Aesop, Parsley Seed, Cleansing Masque (Maseczka oczyszczająca)

Aesop, Parsley Seed, Cleansing Masque (Maseczka oczyszczająca)

Aesop Parsley Seed Cleansing Masque to oczyszczająca maseczka do twarzy. Zawiera oczyszczoną glinkę, która usuwa zanieczyszczenia z głębszych partii skóry. Wzbogacona w ekstrakty z nasion pietruszki i dzikiej róży, które zapewniają ochronę antyoksydacyjną. Odświeża skórę, optymalizuje działanie innych produktów do pielęgnacji skóry. Skóra staje się czysta, promienna, zbalansowana.
Stosować maseczkę Aesop dwa razy w tygodniu. Odpowiednia do wszystkich rodzajów skóry.

klasyczne
w tubie

Mój KWC!

Ta maseczka, to BOMBA :) Jest naprawde swietna! Nakladam ja dwa razy w tygodniu wieczorem i widze bardzo duza roznice. Skóra jest miekka, czysta, ma jednolity koloryt. Wyglada super zdrowo i swiezo. Pozbylam sie jakichkolwiek zaskórników.

Polecam z calego serca :)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

WOW

Jestem naprawdę pod wrażeniem działania tej maseczki.

Skóra przy regularnym stosowaniu jest prawdziwie oczyszczona, a jednocześnie nie powoduje przesuszenia. Maseczka jest dość delikatna, choć skuteczna. Dla mnie oznacza to, że widzę poprawę w jakości mojej cery, ale jednocześnie nie powoduje nagłego wysypu krostek, jak niektóre silne, glinkowe maski.

Maseczka, co trochę mnie zdziwiło, nie zastyga na twarzy i bez problemu można ją zmyć bez konieczności "odłupywania" fragmentów maski z twarzy.

Jestem absolutnie zachwycona tą maseczką i już zamówiłam kolejne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 60ml

kocham pietruszkę

Nie wiem czy każdy lubi zapach lawendy ale ja KOCHAM i ona tak pachnie a nie jak pietruszka :)\\\\nBardzo dziwna pół wodnista konsystencja, brązowe błotko które nakładamy na twarz :) a kiedy zmyjemy maseczkę OOOOO Losie dziękuję za You tuba i,ze tam ja "odkryłam" naprawdę z ręką na sercu działa jak producent mówi: są tylko 2 maseczki które mnie nie zawiodły Origins ta z węglem i Aesop.\\\\nTwarz jest miła w dotyku i pory oczyszczone a u mnie w tej kwestii trochę sie dzieje na twarzy :( więc ma trochę do oczyszczania i...daje radę \\\\n- Droga\\\\n+ działa nic dodac nic ująć