Isana, Creme Dusche Mandelol & Milchprotein (Kremowy żel pod prysznic 'Olej migdałowy i proteiny mleka')

Żel pod prysznic zapewnia optymalną opiekę dla delikatnej skóry. Bardzo delikatnie oczyszcza i rozpieszcza jednocześnie. Softpflege kompleks pomaga utrzymać równowagę nawilżenia skóry i chroni ją przed wysuszeniem.
Zalety:
- przebadany dermatologicznie,
- przyjazne ph dla skóry,
- dla normalnej skóry,
- kompleks Softpfelge.

bardzo rzadki

Zawsze wszystkie kosmetyki firmy ISANA odstraszały mnie swoją niską ceną. Skład takich kosmetyków nie może być \\\'zdrowy\\\' jeśli kosztują grosze.

Ale skusiłam się na jeden płyn - dostałam go za 1 zł do dużych zakupów w Rossmanie.
No i niestety.

Jedyny plus:
-niska cena

Minusy:
-bardzo rzadki, jak woda, aż się wyślizgiwał z rąk
-nie pieni się
-nie można się nim umyć przez konsystencje
-zapach raczej chemiczny
-opakowanie nie podoba mi się
-nie jest wydajny - żeby się nim umyć trzeba wylać na siebie pół butelki

Niestety nie wrócę do kosmetyków Isana :(

Całkiem fajny

Kupiłam za niecałe 4 zł, za wiele się nie spodziewałam, ale się nie zawiodłam.
Żel ma przyjemny zapach, fajnie się pieni, jakoś bardzo mocno nie wysusza, miło rozprowadza się na ciele.
Jakoś mocno wydajny nie jest, gdyż ma troszkę wodnistą konsystencję. Ale też nie leje się jak woda, więc jest całkiem ok.
Gwiazdeczkę odejmuję za szybko wietrzejący zapach, pachnie w zasadzie tylko na myjce. Ale jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza, jako że i tak potem używam balsamu.
Podsumowując, przyjemny, tani żelik, spełniający swoją rolę :)

Używam tego produktu od: 2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

na basen idealny :)

zel jest smiesznie tani i kupilam go z mysla, iz bedzie uzywany po basenie :)
konsystencja jest nieco wodnista, pieni sie dobrze. nie wysusza i dobrze oczyszcza. srednio wydajny, ale za taka cene cudow nie wymagam...;)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: do tej pory jedno

bardzo tani i fajny

Duże opakowanie i niska cena, zapach przyjemny. Kremowy kolor płynu sugeruje kremową konsystencję, kiedy w rzeczywistości jest rzadka, lejąca (ale nie jak woda). Mimo to produkt jest wydajny. Nie pieni się mocno, ale dobrze oczyszcza. Trochę wysusza skórę, ale bez balsamu można przeżyć. Nie uczulił mnie i nie irytował zapachem nawet po dwóch zużytych opakowaniach.

Ot, taki zwyczajny produkt.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Fajny

Kolejny mój ulubiony z serii żeli ISANA
Tak jak juz pisałam, fajnie się pieni, ładnie pachnie, jest delikatny i nawet moim małym dzieciom nic po nim nie jest, a za taką cenę nie jest mi nawet szkoda jak dzieci się do niego dobiorą wi wyleją do wanny podczas kąpieli :)

u mnie w łazience gości często

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: wiele trudno zliczyć

Może być

Kupiłam go w promocji, za 3,50. Cena zachęcająca, więc myślę sobie- czemu nie spróbować. Żel ładnie pachnie, ale tylko w opakowaniu i gdy powącha się gąbkę w trakcie prysznicu. Denerwuje mnie to, bo prysznic dla mnie bez miłego, otulającego zapachu to nie prysznic. Ma konsystencję niby kremową, ale nie do końca. Jest dosyć wydajny. Nie wysusza skóry, dobrze myje i się pieni. Podsumowując : przy braku kasy ujdzie ;)

Używam tego produktu od: nie dawna