Garnier, Czysta Skóra A, Krem nawilżający usuwający niedoskonałości skóry

Garnier, Czysta Skóra A, Krem nawilżający usuwający niedoskonałości skóry

Jego formuła z kwasem salicylowym i cynkiem, cenionymi przez dermatologów za ich właściwości oczyszczające i regulujące, dzień po dniu usuwa niedoskonałości skóry i zapobiega ich ponownemu powstawaniu, nie podrażniając jej. Nawilża skórę, aby zapewnić jej delikatność i uczucie komfortu przez cały dzień. Lekka i nietłusta konsystencja wnika natychmiastowo w skórę. Antybakteryjny. Testowany dermatologicznie.

Polecam, Polecam, Polecam!

Uzywalam go jakis czas temu. Bardzo mi sie podobalo jego multifunkcyjne dzialanie. Stosowalam go codziennie na noc . Efekty dawal niezle, mniej niespodzinek na twarzy, cera byla nawilzona, miekka i odzywiona, a niespodzianki pojawialy sie zdecydowanie rzadziej. Ogólnie bardzo polecam ten produkt.

Koniec z pryszczami

Plusy:
+ zapobiega powtawaniu wyprysków!
+ przyspiesza gojenie
+ szybkie działanie!
+ matuje
+ odświeża
+ ściąga i wygładza cerę
+ cena - bardzo niska jak za produkt tej jakości
+ działa kojąco na miejsca po wypryskach

Minusy:
- zapach - podobnie jak tonik czuć alkohol
- nie nawilża tak bardzo jak tego chciałam, ale nie jest źle, ciężko żeby jeden krem zarówno wysuszał pryszcze i nawilżał skórę.

Nie polecam osobom ze skórą bardzo wrażliwą i suchą. IDEALNY krem dla skóry trądzikowej, tłustej, mieszanej, skłonnej do zapychania się. Ten prosukt naprawdę Wam pomoże.

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4

bohater z młodości

Mam miłe wspomnienia związane z tym kremem. Pamiętam, że zawsze po jego użyciu moja skóra jakby odżywała. Tam gdzie wtedy mieszkałam woda była bardzo twarda a ten krem zawsze dawał mi uczucie ulgi i odżywienia. Trochę matowił strefę T ale po paru latach stosowania skóra mi się rozszalała i musiałam poszukać czegoś mocniejszego...
Nie jestem w stanie powiedzieć czy leczył niedoskonałości bo wtedy miałam ich niewiele.
Bardzo lubiłam ten świeży zapach taki lekko ogórkowy:)
Chyba znowu się na niego skuszę:)

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Jak dla mnie nie

Nie nadaje się pod makijaż, u mnie się rolował. Nie ma działania nawilżającego. Powierzchniowo wygładza - ale zawiera SILIKON!. Wydajny, mam go od roku i nie potrafię zużyć. Na twarzy zachowuje się jak żel, po wyschnięciu tworzy nieprzyjemną powłokę.
Niby bardzo mi nie zaszkodził , ale też nie pomógł.

Dobry i tani

Musze przyznac ze byl to eksperyment. Od lat uzywalam Vichy Normaderm i nie do konca bylam zadowolona. Wiec postanowilam Wyprobowac Garniera. Po pierwsze duuuuzo tanszy.
Po drugie dzialanie lepsze, nawilza a nie wysusza i matuje na dlugo. Nie spodziewam sie ze mat pozoszanie 10 godzin bo cudow nie ma, takich kremow tez nie.
Fajnie odswieza i bardzo szybko sie wchlania.
Gwiazdke odejmuje za zapch, ktory jest bardzo spirytusowy.

Używam tego produktu od: 1 tydzien

Polecam gorącą

Produkt wygładza cerę, a różnica podczas regularnego stosowania jest widoczna-mniej wągrów i innych zanieczyszczeń:PP Dobrze nawilża twarz. Może służyć jako krem na dzień i na noc (ale ja preferuję stosowanie na noc. Świetnie się uzupełnia z Żelem do mycia twarzy, maseczkami z Garniera. Jedyny minus cena-ale wiadomo kosmetyki z Garniera do tanich nie należą

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Dobry

Mam co do niego mieszane uczucia. Dostałam go za darmo od mojej siostry bo miała 2 w cenie 1.
Skóra po nim jest mięciutka i matowa. Nie rozświetla i lekko rozjaśnia zaczerwienienia spowodowane trądzikiem. Jednak nie ma takich obiecujących efektów.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Nie dla suchej i wrażliwej cery!

Dla mojej suchej cery (walczącej swego czasu z niespodziankami na twarzy) okazał się fatalny, nie przyniósł żadnych efektów, tak samo jak tonik z tej samej serii.

Przede wszystkim ma jedną niewybaczalną wadę (taką samą jak tonik), a mianowicie ma wysoko w składzie brzydko pachnący alkohol, który nijak ma się do obietnicy nawilżenia. Krem przesuszył najbardziej suche partie mojej twarzy, powodując jej podrażnienie i zaczerwienienie, nie likwidując przy tym żadnych niechcianych niespodzianek. Efektu matowienia również nie zauważyłam, natomiast jakiś czas po użyciu na twarzy pojawia się nieprzyjemne uczucie ściągnięcia. Konsystencja produktu nie przypomina kremu, a raczej jakiś lepki żel, po użyciu którego na twarzy zostaje oleista warstwa.

Kosmetykowi należy się plus za posiadanie w składzie kwasu salicylowego i cynku, które bardzo dobrze działają na wszelkie niespodzianki. Do opakowania kosmetyku nie mam zastrzeżeń, natomiast jeśli chodzi o wydajność i cenę to uważam ją za nieadekwatną do skuteczności produktu.

Używam tego produktu od: dawno temu

SPIRYTUSOWA BEZNADZIEJA

Myślę że takim kremem można sobie tylko zaszkodzić jeśli ma się problem z pryszczami.

- mega wysusza, podsusza suche partie w cerach (jak moja) mieszanych,

- pryszcze lekko podsusza z wierzchu co jest bez sensu boi nie likwiduje ich od "wewnątrz" co daje w efekcie masę zaskórników i cyst których nie da się usunąć.

- podrażnia- skórę miałem po nim wrażliwą i zaczerwienioną.

- bardzo słabo matuje

- konsystencja jest tragiczna jak dla mnie- żelo-krem o lepkim poślizgu.

- słabo nawilża- tzn. zaraz po nałożeniu jest miło i czuję się nawilżenie ale w parę godzin potem- skóra jest sucha i ściąga.

- obrzydliwy zapach ogórków

Plusów nie dostrzegam. :P

Ilość zużytych opakowań: 1 (wyrzuciłem)

super

kupiłam za niecałe 25zł w promocji wraz z żelem <czysta skóra> stosuję codziennie rano i wieczorem

plusy:
- poręczne opakowanie
- ładny zapach
- dobrze nawilża i matuje cerę
- wchłania się nie pozostawiając tłustego filmu
- dobra baza pod makijaż
- na prawdę redukuje niedoskonałości! ;)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Miłe zaskocznie.

Dostałam te produkty gratis w drogerii Rossmann przy zakupie żelów,toników i maseczek. Krem ten same zalety:
+ bardzo ładne opakowanie pozwalające nabrać odpowiednią ilość kosmetyku
+cena nie wysoka
+ doskonale nawilża, używam go głównie po nałożeniu maseczki
+ładnie pachnie ogórkami
+delikatnie matuje cerę
+ redukuje del kitnie zmiany trądzikowe
+używam pod makijaż i nie roluje się
+ nie można go przedobrzyć
+szybko się wchłania

Wad nie zauważyłam jak jakieś znajdę to uzupełnię.

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Jeden z moich ulubionych kremów

Mój ulubiony krem, jednak aby zachować jego świetne działanie trzeba robić przerwy. Skóra się przyzwyczaja, zresztą jak do wszystkiego.
Plusy:
+ lekka konsystencja
+ dobrze się rozprowadza i wchłania
+ usuwa niedoskonałości
+ nawilża
+ skóra się nie błyszczy
+ łagodny zapach
+ praktyczne opakowanie
Minusy:
- skóra się przyzwyczaja
- wysoka cena jak za tą pojemność
- niezbyt wydajny

Ilość zużytych opakowań: 4 oakowania