Zara, Rose EDT

Zara, Rose EDT

Kolejny już zapach hiszpańskiej marki odzieżowej. Zara Rose to prosta, kwiatowa kompozycja, oparta na bazie bułgarskiej róży.

zielone / cytrusowe, kwiatowe
wody toaletowe

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

• Flakon: 4

Ładny

Zapach z tych "mocnych" nie słodkich. Duża buteleczka wystarcza na długo i długo się utrzymuje, ładne opakowanie jednak brakuje mi zatyczki. Cena na plus.

• Flakon: 4

Uwielbiam!

Przyznaję, ze miałam całkiem inną butelkę tych perfum i jak czytam opinie to mam wrażenie, ze miałam też inną nutę zapachową, ale nazwa produktu się zgadza. Może pod ta samą nazwą producent wypuszczał co sezon inne perfumy? Nie wiem, ale moja są piękne. Pachną różami i mają ciężki, ale elegancki zapach, są bardzo kobiece. Bardzo go lubię i często używam. Butelka jest duża i na długo starcza. Jedynie zapach dorwałam przez internet jakiś czas temu i już nigdzie nie mogę go znaleźć. Perfumy nie utrzymują się bardzo długo na skórze, ale nie mam z tym problemu za taką cenę. Polecam!

Zalety:
- piękny zapach,
- ładna butelka,
- duże opakowanie,
- cena.

Wady:
- dostępność,
- krótko się utrzymują, ale mi to nie przeszkadza.

ohydny plastik.

Tyle dobrego naczytałam się i nasłyszałam o zarowych perfumach i nie mogłam doczekać się, by ich spróbować.

Uwielbiam różane perfumy, więc na nadgarstek poszła Zara Rose.
Powiem tyle: co za smród. Sama chemia, po prostu czuć plastik pomieszany z najgorszym kiblowym odświeżaczem powietrza (niby &quot;różanym&quot;), jaki tylko istnieje. Obrzydlistwo, aż mnie skręca na samą myśl. I co najgorsze, kilka godzin się trzymał.
Te pół gwiazdki tylko za ładny flakon, cena w sumie niska, ale ten zapach nie wart jest nic.

Zostane przy swoich sprawdzonych rózyczkach, a do zarowej półki z perfumami już nigdy nie podejdę (inne zapachy też mnie nie powaliły, nuda).

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: na szczęście żadne

Cudne

Świetne perfumy na każdą porę roku. Zapach utrzymuje się na skórze i ubraniach przez cały dzień. Warto też zwrócić uwage na flakonik - jest prosty i elegancki. Dodatkowo perfumy są niezwykle tanie w stosunku do ich jakości. Jak najbardziej polecam!

Oh Mine Rose &#9829;

Będąc na zimowych wyprzedażach w Zarze ,stojąc obłowiona w kolejce do kasy ,wpadły mi w oko. To znaczy było ich kilka, jednak jako wielkiej fance różanych zapachów ,to właśnie Rose ukradła moje serce.

Zapach jest piękny , oczarowuje . Absolutnie uroczy i kobiecy. Kocham zapach róży, musiałam je mieć . Mają ładny prosty flakon, dobrą cenę . Trwałość mnie zadowala jak na ich cenę , trzymają 5- 7 godzin,akurat do szkoły. Wygodna i poręczna buteleczka pozwala mi też,na noszenie &quot;Rose&quot; ze sobą do szkoły

Używam tego produktu od: zimy