KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 28% osób
    santia91
    24 listopada 2011 o 12:29
    4 / 5
    a ja mam zgoła inną opnię niż poprzedniczka
    jestem zadowolona używani tego kremu. Kupiłam go w promocji w Super Pharm. Według mnie działa całkiem w porządku. Nakładam go wieczorem cienką warstwą pod oczy a rano cienie są mniejsze, nawet jeśli śpię tylko 5 godzin. nie eliminuje cieni całkowicie, ale wyraźnie je zmniejsza. Nie podrażnia mnie (nie ładuję go sobie oczywiście do oczu!). Jest bezzapachowy. Nadaj się pod makijaż. wydajny i niedrogi. polecam:) Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Awakme
    22 lipca 2011 o 22:05
    2 / 5
    strasznie zamgławia oczy i podrażnia ale cienie usuwa :D
    Skusiłam się na opakowanie promocyjne gdzie w cenie kremu do twarzy był jako gratis dołączony ten właśnie krem. Jest to pierwszy krem pod oczy z Ziai. Do tej pory używałam tylko z Flos Leku. Czytając opis producenta pomyślałam że warto by go wypróbować. I powiem szczerze, że jednak chyba nie zmienię zdania i będę się trzymać FL... Krem jest w wygodnej do aplikacji tubce takiej typowo ziajowej. Plus ma jeden że przy regularnym stosowaniu o dziwo cienie pod oczami zmniejszyły się! Jednak ma fatalną wadę która mnie na tyle denerwuje że już napewno więcej tego nie kupię. Strasznie szczypie w oczy i podrażnia mi spokówki. Zawsze jak go nakładam to z dala od oka i staram się aby nic nie dostało się do środka, jednak po mniej więcej 30 min od aplikacji widzę przez mgłę :/ Nie wiem czy to zasługa tego kremu czy ogólnie ziajowe tak mają? Używałam już paru kremów (nie żeli) do oczu i żaden mi czegoś takiego nie robił... Mam w zapasie jeszcze 2 gratisowe kremy z ziai (inne serie) przetestuję czy one też tak działają. Jeśli idzie o wydajność to jest w miarę spoko. Używam go chyba 1,5 miesiąca i jeszcze mi co nieco na dnie tubki zostało. Używam tego produktu od: mniej więcej od 1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    madziusia86
    27 września 2015 o 17:02
    3 / 5
    przeciętny
    Ogólnie rzecz biorąc ten krem to nic ciekawego. Używam go niezbyt regularnie bo jakoś nie widzę efektów stosowania. Mam prawie 30 lat i niewielkie zmarszczki mimiczne. Od kremu oczekuję nawilżenia i delikatnego wygładzenia. Czy ten krem to spełnia? Nie do końca. Nie widzę także rozświetlenia ani rozświetlenia. Krem delikatnie chłodzi. Raczej nie kupię go ponownie. Używam tego produktu od: kilka miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

moninika
    19 września 2015 o 0:44
    3 / 5
    Brak efektów...
    Bardzo lubię kosmetyki Ziaji i są takie, ktorę są niezastąpione, ale ten krem to porażka, przede wszystkim dlatego, że nie spełnia swojego głównego zadania, nie zauważyłam nawet minimalnego rozjaśnienia moich cieni. Plus za niską cenę i fajną, nawilżącą konsystencję. Aplikator też jest dość wygodny i łatwo dozować nim krem. Produkt przyjemnie pachnie. Niestety nałożony zbyt grubą warstwą może zapchać delikatną skorę pod oczami (u mnie po nocnej kuracji solidną ilością kremu pojawiły się krostki). Niestety, muszę szukać dalej. Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1

Mirriam
    24 czerwca 2015 o 23:20
    4 / 5
    Idzie ku dobremu
    Dobra cena, a używałam wielu na spore cienie pod oczami - jestem zdrowa, więc to wina cienkiej skóry i trybu życia (spaaać..) ;) + konsystencja dobra, może trochę płynna, ale dobrze się wchłania + rozświetlił po kilku działaniach (na przemiennie z Eveline który nie dawał nic:(() + nawilża + wygładza trudne, oporne zmarszczki i kurzajki (!) + spojrzenie rozświetlone Można stosować, ta cena sprzyja wyborowi go do kosmetyczki na dłużej. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno