Paloma, Body SPA, Żel pod prysznic `Wanilia z Madagaskaru`

Paloma, Body SPA, Żel pod prysznic `Wanilia z Madagaskaru`

Intensywnie nawilża skórę, zapach wanilii koi ciało i pieści zmysły.
Żel pod prysznic Paloma SPA Wanilia z Madagaskaru z wyciągiem z mleczka bawełnianego to przyjemność kąpieli połączona z pielęgnacją ciała i pieszczotą zmysłów. Ekstrakt z mleczka bawełnianego intensywnie nawilża suchą skórę, kondycjonuje ją, sprawiając, że staje się ona aksamitnie gładka. Wyciąg z wanilii działa relaksacyjnie, łagodząco oraz sprzyja zatrzymywaniu wody w naskórku. Idealne połączenie zapachu słodkiego kokosu z jaśminem, brzoskwinią oraz drzewem sandałowym pobudzi nasze zmysły i spotęguje przyjemność pielęgnacji.

O zgrozo !

Ze wszystkich żeli Palomy wypada najgorzej!
Nie wiem do czego służy ten kosmetyk, ale na pewno nie do mycia.
Bardzo lubię zapach wanilii, ale ten jest koszmarny, bardzo sztuczny.

Konsystencja jest (tak jak w recenzji mojej poprzedniczki) budyniowa, moim zdaniem lekko zbyt glutowata, ale to tyczy się większości żeli z tej firmy.
Kosmetyk nic wielkiego nie robi, nie pieni się zbyt mocno, ani (na szczęście) nie pozostawia zapachu zbyt długo. O żadnym nawilżeniu mowy nie ma.

+cena

-zapach
-konsystencja
-efekt jest żaden!
-nawilżenie też

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: próbowałam każdego rodzaju po trochu

Taki sobie...

Kolejny żel kupiony dla zapachu... Tym razem nie był to strzał w 10-tkę.

Żel ma dziwną konsystencję, którą określiłabym jako "lekko glutowatą". W moim odczuciu jest ona gorsza niż konsystencja Białego Jelenia z kozim mlekiem. Żel potrafi "uciec do butelki". Poza tym trudno wygrzebać resztki z butelki.

Zapach miły i urzekający. Ciepły, budyniowy, choć lekko sztuczny. NIe utrzymuje się na mojej skórze zbyt długo.

Nie zauważyłam też, żeby jakoś ten żel nawilżał. A na opakowaniu jest niemal cała "oda do nawilżania". Można by mieć poczucie, że żel załatwi wszystkie problemy, niemal zastąpi balsam. A w te bujdy raczej nikt nie wierzy. Trzeba by chyba w tej kąpieli leżeć, a nie po to ktoś bierze prysznic i kupuje żel pod prysznic żeby leżeć w wannie. Od tego są kąpiele.

Pieni się nie najgorzej, spłukuje też. Za to, za zapach i za cenę daję 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca?