Revlon, Top Speed (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Revlon, Top Speed (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Pojemność 14,7 ml

Revlon Top Speed to szybkoschnące lakiery do paznokci z opatentowaną formułą, która zawiera nabłyszczający i wzmacniający lakier nawierzchniowy. Specjalnie opracowany pędzelek ColorPrecise precyzyjnie rozprowadza lakier na paznokciach, dzięki czemu do uzyskania idealnego manicure wystarcza tylko jedna warstwa i 60 sekund.
Lakiery Revlon Top Speed posiadają wygodny pędzelek, którym z łatwością aplikuje się lakier, bez smug i rozmazywania. Lakier szybko wysycha, a po wyschnięciu jest niesamowicie lśniący. Kolory są kremowe i jeden metaliczny, zimne i ciepłe.

Efekt
metaliczne, naturalne, perłowe
nabłyszczające, przedłużające trwałość lakieru
lakiery do paznokci
szybkoschnąca

Nie przypadł mi do gustu

Miałam lakier w kolorze czerwonym. Czerwień ta nie była zbyt intensywna, nasycona...przy pierwszej warstwie otrzymywałam lekko zaczerwienioną płytkę paznokcia, a żeby uzyskać konkretną czerwień musiałam nałożyć 3 warstwy.
Z tym Top Speed, to jak w większości lakierów - coś tam szybciej wysycha ale nie na tyle, żebym po minucie mogła wykonywać jakieś czynności bez obaw że lakier się nie uszkodzi.
Cena jak zawsze zaporowa

jest oki, lubię go!

Myślę, że lakiery Revlona mają to do siebie, że lubią farbować płytkę paznokcia. Pigment jest bardzo mocny i intensywny, ale nie wiem czy to wada czy zaleta. Na pewno dzięki temu wysycha szybko i jest bardzo trwały. Jeżeli zależy nam na długotrwałym działaniu to warto wybrać ten lakier. Jest również bardzo wydajny, może trochę za bardzo wodnisty, ale lubię go. Cena całkiem dobra, nie za wysoka. Wydajność również na poziomie, więc myślę, że warto wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

tego szukałam ;-)

Lakier zakupiłam kilka tygodni temu. Lubię odcienie brązu i szarości, więc 607 idealnie wpasował się w moje oczekiwania. Lakier rzeczywiście szybko wysycha, nie brudzi, łatwo się zmywa. Można bez problemu pomalować paznokcie tuż przed wyjściem;-) Ma dobrą konsystencję, nie tworzy "skorupki" na paznokciu. Ładnie się błyszczy i jest dosyć trwały (4-5dni, gdy nie wykonuję większych prac domowych). Ogólnie wrażenie bardzo pozytywne, myślę, że warto spróbować.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Szybko schnie dobrze się trzyma

Nie znoszę lakierów farbujących paznokcie... Ten tego nie robi więc dwie gwiazdki za to, długo się trzyma, choć lepiej go utrwalaczem potraktować, ale wiadomo, że każdy lakier tak ma. Jedna gwiazdka za paletę kolorostyczną, ja od dwóch lat maluję paznokcie ulubionym kolorem "stormy" i dopiero ostatnio podobne kolory zaczęły się pojawiac w ofercie innych firm, ale wiadomo najlepszy zawsze pierwszy, dlatego pozostaję wierna Revlonowi!

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: dwa

Ładne krycie

Oceniam kolor 607 Hazy ładna szarość.
Lakier ma duża pojemność, stosunkowo korzystnie wychodzi cenowo w stosunku do pojemności.
Bardzo ładnie kryje, można malować jeden raz.
Wygodny pędzelek. Trwałość słaba. ale u mnie każdy lakier słabo się trzyma bez Top Coatu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 buteleczki

Skad te zle recenzje?

Obietnice producenta spelnione w 100%
Wysycha w mega szybkim tepie jedna warstwa pieknie pokryta plytka bez przeswitow druga odlot ;)
Genialny pedzelek ktory pokrywa pazury za dwoma pociagnieciami.
Odpryski pojawiaja sie to oczywiste ale dopiero po 4 dniu bez zadnych wspomagaczy.
Zmywa sie bez problemu i nie barwi plytki.
Posiadam ognista sexowna czerwien :510 FIRE.
Duza butla na plus.
Skusze sie na inne kolory.

Używam tego produktu od: Miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka 14.7 ml

wygodny, ale nietrwały

mam kolor poppy - makowa, pomarańczowa czerwień, kolor jest perłowy
samego koloru nie oceniam, bo mi się nie podoba

pigmentacja dobra, w ostateczności wystarczy 1 warstwa, ale przy długich paznokciach widać prześwit
2 cienkie warstwy dają dobre krycie, pędzelek długi i cienki, ale wygodny

schnięcie - 1 warstwa natychmiast po pomalowaniu, 2 to około 10 minut, 15 do całkowitego zaschnięcia
trwałość - najsłabsza strona, 1 warstwa odpryskuje po 1 dniu, 2 warstwy wytrzymają 2 dni, choć już po pierwszym są starte końcówki
czasami robi lekkie bąbelki, ale nie na każdym paznokciu

jest to typowy lakier sos - kiedy musimy pomalować paznokcie natychmiast
warto kupić jakiś ulubiony kolor, ale dla mnie nie dołączy on do niezbędnika

Używam tego produktu od: użyłam 3-4 razy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

kolor fajny, reszta taka sobie

+ swietny kolor \\\\\\\\n+ niezle kryje (4 warstwy daja rade :))\\\\\\\\n+ wydajny (bo rzadki)\\\\\\\\n\\\\\\\\n- dramat jesli chodzi o zmywanie, efekt widac na zdjeciu\\\\\\\\n- dosc szybko sie poscieral na koncach, zdjecie z dnia 4-go, bez zadnych dodatkowych warstw ochraniaczy\\\\\\\\n\\\\\\\\nw sumie nie wiem czy bym kupila drugi raz, bo wielka butla to jest, zmywacz sobie nie radzi, musialam ze 3 razy zmywac

Kompletne klapa!

Kupiłam w promocji za 9,99zł i bardzo dobrze, bo gdybym zapłaciła za niego cenę standardową to bym się załamała... od lakierów w takiej cenie oczekuję czegoś więcej, a on jest gorszy od (bardzo dobrych swoją drogą) lakierów Golden Rose za 5zł :]

Mam kolor 606 - Stormy

Przejdźmy do rzeczy, dlaczego tylko pół gwiazdki:
- pomalowałam paznokcie rano, kilka godzin później myłam naczynia i lakier odprysnął z jednego paznokcia, dla mnie to nie do pomyślenia
- dałam drugą szansę, paznokcia z odpryskiem poprawiłam i całość wyglądała znośnie. Poszłam na imprezę, rano pobudka, zerkam na dłonie - lakier na krawędziach znikł, to też dla mnie niedopuszczalne, zwłaszcza w lakierach za taką cenę
- kolor na paznokciach inny, ciemniejszy niż sugeruje próbnik, nie wiem z czego to wynika, nigdy nie miałam podobnej sytuacji
- jest dla mnie za rzadki

Plusy:
- rzeczywiście szybko schnie

taki sobie

Producent oferuje mnóstwo świetnych kolorów, ja wybrałam guava, royal, lily i peachy (dostałam je w prezencie).

Te lakiery nie są dla mnie.
Konsystencja mi nie odpowiada, są trochę za gęste.
Nałożenie zbyt grubej warstwy skutkuje bardzo długim schnięciem.
2 cienkie warstwy wystarczą, aby całkowicie pokryć paznokieć.
Niestety lakier nie jest zbyt trwały i szybko odpryskuje z końcówek.
Raczej nie kupię ponownie.
Buteleczka jest wg mnie za duża, 14,7ml to zdecydowanie zbyt wiele lakieru.

Ilość zużytych opakowań: cztery w trakcie użytkowania

Nie KWC ale blisko

Bardzo lubię.
Plusy:
+ trwałość - u mnie 3,4 dni (czyli maks, jaki wyciągnę z lakieru, bo nie toleruję odprysków/początków ścierania). Z podkładem, ale bez lakieru nawierzchniowego,
+ szybko schnie - rzeczywiście 60 sekund i to jest świetnie wygodne,
+ kolory - mam szary (607) i chili (430) i oba są eleganckie, nadają się nie tylko na wakacje, pamiętam, że bardzo ciężko było mi się zdecydować, bo prawie wszystkie mi się podobały,
+ chili to absolutnie najładniejszy czerwony, jaki kiedykolwiek widziałam (podobno revlon opatentował ten kolor), więc już dla samego odcienia warto go mieć,
+ krycie - wystarczy jedna warstwa, lakier przy nakładaniu momentami jest nierówny, ale potem samo się to poprawia (wiem, że to brzmi głupio, ale tak jest).

Minusy:
- czasami mogą pojawiać się bąbelki przy malowaniu (mi się tak dzieje przy szarym odcieniu, 607),
- jako że od początku lakier jest dość gęsty, po 5-6 miesiącach zgęstniał jeszcze bardziej i trudno mi się go teraz nakłada. Dobrze że oba zużyłam w 60%, bo byłoby szkoda.

Za te dwie kwestie odejmuję jedną gwiazdkę. Ale muszę powiedzieć, że to naprawdę fajny lakier i na pewno kupię sobie jeszcze kiedyś kolejne sztuki (jak tylko którykolwiek z mojej kolekcji uda mi się skończyć).

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie używania

Jaded, Guava, Peachy, Supernatural, Espresso

Jak widać posiadam kilka kolorów, są jednymi z moich ulubionych (szczególnie w cenie 10 zł na allegro), ale...

Kolor - Nasycenie super. Dwie warstwy są w zupełnośći wystarczające. Dostępna jest bardzoe duża gama - Revlon się popisał.

Wydajność - przeciętna.

Wysychanie - Bardzo szybko możemy powrócić do czynności domowych. Maluje pierwszą warstwę i od razu mogę malować drugą.

Trwałość - u mnie do tygodnia, jednak ja używam porządnej bazy i top coatu. Pamiętam, że jak używałam ich bez tych dodatków, to wytrzymywały 3 dni.

Niestety jeśli chodzi o ogólną trwałośc lakieru to są to jednosezonowe zakupy. Uzywałam ich namiętnie rok temu (tylko w wakacje), szczególnie Guava, Peachy, Jaded. Teraz są wyschnięte i się ciągną. Spróbuję je jakoś reaktywować jednak nie robię sobie nadziei.

Używam tego produktu od: Roku.
Ilość zużytych opakowań: Kilka na wykończeniu.