Eveline Cosmetics, Extension Volume 4D False Definition Extra Volume & Carbon Black Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

wasserman.eu
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Maskara maksymalnie pogrubia i rozdziela rzęsy, gwarantując niepowtarzalny efekt sztucznych rzęs. Wyjątkowa, elastyczna szczoteczka Perfect Brush, opatentowana przez Eveline Cosmetics, wykonana została z użyciem najnowszych materiałów w technologii DuPoint Hytrel. Zapewnia wykonanie perfekcyjnego makijażu oczu, precyzyjnie rozdzielając rzęsy i umożliwiając pokrycie wszystkich włosków nawet w kącikach oka. Tusz Extension Volume posiada wyjątkową kompozycję składników aktywnych, która wzmacnia i odbudowuje rzęsy od nasady aż po same końce. Zapobiega też ich wypadaniu podczas demakijażu. Rzęsy są wyraźnie odżywione i nawilżone.
Innowacyjna formuła zawiera:
- D - pantenol odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy,
- najcenniejsze składniki z olejku jojoba bogatego w witaminy A, F i E dogłębnie nawilżają, uelastyczniają i wzmacniają rzęsy,
- mineralne pigmenty i naturalny wosk carnauba pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się.

Efekt
pogrubiające, wydłużające, podkręcające
niewodoodporne

Na codzień

Tusz jest w miarę dobry ( na 2 godziny). Daje naturalny efekt na rzęsach. Po całym dniu praktycznie go nie ma na rzęsach. Często się osypuje i na dolnej powiece jest mocno widoczny.

Raczej kiepski

Zapragnęłam spróbować jakiegoś tuszu Eveline, bo mają przystępne ceny i raczej dobre opinie. Moje rzęsy są długie, więc wybrałam tusz rzekomo pogrubiający.
No właśnie, rzekomo.. bo na moich rzęsach nie zauważyłam praktycznie żadnego pogrubienia. Faktycznie, zgodnie z deklaracją producenta, super rozczesuje i rozdziela rzęsy. No i tu się kończą jego zalety. Niestety, rozmazuje się i robi pandę, więc totalna dyskwalifikacja. Mamy tutaj rzekomo mieć super intensywną czerń, a tak naprawdę mamy szaro-czarne coś. Szczoteczka jest nawet ok, nabiera odpowiednią ilość tuszu i ładnie rozczesuje. No ale to za mało. Od tuszu wymagań całodniowej trwałości przede wszystkim, a ten niestety w tej kwestii mnie zawiódł. Za niską ceną poszła niska jakość.

Wyraźnie podkreśla spojrzenie

W makijażu szczególny nacisk kładę na podkreślenie oprawy oka, toteż lubię testować różnego rodzaju tusze do rzęs.
Po ten kosmetyk sięgnęłam kierując się dobrymi opiniami. Cena również była zachęcająca, więc zdecydowałam się na zakup.
Opakowanie jest estetyczne i poręczne, a szczoteczka silikonowa. Nabiera odpowiednią ilość produktu i aplikacja jest wygodna. Tusz ma czarny kolor, a jego trwałość oceniam dobrze- wytrzymuje w prawie nienaruszonym stanie do demakijażu (pod koniec dnia odbija się nieco na górnej powiece). Nie ma problemu z jego zmyciem przy pomocy płynu micelarnego. W moim odczuciu daje dość mocne podkreślenie przy zastosowaniu 2 warstw (zwłaszcza jeśli chodzi o pogrubienie), ale stosowałam tusze, które dawały jeszcze bardziej spektakularny efekt. Uważam, że na co dzień się spisze, ale posiadaczki krótkich, cienkich rzęs i dla pragnących uzyskać efekt sztucznych rzęs może być niewystarczający.
Nie spowodował u mnie podrażnień oczu ani zwiększonego wypadania i kruszenia się rzęs.
Podsumowując, uważam, że jak na tą półkę cenową spisuje się bardzo dobrze. Nie wiem, czy kupię akurat ten sam tusz, ale na pewno wezmę pod uwagę wypróbowanie innych tuszów Eveline.
Na załączonych zdjęciach efekt przed i po nałożeniu 2 warstw tuszu.

Niska cena, ładny efekt

Mam słabość do tuszy Eveline,
Testując tusze z różnej półki cenowej, to właśnie od nich wracam najczęściej.
Lubię mieć mocno podkreślone rzęsy, są one podstawą w moim makijażu.
Tusz ten dzięki swojej silikonowej szczoteczce idealnie rozdziela rzęsy, wydłuża i pogrubia.
Nie skleja rzęs przy nałożeniu kolejnej warstwy.
W ciągu dnia nie osypuje się, nie odbija na powiece.
Jego cena jest bardzo niska i zachęca do zakupu.

Uwielbiam

Podstawą w moim makijażu są mocno podkreślone oczy.
Uwielbiam mocno wytuszowane rzęsy najlepiej z efektem tzw. sztucznych rzęs.
Ten tusz kupiłam z sympatii do marki Eveline, mają bardzo dobre i tanie kosmetyki.
Tusz ten posiada sylikonową szczoteczkę, która doskonale rozdziela rzęsy, wydłuża je i pogrubia.
W ciągu dnia nie odbija się na powiece, nie osypuj się.
Nakładając 3 warstwy tuszu można uzyskać bardzo zadawalający efekt na rzęsach.

Dobry tusz do rzęs

Koleżanka poleciła mi ten tusz do rzęs, u niej sprawdzał się cudownie. U mnie z kolei robi robotę, ale mam wrażenie, że moje rzęsy nie są aż tak pogrubione, jak są z wykorzystaniem innych tuszów tej marki.

Daje radę

Tuszu używałam w czasach kiedy mój budżet kosmetyczny nie był za wysoki, spisywał się całkiem ok, ładnie wydłużał rzęsy, delikatnie się odbijał (ale mam do tego tendencje, wiec to pewnie indywidualna sprawa)
W tej cenie naprawdę można go polecić jako budżetowy, poprawny tusz.

Bomba!

Mascara ma bardzo fajną i lekką formułę, jak zresztą większość rzeczy od Eveline. Nie skleja rzęs, nie kruszy się, nie obciąża włosków. Do tego szczoteczka, która ułatwia aplikowanie. Jestem bardzo zadowolona z tej mascary, chyba jedna z lepszych jakie miałam.

Bardzo dobry tusz

W moim makijażu stawiam na mocno podkreślone oko.
Mam zaufanie marki Eveline, dlatego chętnie buszuję w ich szafie w poszukiwaniu perełek.
Ten tusz jest jednym z lepszych. Idealnie rozdziela rzęsy, nie skleja ich. Dość mocno wydłuża i pogrubia. Przy nałożeniu 3ch warstw możemy uzyskać bardzo ładny wachlarz rzęs.
W ciągu dnia nie obsypuje się, nie odbija na powiece.

Mój ulubiony

Bardzo przyjemny, intensywny, nie kruszy się w ciągu całego dnia, szczoteczka świetnie współpracuje ze mną i moimi wymaganiami - rozdziela rzęsy i nie nakłada na nie zbyt dużo tuszu. Świetna również do dolnych rzęs.

Fajny kosmetyk

W mojej kosmetyczce często lądują tusze do rzęs z tej firmy.
Maskara fajnie pogrubia rzęsy i wydłuża je. Kolor to głęboka czerń.
Tusz utrzymuje się przez cały dzień, nie osypuje się i nie robi efektu pandy.
Uważam, że warto się nim zainteresować, ponieważ mimo, że jest tani (w promocji kupiłam go za 10 zl) nie odbiega wcale od tuszy droższych marek.
Zmywa się bardzo dobrze.

Jeden z najlepszych

Zdecydowanie jeden z moich ulubieńców. Nie zliczę, ile już opakowań zużyłam. Testuję różne tusze, ale ten mam zawsze w zapasie jako taki pewny, bezpieczny produkt, który nie zrobi mi krzywdy, a będzie dobrze wyglądał.