Marion, Mat Express, Bibułki matujące z pudrem

Marion, Mat Express, Bibułki matujące z pudrem

Nie niszczy makijażu. Przywraca świeżość. Błyskawicznie matuje.
Bibułki matujące z pudrem w kolorze jasnego brązu, wchłaniają nadmiar sebum i potu z twarzy. Błyskawicznie odświeżają twarz, pozostawiając na niej cienką warstwę pudru, który matowi skórę na długi czas oraz opóźnia ponowne jej błyszczenie, Idealnie nadaje się do poprawek makijażu w ciągu dnia.

zestaw
do twarzy, do pudru, do pudru brązującego
bibułki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

godne polecenia

fajny pomysł aby zrobić bibułki z pudrem jednak dla mnie efekt nie różni się od tych bez pudru i wydaje mi się , że trochę słabiej ściąga nadmiar sebum w każdym razie nie były złe

Super!

Do tej pory używałam bibułek bez pudru, ale te są zdecydowanie lepsze! Można szybko się zmatowić, nawet w autobusie, bez ostentacyjnego mizdrzenia się przed puderniczką. ;)
Cena, jakość, przydatność - wszystko na tak!
Minusów brak.

Produkt godny polecenia

Bibułek nie używam na co dzień. Wykorzystuje je przed jakimiś większymi wyjściami i w trakcie, w celu odciśnięcia sebum na szybko. Często po pomalowaniu się podkładem używam ich, żeby odcisnąć lepką warstwę.. Mam cerę tłustą, więc do jednorazowego usunięcia sebum używam 2 bibułek. Po użyciu cera ma delikatne matowe wykończenie. Myślę, że osobom, które nie mają tłustej cery ono wystarczy, jednak ja zawsze dodatkowo pudruję twarz. Bibułki użyte na makijaż absolutnie go nie ścierają, oczywiście jeżeli są odpowiednio zastosowane. Cena jest zdecydowanie na + przy tak dobrym produkcie.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

jak dla mnie rewelka

Zakupiłam z ciekawości, gdyż po pary godzinach cała twarz mi się świeci.. I to był strzał w dziesiątkę. Bibułki są rewelacyjne. Dzięki pudrowi budzia jest ładnie wykończona. Doskonałe na impreze, dyskotekę, wesele itp. Szybko poprawisz makijaż po intensywnej zabawie :) NIe zajmą dużo miejsca w torebce. Cena nie jest wysoka dlatego dla spróbowania zakupiłam. Teraz połowa mojej rodziny je stosuje i są bardzo zadowoleni :) Polecam

Ilość zużytych opakowań: dwa

rewelaja

Jestem wierna tym bibułkom od długiego czasu. Używam ich zawsze w pracy by na szybko odświeżyć makijaż. Wystarczy przyłożyć bibułkę i mat gotowy. Produkt wchłania sebum i pot. Pozostawia makijaż w nienaruszonym stanie, a odrobina pudru w nim zawarta pozwala bardzo szybko znów wyglądać świeżo, jakbym dopiero zrobiła makijaż.
Dzięki nim moja twarz robi się "lekka". Gdy po kilku godzinach wytworzy się na mojej tłustej skórze warstwa sebum, bibułka, absorbując ją, przynosi uczucie ulgi.
Mat pozostaje na długo. W zasadzie poprawiam makijaż raz dziennie, popołudniu i mam spokój do wieczora, gdy zmywam makijaż.
Puder, który bibułki posiadają, ma odcień jasno brązowy. Na mojej ,typowej dla naszego klimatu cerze - niby bladej, ale nie do końca :), wygląda naturalnie. Jednak u bladych niż przeciętnie cerach uważałabym, może być widoczny. Choć z poniższych recenzji widzę, że i blade twarze są zadowolone. U mnie puder spisuje się dobrze. Nie tworzy efektu maski, czy plam. Jest nautralny.
Opakowanie jest proste. Można zabrać je wszędzie, do torebki, czy kosmetyczki. Bibułek wystarcza na grubo ponad dwa miesiące (nie stosuje codziennie). Jedna wystarczy na całą twarz. Jest ich 50 w opakowaniu, łatwo policzyć. Cena jest bardzo przystępna.
Polceam te bibułki!

