KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Avon Solutions, Beautiful Hydration, Perfecting Tint Release Moisturiser SPF 20Koloryzująco - nawilżający krem na dzień SPF 20 `Blask nawilżenia`

4 na 551 opinii

Kupi ponownie: 63% osób
    sensualitat
    4 marca 2013 o 13:59
    Perfekcyjny!
    Bardzo długo zastanawiałam się czy zdecydowac się na jego zakup, w końcu skuszona promocją postanowiłam spróbowac. Jeszcze przed zakupem czytając jego recenzje i oglądając swatche nie bardzo byłam w stanie wyobrazic sobie te koloryzujące granulki, obawiałam się kłopotliwej aplikacji, jednak, jak się potem okazało, zupełnie niepotrzebnie. Oceniam krem w kilku ważnych dla mnie aspektach: * konsystencja - lekka, ale nie lejąca, zwarta, nie przecieka przez palce, krem ma biały kolor a w nim zanurzone są brązowe granulki * granulki - jak już pisałam, ich właśnie obawiałam się najbardziej, sądziłam, że będzie ich niewiele i będą dośc duże przez co mogłyby dawac nierównomierny efekt; w rzeczywistości jednak granulki są maleńkie, ledwo dostrzegalne i jest ich naprawdę dużo, fakt, że nie są równomiernie rozmieszczone, ale nie przekłada się na to na jakośc aplikacji * aplikacja - w zasadzie bezproblemowa, krem równiutko się rozprowadza, granulki łatwo się rozpuszczają uwalniając kolor, nie zdarzyło mi się, aby powstały smugi czy plamy, naprawdę łatwo go zaaplikowac, nawet amatorska ręka da sobie radę;) * kolor - oczywiście zdjęcie w katalogu nijak ma się do rzeczywistości, krem nie brązuje mocno, nie daje sztucznego efektu; zgadzam się z obietnicą producenta, że \\\\\\\\\\\\\\\'opalenizna\\\\\\\\\\\\\\\' dostosowuje się do naturalnego koloru cery, nadaje jej cieplejszy odcień i promienny wygląd * efekt na twarzy/krycie/mat - bardzo naturalny, twarz wygląda zdrowo, promiennie, znikają wszelkie oznaki zmęczenia, ma słoneczny kolor; o kryciu niedoskonałości, nawet tych najmniejszych, nie ma mowy, ale koloryt skóry jej poprawiony; krem nie matuje, ponieważ nie taka jego rola, ładnie rozświetla, nie przetłuszcza nawet mojej mieszanej cery, skóra wygląda na rozświetlona a nie zlaną sebum * trwałośc - od rana do wieczora wygląda równie dobrze, nie ściera się, nie ciemnieje * wpływ na cerę - mam cerę skłonną do wyprysków, dlatego bałam się, że krem mnie zapcha, ale na szczęście nic takiego się nie wydarzyło; ładnie nawilża, nie wiem jak sprawdziłby się w przypadku cery suchej, ale mojej mieszanej w zupełności wystarcza * opakowanie - miękka tubka, ładny design, energiczne kolory, krem wygodnie się dozuje, choc tubka mogłaby byc mniejsza, pod światło widac, że nie jest pełna Dodatkowe plusy: - ładny zapach - świeży, delikatny, kremowo - owocowy, zdecywoanie umila aplikację - spf 20 - przyzwoicie, wyższą ochronnę zapewniają tylko apteczne kremy - dobrze stapia się z moim korektorem Używam go zamiast podkładu i w najbliższym czasie nie zamienię go na nic innego. Wydajny (50 ml) a w promocji niedrogi. Polecam Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    Używa produktu od:nie określono

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    may85
    24 kwietnia 2013 o 17:40
    5 / 5
    Mój idealny krem na dzień
    Dlaczego kupiłam: Moja cera, szczególnie zimą i wiosną, często wygląda na zmęczoną, pozbawioną blasku i koloru dlatego lubię użyc kremu poprawiającego koloryt przed nałożeniem podkładu. Zanim sięgnęłam po ten krem używałam L\'oreal Nutri Bronze, ale zostal on wycofany więc musiałam poszukac czegoś innego. Zupelnie w ciemno postawiłam na krem z Avonu. Wrażenia: Wiemy o tym, że Avon miewa różne produkty, mniej lub bardziej udane więc byłam przygotowana na najgorsze. Na szczęście ten krem okzazł się byc bardzo pozytywnym zaskoczeniem! W tym przypadku Avon spisał się świetnie. Do tego stopnia, że krem stał się stałym elementem mojej codziennej pielęgnacji i nie szukam już niczego innego na dzień. Plusy: - moja cera lubi negatywnie reagowac na kremy (wypryski, kaszka i inne niespodzianki) więc niewiele jest takich, które mogę bez problemu używac. Wiele kremów tego typu musiałam odstawic bo moja cera ich nie mogła zniesc. A ten mogę uzywac codziennie! Nie zapycha, nie przetłuszcza, nic mi nie wyskakuje, no poprostu cudo :) - ma lekką przyjemna konsystencję, nie za gęstą, nie zbyt lejącą, taką w sam raz, - ładnie i szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, - łatwo się rozprowadza, nie pozostawia smug, plam czy nienaturalnego koloru, - nadaje się pod makijaż, - wyrównuje koloryt, ożywia i ociepla twarz, - spf 20 - super! :) - cena szczególnie w promocji - bardzo przystępna, - opakowanie poręczne, wygodne w użyciu, - jest całkiem wydajny. Minusy: - piękny efekt nie utrzymuje się cały dzień i po południu bywa że skórze znów nieco brakuje koloru Ogólnie: Krem jak narazie najlepszy ze wszystkich jakich próbowałam używac na dzień. Cenię go za jego wielofunkcyjnośc: nawilża, wyrównuje koloryt, ożywia twarz, chroni przed promieniami słonecznymi. Nie jest to typowy krem BB i nie zastąpi nam podkładu, ale do codziennej porannej pielęgnacji jak najbardziej sie sprawdza. I najważniejsze dla mnie: nie zapycha i w żaden inny sposób nie działa negatywnie na moją cerę więc już zaopatrzyłam się w kolejne opakowanie. Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    nattex
    2 lutego 2012 o 23:04
    świetny!
    Krem nie ma dla mnie żadnych minusów! PLUSY: +konsystencja +szybko się wchłania +pięknie pachnie +cena +nawilża +wyrównuje koloryt +poprawia kolor skóry +doskonały pod makijaż Wszystko to co obiecuje producent, a w Avon to rzadkość... Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 całe

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Asiuchal
    23 listopada 2015 o 20:18
    3 / 5
    Średniak
    Jak w tytule, czyli średniak. Tyłka nie urywa, niestety nie wyrównuje kolorytu skory, a na to liczyłam. Tłustawy, pozostawia lepki film. Skład kosmetyku też nie powala (w końcu to Avon, nie oszukujmy się). Mam cerę mieszaną, a ten kosmetyk wzmagał tylko jej przetłuszczanie. Na dodatek zapychał niemiłosiernie, wyskakiwały mi po nim podskórne gule. Zapach sztuczny, perfumowany. Nie, nie, nie. Dawałam mu kilka szans, ale w końcu dałam za wygraną. Krem odnalazłam ostatnio przy porządkowaniu mojej toaletki - wyrzuciłam bez skrupułów (zapewne i tak się już przeterminował). Używam tego produktu od: dłużej niż rok Ilość zużytych opakowań: 1
    Używa produktu od:nie określono

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Doti1987
    31 października 2014 o 20:27
    4 / 5
    Daje radę
    Początkowo byłam sceptycznie nastawiona bo nie podobał mi się zapach i wydawał mik się a ciemny. Używałam go w ostatnie lato przy opalonej buzi i całkiem nieźle się sprawdzał. Wyrównuje koloryt,, nawet cienie pod oczami są mniej widoczne. Utrwalony pudrem matującym trzymał się dość długo. Na szybkie wyjścia fajna rzecz, warto mieć pod ręką. Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

0 osób uznało tą opinię za pomocną