Dove, Hydro Nourishment, Body Lotion for Normal Skin (Nawilżający balsam do ciała)

Dove nawilżający balsam do ciała przeznaczony jest do pielęgnacji skóry normalnej. Pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji i poprawia jej wygląd zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia. Ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.

normalna
nawilżające
balsamy
zapachowa
lekkie
lotion

Rzadka konsystencja

Powiedziałabym, że jest to raczej mleczko, a nie balsam. Konsystencja bardzo rzadka. Kosmetyk ma delikatny przyjemny zapach, mi się on kojarzy typowo z Dove. Zamknięcie jest na klik, wydaje się niestabilne, a otwór jest dość płytko umiejscowiony. Jednak przez rzadką konsystencję produkt łatwo wydobyć. Balsam nie lepi się, nie jest tłusty i dobrze się wchłania. Nie podrażnia i nie uczula. Mam skórę normalną bez problemów, więc z nawilżaniem był ok, nie wiem jakby poradził sobie z bardzo suchą skórą. Zwykły, ale dobry. Polecam!

Zwyczajny jak dla mnie

Balsam nadaje się dla suchej i wrażliwej skory. Ma fauny zapach, dość rzadka konsystencję. Także mi akurat nie starczył na długo. Szybko się wchłania i działa no powiedzmy dość długo. Natomiast opakowanie jest nie dla mnie. Wygodniejsze by było gdyby był dozownik dołączony. Bo bez niego mi się on rozlewa wycieka..

Ulubieniec do którego zawsze wracam

Lubię testować różne balsamy do ciała ale zawsze powracam do sprawdzonej klasyki. Ten balsam stał się moim ulubieńcem ponieważ ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i pozostawia na skórze miły, neutralny "doveowy" zapach :) po zastosowaniu tego produtku moja skóra jest miękka i długotrwale nawilżona. Nigdy nie spowodował u mnie w przeciwieństwie do innych balsamów wyprysków na dekolcie. Wielki plus za to, że po zastosowaniu tego balsamu skóra "nie klei się".

Lubię

Jest przeznaczony do suchej i normalnej skóry. Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę. Ma ładny zapach i szybko się wchłania. Jest dość rzadki bardziej w formie mleczka. Balsamy z tej firmy są jednymi z moich ulubionych balsamów.

Polecam ten produkt

Dove - Nawilżającym balsam do ciała szczególnie polecany jest jako kosmetyk pielęgnacyjny na każdą porę roku. Świetnie nawilża skórę i w bardzo szybkim czasie przywraca jej równowagę. Balsam bardzo szybko się wchłania i nawilża optymalnie skórę . Produkt posiada lekką konsystencje , która z łatwością rozprowadza się na ciele . Opakowanie jest dość wydajne , co stanowi jego kolejną zaletę . Uwielbiam serie Dove – balsamów do ciała – są wg mnie najlepsze i najszybciej widać po nich efekty . Zdecydowanie polecam

produkt super, opakowanie klapa

Balsam ma bardzo przyjemny i delikatny zapach, który zostaje na naszej skórze. Jest dosyć wydajny, ma przyjemną konsystencję, która idzie w kierunku tej gęstej. Dobrze nawilża ciało, całkiem szybko się wchłania i nie zostawia lepkiej warstwy. Produkty dove również nie podrażniają mojego ciała i nie powodują żadnej alergii, wysypki itp. Miałam już produkty z tej serii i niestety nie lubię tych opakowań. Produktu łatwo się nie wydobywa, bo dziurka jest za mała na tak gęsty produkt, a opakowanie jest trochę za bardzo sztywne, twarde. No i końcówka balsamu w ogóle nie jest możliwa do wyciągnięcia bez przecinania opakowania. Poza tym jestem zadowolona z tego kosmetyku.

Dobry, lecz nie dla mnie.

Największym plusem jest jego szybkość wchłaniania się. Po jego użyciu naprawdę można od razu się ubrać. Niestety jest to jedyny taki balsam, który używałam.

