Avon, Little Black Dress EDP

Avon, Little Black Dress EDP

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

wody perfumowane
drzewne, kwiatowe, orientalne
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

74% jesień/zima 26% wiosna/lato

elegancki, ponadczasowy zapach

Perfumy, które kupiłam w ciemno. Potrzebowałam czegoś eleganckiego, idealnego na wieczory, poważniejszego. Takie właśnie recenzje tego zapachu znalazłam. Żadna z nich nie kłamała.
LBD nie jest jednym z zapachów, których używałabym na co dzień. Nie jest ciężki, jednak poważny, bardziej pasuje do eleganckich, pewnych siebie kobiet. Świetnie sprawdza się na wieczorne wyjścia. Wielki plus za trwałość, utrzymuje się bardzo długo.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 50 ml

cudownyy

Kocham <3
Najpiękniejszy zapach :D
Cudne nuty kwiatowe
ładne opakowanie, i trwałość niesamowita
a poza tym jak najbardziej ekonomiczny
Dużo zużywam a nic nie ubywa ;D

Używam tego produktu od: 2mies
Ilość zużytych opakowań: 1 małe 30ml

miłe śmierdzącego początki.

Przyznam, jak wąchałam próbki, bardzo bardzo mi się podobał. W końcu kupiłam...

Psiknęłam się LBD przed wyjściem na bardziej oficjalny obiad. Na początku było spoko, ale później przeżywałam dramat! Zapach przerodził się w niesamowicie wyczuwalny smród! Nigdy ale to nigdy tak mi się nie zdarzyło. Jak o tym teraz wspominam, jest mi niedobrze.

Nie polecam, bo te dalsze nuty zapachowe są naprawdę nie do zniesienia.

Używam tego produktu od: kupiłam jakiś rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 - na pewno nie zużyję.

Masakra!

Okropieństwo. Dostałam je kiedyś od babci, do dziś stoją na półce. Czuję w nich przede wszystkim proszek do prania i inne różne detergenty. Samo ich wspomnienie wywołuje u mnie ból głowy. Co gorsza, popsikasz się tymi perfumami rano i czujesz cały dzień. Być może na innej skórze mają inny zapach, u mnie kompletnie się nie sprawdziły.

Używam tego produktu od: w ogóle
Ilość zużytych opakowań: żadne w całości

jedyny znośny zapach avonu

Tylko 211 recenzji? Spodziewałam się przynajmniej tysiąca;)
Zapach popularny, oklepany, znany każdej kobiecie, nic szczególnego. W moich recenzjach boleśnie rozprawiam się z zapachami avonu, oriflame, i innymi c-thru,ale akurat tu zrobię wyjątek.

Mam stały dostęp do kosmetyków avonu, testowałam większość zapachów i ten jako jedyny dobrze leży na mojej skórze. Jest taki elegancko - codzienny, na pewno nie na jakies wyjątkowe okazje.
Poprawia humor, ale z pewnością nikt nie poczuje się w nim wyjątkowy.Mimo to polecam - na allegro można kupić już za kilkanaście złotych.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: mam jedną butelkę na dnie szuflady i czasem używam

Bardzo, bardzo ładny

Zapach jest elegancki, zmysłowy, lekki, bardzo kobiecy, taki ciepły. Na minus to, że czasami mnie męczy, wydaje się być zbyt ciężki, jest &quot;poważny&quot; i używam go od okazji, na co dzień wolę lżejsze zapachy.
Jest bardzo trwały, cena też bardzo przystępna :)
Flakonik prosty i elegancki, ładnie wygląda.
Bardzo lubię ten zapach ;)
Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

kocham!!

elegancki
kobiecy
zmysłowy
trwały
wydajny
tani
ehhh i jak go nie kochać
jestem uzależniona od tego zapachu :)
polecam osobą lubiącym coś ostrzejszego :)

Używam tego produktu od: od zawsze:)
Ilość zużytych opakowań: wow nie pamietam:)

Nawet, nawet

Zapach na początku może wydawać się \'ciężki\', mocny, ale po jakimś czasie zmienia się i staje się naprawdę delikatny, subtelny, kobiecy (mniej więcej taki, jakiego oczekiwałam).

Niestety, niezbyt długo utrzymuje się na skórze - ale za to przesiąknięte nim ubrania pachną ślicznie :-).

Dla osób bardziej wrażliwych na wszelkiego rodzaju perfumy, wody, zapachy może być nieodpowiedni - mnie czasem po jego użyciu boli głowa i jest mi niedobrze.

Ogólnie polecam. Miałam go już wcześniej, jako roletkę, i wtedy bardzo mi się spodobał ;-).

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego (+ zużyta 1 roletka)

Niespełnione oczekiwania

Kupiłam te perfumy w ciemno. Nie znałam zapachu, a wcześniej nie używałam żadnych &quot;pachnideł&quot;(prócz mgiełek do ciała, których woń ulatnia się po kilku minutach).
Wybór padł na Little Black Dress. Moja przyjaciółka jest konsultantką Avon i dzięki niej dorwałam buteleczkę 30 ml za 20 złotych.

- Jak na cenę za którą udało mi się je dostać jakość jest w porządku. Perfumy trzymają się na mojej skórze około trzech godzin(na szaliku nawet kilka dni ; >)
-Małe opakowanie. Buteleczka noszona w torebce nie przeszkadza

-Trudno mi określić czy zapach do mnie pasuje. Jest dość poważny, jakby pudrowy. Używałam przez jakiś czas dzień w dzień z nadzieją, że może go pokocham, ale... zamiast zacząć się zachwycać, zaczęłam narzekać.

-Dla mnie jest to zapach na większe wyjścia. Ostatnio określiłam go słowami &quot;Little Black Dress to tak właśnie na cmentarz&quot; - oczywiście nie chcę nikogo urazić. Ot, własna opinia ;).

Raczej nie kupię po raz drugi. Obecnie poszukuje zapachu kwiatowego.

Bardzo ładne

Zapach jest bardzo elegancki,te perfumy nadają się na specjalne okazje ale ja używam ich także na codzień

+bardzo ładny zapach
+wydajność
+cena
+ładny flakon

-trochę słaba trwałość

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zawsze i wszędzie

Używam tych perfum od kilku lat, nie wiem ile buteleczek wylałam na siebie, może z 10. Zawsze go mam. wychodząc z domu muszę je mieć na sobie. Zapach jest dość mocny ale ma w sobie to coś co przyciąga, według mnie nawet dość długo się utrzymuje. Pracując w pizzerii nie ma co oczekiwać, że będzie się utrzymywał cały dzień, wiadomo, że przejdę zapachem frytek, pizzy itp. Wracając do perfum, cena jest moim zdaniem niska i warto ja kopic. w promocji nawet za 40 zł można je mieć a są naprawdę interesujące. Nie uczulają, pasują jak i na wyjście na wystawny bal jak i na spotkanie biznesowe. Polecam, warto spróbować.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: może 10

Świetny zapach

Nigdy nie trzymam się jednego zapachu, zawsze kupuję inny(jest jeden wyjątek;) ale ten zapach jest cudowny, co jakiś czas warto go sobie przypomnieć - chociaż jak wiadomo nie każdemu musi się podobać.

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania