Living Nature, Vitalising Exfoliant (Witalizujący peeling do twarzy)

Living Nature, Vitalising Exfoliant (Witalizujący peeling do twarzy)

Odświeża skórę i nadaje jej promienny wygląd. Peeling działa dzięki enzymom roślinnym z miodu manuka, mleka i zielonej herbaty. Delikatnie usuwa złuszczony naskórek, nadając skórze świeży wygląd. Dodatkowo wzbogacony substancjami odżywczymi poprawia napięcie skóry.

w tubce
drobnoziarniste
żel
mechaniczne
mieszana, normalna, sucha
oczyszczające, wygładzające

w końcu porządny peeling enzymatyczny!

ten peeling kupiłam razem z podkładem tej firmy, żeby dobić do darmowej przesyłki, a poza tym to już dawno temu mnie kusił - słyszałam już o nim pozytywne opinie.

kosmetyku niezbyt dużo w tubce, ale jest bardzo wydajny. na jedno zużycie schodzi mi go mniej więcej tyle samo ile normalnego kremu do posmarowania całej twarzy.
konsystencja jest dość dziwna, taki żel/galaretka... sama nie wiem. zapach średnio przypomina miód, a w sumie to wcale ;) ale sam kosmetyk się bardzo łatwo daje rozprowadzić na twarzy. zostawiam go tak na 15-30 minut i potem zmywam. nie ma podrażnień, ewentualne skórki usunięte - czego chcieć więcej ;) no tak, cena mogłaby być niższa... i zapach przyjemniejszy. ale ja na pewno kupię ponownie, bo to dobry i przy mojej kapryśnej skórze bardzo przydatny kosmetyk!

Używam tego produktu od: półtora miesiąca