Lecz jego wodnista konstytencja mnie lekko irytowała. Nie lubię gdy balsam jest zbyt lejący się. Dla mnie powinien być gęsty jak krem.

Ładnie pachnie. Delikatnie jak każdy Dove.

Łatwo go dokładnie skończyć. Bo chociaż konstytencji nie lubię to muszę przyznać, iż między innymi dzięki niej, użytkowałam produkt do końca.

Jest wydajny. Miałam go i miałam... :D

Świetnie nawilża.

Prawdę mówiąc, ma więcej plusów niż minusów, więc to naprawdę dobry produkt... choć nie dla mnie.

Przy normalnej skórze sprawdzi się idealnie

Balsam ma wiele plusów:
+ładny zapach typowy dla Dove, pozostaje na skórze jeszcze przez jakiś czas
+bardzo szybko się wchłania
+nawilża skórę, pozostawią ją miękka
+wodnista konsystencją, dzięki której balsam jest niezwykle wydajny i łatwo się go rozsmarowuje
+jak dla mnie jest idealny na poranne nawilżenie skóry lub gdy nie mamy czasu czekać, aż balsam się wchłonie

Jedyny minus jest taki, że po pewnym czasie zapach się zmienia i pachnę jakbym się wcale nie kąpała. Spotkałam się już z tym przy innym balsamie Dove.

Całkiem spoko

Bardzo lubię balsamy z dove i ten tez jest dla mnie okej. Ma lekką konsystencję przez co dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Jest dosyć wydajny. Co do nawilżenia to radzi sobie, ale na krótko.

Używam tego produktu od: maja

Jest w porządku

Fajny balsam. Lubię takie o lekkiej, chłonnej formule. Szybko się wchłania, dobrze i stosunkowo długo nawilża. Ładnie pachnie, neutralnie, typowo dla Dove. Jest też bardzo wydajny, wystarcza na długo.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Love Dove cz. ......

Lekki,wodnista konsystencja,absolutnie nic się nie przelewa przez palce.....w ogóle nie wiem,jak to możliwe. ....to chyba jakieś zdolniachy tak potrafią. ... skoro wiem, że konsystencja jest lejąca, to nie ściskam butli ile pary w łapie,tylko lekko przechylam i samo wylatuje dokładnie tyle ile trzeba,czyli naprawdę niewiele,żeby posmarować daną partię ciała. ... i absolutnie nie brudzi łazienki i wszystkiego dookoła.....
Skóra po nim jest przez chwilę mokra,ale lotion szybko się wchłania i pozostawia ją delikatną i nawilżoną. Zaznaczam,ze jest do skóry normalnej, wiec osoby z suchą niech nie zaniżają oceny tylko kupią coś odpowiedniego dla siebie. W zimę go nie używam,ponieważ wtedy mam skórę przesuszoną przez grzejniki,suche powietrze,niską temperature na dworze. Wtedy stosuję bardziej gęste balsamy. Ale kiedy okres grzewczy się kończy, czas przestawić się na coś lżejszego i tu sprawdza się idealnie. Szkoda tylko że zapach wydaje mi się jakiś taki sztuczny,plastikowy. Gdyby pozostawiał skórę tak pachnącą, pudrowo-mydlaną jak jakikolwiek żel pod prysznic Dove,byłoby idealnie :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

Nie polecam

Używałam kiedyś ponieważ dostałam w prezencie z żelem pod prysznic i mydełkiem albo szamponem.

+ duże opakowanie
+/- neutralny, typowy dla dove zapach, kojarzy mi się z małymi dziećmi

- zdecydowanie za rzadka konsystencja
- lekko szczypie gdy uzyje się go po goleniu
- maże się, słąbo się rozprowadza
- średnio się wchłania
- słabo nawilża i ujędrnia
- cena za wysoka w stosunku do jakości

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego