Fragonard, Melodie EDT

Fragonard, Melodie EDT

Melodie marki Fragonard to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Melodie został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są cytryna amalfi i liść czarnej porzeczki; nutami serca są irys, jaśmin i róża; nutami bazy są francuskie labdanum i Żywica bursztynowa.

Nuty: róża, jaśmin, cytryna, pączki czarnej porzeczki, na tle cytrusów i bursztynu.

wody toaletowe
kwiatowe, orientalne
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

• Flakon: 5

Mydlano-kwiatowy - Klasyczny - Bardzo się roznosi w powietrzu

To piękny, klasyczny zapach. Mydlano-kwiatowy, podobny do 24 Fabourg, ale nie tak pudrowy, a bardziej kwiatowy. Mniej mydlany od Chanel 5, a bardziej czuć kwiaty.

Trwały i dobrze roznosi się wokół nas - nałożyłam tylko na nadgarstek, a po wsiąściu do samochodu pytano mnie czym pachnę.

piękny zapach!!

Generalnie na co dzień używam perfum, które dostaję w prezencie, więc nie jestem zbyt wybredna :). Kiedy TŻta mama pojechała na wycieczkę do Francji i opowiadała o fabryce perfum przypomniałam sobie, że gdzieś w domu leży 10 malutkich słoiczków z różnymi zapachami Fragonard i wszystkie czekają na mnie :). W pierwszej kolejności padło na zapach "Melodie". Jest PRZEPIĘKNY!! Owszem, że jest dość mocny, ale ma też w sobie coś z subtelności. Kiedy się nimi perfumuję (tylko na specjalne okazje) czuję się jak prawdziwa dama :). Mimo 11 lat spędzonych w szafie zapach dalej zachwyca i myślę, że nie jest wcale mniej trwały niż na początku:).

Niestety zapachy Fragonard nie są dostępne w Polsce, a poza tym są bardzo drogie, dlatego też zaznaczyłam, że nie kupię ich ponownie. Z tego też powodu odejmuję pół gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte

piekny i nietypowy

Dostałam perfumy Melodie od taty, przywiózł je z Francji. Bardzo trudno trafić w mój gust jeśli chodzi o zapachy. Ten jest ślicznie słodki i nietypowy. Utrzymuje się bardzo długo. Dziewczyny pisały tu wcześniej, że jest za mocny, ale ja w ogole go nie wyczuwam. Niestety nie widziałam firmy Fragonard w Polsce. Ale jak któraś z was będzie we Francji to gorąco polecam!

słodki

Ja będąc w Eze(Prowansja) wąchałam Melodie, ale nie zdecydowałam się kupić, bo wydawał mi się za mocny.Jest bardzo kwiatowy , zawiera najczęściej stosowane składniki w kobiecych perfumach:różę i jaśmin.Troche staroświecki.

Oceniam na 3.50

Jeszcze go nie oceniłam. Zgadzam się z Mają jest taki intensywny , że może przeszkadzać.Ja jednak go lubię a i przez moich kolegów jest lubiany.Oczywiście trzeba go użyć bardzo z umiarem :-) . Mimo wszystko zachęcam!

Oceniam na 2.50

Tato przywiózł mi ten zapach z Paryża. Nie mogę się do niego przekonać. Wydaje mi się za mocny, zbyt intensywny. Gdy jestem nim skropiona wciąż go czuje, przeszkadza mi. Dziwny zapach wsród znajomych zdania są podzielone, cześci się podoba, reszcie nie. Dla mnie za... hm. Na pewno ma jedną zaletę, jest bardzo trwały.