Avon, Senses, Mystique, Liquid Soap (Mydło w płynie)

Avon, Senses, Mystique, Liquid Soap (Mydło w płynie)

Dzięki delikatnej pianie, łagodnie myje skórę i nadaje jej zapach. Substancje pielęgnujące zawarte w mydle pozwalają utrzymać poziom nawilżenia skóry każdego dnia. Usuwa zanieczyszczenia i bakterie, a neutralne pH i łagodna formuła sprawiają, że nie wysusza skóry.

mydła
nawilżające, oczyszczające
zapachowa
z pompką
normalna, sucha

Jest okej

Jako konsultantka miałam okazję testować te mydełko i kupiłam ja za grosze. Ogromny plus takiej wielkości jest taki, ze często można testować kolejne zapachy :)
Mydło ma fajna gęsta konsystencje, dobrze się pieni i myje. Zapach tez na plus!

3\5.

Czyszczące mydło, ale bardzo agresywne. Cenę ma dość wysokie. Warianty również jakoś nie zachwycają. Testowałam kilka mydeł z tej serii Senses. Opakowanie wygodne z pompką, lecz szybko się kończące. Zapach ten rodzaj miał nawet fajny muszę przyznać.
Mydło te od Avon bardzo wysuszało moje dłonie. Dobrze się pieniło, myło, lecz przy tym mocno niszczyło dłonie. Nie daje ani trochę uczucia nawilżenia czy pielęgnacji.
Znam lepsze.

Jestem zadowolona

Jako konsultantka Avon testuje bardzo duzo produktow tej firmy, po promocji mozna kupic za ok 5 zl opakowanie malo wydajne ale zapach piekny zreszta jak kazdy z tej serii ,bardzo polecam kazdej kobiecie

Przeciętniak do wybabrania

Ten produkt chyba pojawił się w każdej polskiej łazience, albo ja mam jakieś zakłamane obserwacje. Miałam to mydło w płynie w kilku wersjach zapachowych, wypadały różnie, ale wszystkie były w miarę znośne.

Nie wymagam zbyt wiele od mydła w płynie- ma po prostu dobrze myć, nie wysuszać, ładnie pachnieć i jeśli jeszcze jest wydajne, to jestem bardzo zadowolona. Tutaj niestety jest tak przeciętnie z tym wszystkim. Myje faktycznie nieźle, jednak zostawia skórę trochę przesuszoną po dłuższym używaniu. Zapach- różnie bywa, raczej nie mam specjalnych zastrzeżeń. Nie liczę wersji konwaliowej, która przyprawiała mnie prawie o mdłości i skończyła przy zlewie w kuchni. Zawodzi niestety wydajność i pod tym względem cena również wypada mniej korzystnie.

W tej cenie mogłabym kupić coś znacznie lepszego, dlatego do niego nie wrócę. Zwykle te mydła lądowały u mnie jako dodatek do żelu pod prysznic. Teraz już jakoś nie przepadam za tymi żelami, więc mydła do rąk z pewnością już do mnie nie trafią. Jakoś szło je zużyć, ale nie powalały jakością.

Mogło być lepiej

Jeśli o zapach chodzi - bardzo ładny. Konsystencja fajna. Dobrze myje, dobrze się pieni. I tyle. Jak na tak małe opakowanie cena jest za wysoka. Raz kupiłam i byłam zaskoczona, że ta butelka jest tak mała.

Dobre ale..

Bardzo fajne mydełko.
Miałam dwa i zapachy są poprostu super ale.. tak małego mydełka jeszcze nie widziałam.
Nie kupię ponownie - w tej cenie znajdę dużo większe i też dobre

Jak najbardziej ok

Mydła od Avon są dosyć często w moim domu. Fajne dosyć duże opakowanie z pompką, niska cena, łatwa dostępność. Mydła są w wielu wariantach zapachowych. Mydło fajnie się pieni, myje,ma otulający łagodny zapach idealny na jesień czy zimę, pozostawia lekki zapach na dłoniach, nie wysusza.

Szkoda,że wysusza,bo zapach uwielbiam

Mój ulubiony zapach z kolekcji Senses. Zmysłowy, tajemniczy... Po prostu go uwielbiam.
Tym bardziej żałuję,że to mydło nie jest zbyt delikatne dla dłoni. Jeśli myjemy ręce często tak jak ja, to niestety trzeba się liczyć z przesuszeniem skóry.
Mydło jest wydajne. Konsystencja typowa dla mydła w płynie. Opakowanie przyjemne w użytkowaniu, ładnie prezentuje się w łazience. Szkoda,że nie jest bardziej pielęgnujące.

Fajny produkt!

Bardzo lubię wszystkie mydła z Avon, więc tutaj nie może być inaczej.

Mydła mają fajne opakowania, proste, ale poręczne. Zapach jest bardzo ładny, delikatny i subtelny. Mydło delikatnie wysusza dłonie, ale dla mnie nie ma to znaczenia, bo zawsze używam kremu do dłoni, więc nie zauważam tego na dłuższą metę.

Ogólnie mydła bardzo lubię, ale...
Jest jedno, ale. Mianowicie mydło kosztuje niemało w porównaniu z np. mydełkami z Isany, które w ogóle nie wysuszając moich dłoni i są jeszcze lepsze.
Uważam, więc, że mydełka Avon opłaca się kupować jedynie na jakichś promocjach, bo za tą cenę, można kupić lepsze we większych pojemnościach.

Kupiony w: U konsultantki

Działanie byle jakie, ale zapach świetny

Uwielbiam ten produkt za jego zapach, który jest obłędny, kobiecy, romantyczny. Używałam go jako żel do kąpieli lub pod prysznic.
Plusy;
- zapach cudowny, romantyczny, różany
- cena
- ładne opakowanie, wygodna pompka
Minusy;
- słabo się pieni
- nie wydajny
- przesusza skórę
- nie wygładza skóry, pozostawia uczucie ściągnięcia
- zapach po umyciu szybko znika ze skóry

Miałam kiedyś z tej serii dezodorant w sprayu o tym samym zapachu i lepiej mi się sprawdzał ale jak to w AVONIE wycofali go. Szkoda bo by mieli stałą klientkę :)

Najlepszy z Senses!

Nikt mnie nie przekona, że był lepszy zapach od Senses. Tak charakterystyczny, zmysłowy i przenoszący w inne miejsce. Co prawda wolałam starsze opakowanie, ale nic nie mogło mi przeszkodzić w wyobrażaniu sobie różnych scenariuszy, kiedy tylko wąchałam żel. Mydło było świetnym pomysłem.

Najcieplej pod latarnią.

Czasem warto się rozpieścić, tym bardziej, że mydła Avon nie są strasznie drogie, ale za to ładnie pachną.

+ ciekawa szata graficzna, miła dla oka
+ przyjemny zapach, miły dla nosa
+ cena, dogodna dla portfela
+ delikatnie myje, nie wysusza dłoni

- zapach nie utrzymuje się na dłoniach
- mydło szybko się kończy