewno nie polecę go nikomu.
Pozdrawiam,
Maddi

Oj taaak!

Nie przepadam za antyperspirantami czy dezodorantami w kulkach, ale ten mnie urzekł. Kupiłam go tylko i wyłącznie dlatego, że zamawiając w Oriflame kosmetyki skusiłam się na cały zestaw z tej serii Nature Secrets mięta-malina - był w świetnej cenie 14.90zł za ten antyperspirant, żel pod prysznic oraz krem do rąk. I całe szczęście, że tak się stało!
Plusy:
- zapach (wprost przepiękny i bardzo długo pachnie!),
- kulka "nielejąca" (mając wcześniej kilka razy dezodoranty w kulkach największym problemem było to, iż bardzo się "leją", ten natomiast w ogóle się nie leje),
- bardzo długo zabezpiecza przed poceniem (z racji tego, że dosyć szybko się pocę jest to coś niebywałego, że przez cały dzień nic a nic nie czuć ode mnie nieprzyjemnego zapachu),
- bardzo wydajny,
- przystępna cena.

Dziewczyny, gorąco polecam!!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Cudowny

Cudowny zapach.
Posmaruje nim rano paszki i czuję go cały dzień.
Fajna świeżość i brak potu i białych plam na ubraniach.
Wydajny
Wszystkie zapachy z tej serii antyperspirantów uwielbiam.
Nie jest dostępny w każdym katalogu.
Czasem znajdzie się promocja, ale ogólnie jest koło 13 zł, co nie jest plusem

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

Na zimę ok, ale upalne lato niekoniecznie

Na poczatku używania ( pierwsze opakowanie ) wszystko było idealnie. Byłam w 100% zadowolona z dezodorantu.
+Zapach bardzo przyjemny, czuć malinkę z delikatną miętą, dyskretny.
+Dobra a nawet bardzo dobra ochrona przed poceniem
+/-Niestety, lekko brudzący, ale ja zawsze odczekuję, aby dezodorant przeschnął a potem przecieram pachę ręcznikiem, aby uniknąć plam.
-Tutaj mały minus, ale nie spotkałam się z firmą, która by zaradziła temu problemowi, produkt trochę się wylewa z kulki, konieczne wytarcie opakowania po kilku użyciach

Przy drugim opakowaniu dezodorant testowałam na wakacjach pod palmami i tam też zdał egzamin.

Ale...po powrocie do Polski gdzie akurat mamy mega upał coś się stało niedobrego. Po 5 godzinach w zasadzie powinnam umyć się i zaaplikować deo jeszcze raz. Zaczęłam nie tyle się pocić, bo pacha raczej była sucha ile podśmiardywać...Zadziwia mnie to, że wcześniej nie miałam z tym żadnych problemów.

Myślałam, że znalazłam dezodorant idealny a tu takie niemiłe zaskoczenie.
Podsumowując, deo jak dla mnie idealne na zimę i latem do 25 stopni, powyżej się nie nadaje.
Nie wiem czy go kolejny raz kupię. Sądzę, że będę dalej szukać ideału.

Ilość zużytych opakowań: 1 i pół

Niezły

Co prawda od jakiegoś czasu staram się nie kupować dezodorantów i antyperspirantów zawierających aluminium (mimo, że ich szkodliwość nie jest w 100% udowodniona), postaram się jednak napisać recenzję obiektywną (choć za skład na pewno ocenę obniżę).
Przede wszystkim do produktów Oriflame mam ograniczony dostęp - kiedyś konsultantką była mama, później przerzuciła się na inną firmę, a ja nie lubię szukać konsultantek, bo zawsze jakoś pechowo trafiam ;) Mylą zamówienia, nie odbierają telefonów przez co długo czekam na kosmetyki... Bardziej zdeterminowane osoby na pewno tę przeszkodę pokonają.
Wracając do właściwej recenzji - to, co uwielbiałam w tym kosmetyku, to zapach. Śliczny, świeży, malinowo-miętowy - taki, jak powinien być. Nie wyczuwałam w nim chemii. W przypadku dezodorantów zapach jest szczególnie ważny, bo w przeciwieństwie do antyperspirantu nie ma przecież chronić przed poceniem, a nie pozwolić na powstanie nieprzyjemnego zapachu. W dodatku jest on na tyle subtelny, że bez obaw można użyć ulubionych perfum lub mgiełki, nie martwiąc się, że stworzymy zabójczą dla przeciętnego przechodnia mieszankę ;)
Mimo, że jest to tylko dezodorant, mam wrażenie, że jednak wydzielanie potu ograniczał. Pachy przez parę godzin były naprawdę suche. Jestem osobą, która nie poci się mocno, u osób bardziej wymagających pod tym względem raczej by się nie sprawdził.
Konsystencja nie do końca mi odpowiadała, dość lepka, dezodorant długo się wchłaniał.
Co do ceny, to często widziałam ten produkt w promocji, więc nie warto przepłacać w cenie regularnej - szczególnie, że wydajność jest słaba. Nie tylko ze względu na konsystencję, ale także na opakowanie. Pod koniec stawiałam je na korku, ale niestety zawartość wypływała...
Nie to jednak sprawiło, że więcej go nie kupiłam - to akurat była sprawa białych śladów, które zostawiał na wszystkich moich koszulkach. Tak to jest, jak się chodzi w czarnym...
Skład także nie powala, chociaż wiem, że dla większości osób nie będzie to przeszkodą.

W skrócie pisząc:
+zapach!
+ogranicza lekko wydzielanie potu
+nie przeszkadza w używaniu perfum

+/-cena
+/-opakowanie

-wydajność
-długo się wchłania
-pozostawia białe ślady
-aluminium w składzie

Ja się już nie skuszę, ale może komuś podpasuje ;)

Używam tego produktu od: Używałam przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Ideał

Od dłuższego czasu szukałam dobrego antyperspirantu, drogeryjne zupełnie nie działały i miałam zamiar szukac czegoś skuteczniejszego w aptece. W międzyczasie kupiłam też ten, skuszona zapachem innych produktów z serii malinowo-miętowej.

Okazało się, że był to świetny wybór,
po raz pierwszy antyperspirant działał przez cały dzień, zapewnił doskonałą świeżość i nawet wieczorem zapach maliny był wyczuwalny.

+ zapewnia świeżość i ochronę przed poceniem
+ pięknie pachnie
+ wydajny
+ niska cena

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Całkiem niezły

Kupiłam głównie dlatego, że bardzo lubię żel z tej serii i ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że jest całkiem niezły. Ładnie pachnie, całkiem nieźle chroni przed potem. Nie podrażnia, nawet skóry po depilacji, jest delikatny. Cena w promocji (6,90) bardzo atrakcyjna. Trochę za wolno schnie. Wydajność ok 1,5 miesiąca, jak inne antyperspiranty Oriflame. Na pewno kupię inne z tej serii.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

przyjemny, ale zbyt dominujący

Kupiłam zachęcona zapachem: połączenie kwaskowej maliny z miętą. Deo rzeczywiście długo i intensywnie pachnie i chroni. Nie podrażnia wrażliwej skóry. Kulka działa bez problemu, cena w promocji zachęcająca.

Szkoda tylko, że zapach jest na tyle intensywny, że ryzykowne jest łączenie tego deo z perfumami, dlatego używam głównie w te dni, kiedy jestem w domu. Wydajność standardowa, wystarczył na miesiąc.

Uważam, że jest warty wypróbowania, bo jest inny. Zwolenniczki owocowych zapachów będą zadowolone.

fajnie pachnie

największym plusem dezodorantu jest zapach - soczysty, świeży zapach mięty i kwaskowatej maliny, który czuć przez kilka godzin
nieźle działa jako dezodorant - choć czasami pod koniec dnia lekko czuć nieświeży zapach
jako antyperspirant też tylko w mniej intensywnych dniach sie sprawdza
jednak nie brudzi ubrań, dość szybko schnie
poza tym uzywam blokera, dezodorant potrzebny jest mi tylko dodatkowo dla zapachu
i w takiej wersji sie sprawdza

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Przeciętny w działaniu, ale zapach urzeka

Zwykły dezodorant jakich wiele, troszkę się klei, jest zbyt wodnisty jak dla mnie, ale ma CUDOWNY zapach !!! I właśnie za to przyznaję 2,5 gwiazdki :)
Pachnie malinami i świeżą miętą.
Niestety jako dezodorant nie sprawuje się najlepiej - dość szybko czuję się po nim nieświeżo, dodatkowo długo schnie i pozostawia skórę klejącą.
Plus za opakowanie (ładne, kolorowe) ale niestety nie widać ile dezodorantu w nim pozostało.
Raczej nie polecam - są lepsze dezodoranty.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie (mam więcej dezodorantów na półce)

jeden z lepszych

Warto kupić

Cena atrakcyjna.
Bardzo ładny zapach (miętowa świeżość plus owoce)
Bardzo dobrze chroni przed poceniem.
Ładne opakowanie.
Troszkę się wylewa, dlatego odjęłam pół gwiazdki.
Kupię sobie kolejne opakowanie jak będzie okazja.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: dwa całe