Używam tego produktu od: długo, już nawet nie wiem jak długo
Ilość zużytych opakowań: kilka

Rewelacja!

Bibułki kupiłam jako składnik pudełka Extra Box (Shiny Box). Uważam je za bardzo udany kosmetyk:)
Mat jest szybki i co ważne- trwały. Stosuję je nie tylko na podkład ale i samodzielnie- użyte tylko na strefę T dają efekt świeżej i zdrowej skóry. Kolor pudru neutralny.
Cena- optymalna.
Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Spełniają swoje zadanie

Bardzo fajny i praktyczny produkt. Umożliwia szybkie i efektowne poprawki w każdej chwili i miejscu. Bibułki są niewielkie, można je wszędzie zabrać. Wygodne w użyciu.

Kolor pudru bardzo neutralny, dopasowuje się do cery. Nie tworzy plam.

Bibułki doskonale ściągają nadmiar sebum i zmatowią cerę. Nie naruszają makijażu.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie użycia

Dobre matowienie na każdą chwilę

Bibułki są na prawdę świetne! Cudownie i na dosyć długo matują, bo przedłużają makijaż o jakieś 3-4 godziny. Nie ścierają tapety, pewnie też dzięki temu, że mają na sobie niewielką ilość pudru i można nawet powiedzieć, że wypełniają delikatnie starte braki. W opakowaniu znajduje się 50szt., ja używam jedną lub dwie bibułki dziennie, starczy więc na niecały miesiąc użytkowania, a cena jest niewielka, także opłaca się zainwestować, bo działają! :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Po prostu dobre

Nie rozwodząc się zbytnio nad tematem: bibułki spełniają swoje zadanie, kolor pudru neutralny, mam jasną cerę i pasuje do niej, opakowanie dość wygodne i estetyczne. Jestem na "tak".

Ilość zużytych opakowań: dwa

Całkiem ok

+cena
+dostępność (jest ich bardzo dużo w sklepach internetowych)
+ładnie ściągają sebum
+brak zapachu
+małe i poręczne opakowanie
+naturalny efekt
+nie naruszają makijażu
+uniwersalny odcień pudru

+/- matują na jakieś 3-5 h (zależy od dnia)

-jedna nie wystarcza mi na strefę T
-przy częstym stosowaniu mało wydajne

Ilość zużytych opakowań: dwa całe

średni poziom

nie rozumiem skąd takie wysokie oceny? jak dla mnie to bardzo średnie bibułki, coś tam matują ale nie na długo i potrzebuję jakiś dwóch żeby zmatowić całą buźkę a z inglotem radzę sobie z jedną i szczerze do inglota się nie umywają!! za niego warto zapłacić
Natomiast jeśli rozważacie ich kupno to naprawdę takie same efekty osiągnięcie dziewczyny jak kupicie sobie papier beztłuszczowy do kanapek potniecie na małe kawałki i będziecie stosować - nie zauważycie różnicy między tym papierem a marionem a w paczce za 1,50 jest 40 takich arkuszy tak na oko to jakieś 600 bibułek można sobie wyciąć - ten sam efekt osiągniecie
pozdrawiam wszystkich czytelników wizażu

kupię ponownie, ale poszukam lepszych

Dostałam na urodziny ;) JAk dla mnie okej, chociaż mam wrażenie, że usuwają mi trochę makijażu. Jak dla mnie matują na 3-4h. Mogłby dłużej. Kupiłam polacany na wizażu puder ryżowy, ale jak dla mnie, chociaż jest droższy, wole bibułki matujące. Także polecam.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego