KWC LogobyWIZAŻ logo

inesseni90
    24 kwietnia 2016 o 15:20
    4 / 5
    fachowa gwarancja
    Dla mnie zakup depilatora był mega przedsięwzięciem. Częściowo jego zakup, to rezultat juwenaliów (ach, te czasu studenckie :D ) Kupując depilator, do opakowania była dołączona mascara (ale nie była ona skuteczna, niemniej taki "gratisik" zawsze cieszy oko ) :) Nie jest tak, że nogi są bez włosów przez okres 4 tygodni, co to , to nie. Ogółem tolerancja na obecność włosków jest inna latem, a inna zimą. W okresie grudniowym, gdzie chodzi się w dżinsach , człowiek nie dostrzega tego, że włosy odrastają, a odrastają, niezależnie od pory roku. Niemniej latem ta kilkumilimetrowa długość włosów, która zimą była akceptowalna, latem staje się nie do zniesienia. Ogółem, depilując włosy, taki mniej więcej mam "spokój": zimą na okres 2 tygodni, zaś latem - korzystam raz na tydzień, aby mieć naprawdę wydepilowane nogi. Oczywiście, są takie miejsca, gdzie z uwagi na indywidualny zakres bólu (np. pod kolanem) nigdy nie użyłam depilatora. Choć produkt jest wodoodporny, do korzystania zniechęca jego hałas (maszyna aż warczy) oraz to, że depilacja na mokro nie jest skuteczna, jak na sucho. Dziwne, to , co powinno być atutem (przecież za możliwość depilowania na mokro się słono płaci w tym produkcie) staje się funkcją niefunkcjonalą (ach, ten pleonazm). Trochę jestem zawiedziona spotem reklamowym "gładka skóra przez okres 4 tygodni", ale powoli zaczynam wierzyć, że chyba nie ma takich kobiet, że przez okres minimum 28 dni nie mają żadnych włosów. Czyszczenie dzięki pędzelkowi (który wydaje się niefunkcjonalny) jest bardzo skuteczne. Aczkolwiek, gdy wydepiluję 1 nogę, to biegnę pod umywalkę, czyszczę pęsetki pędzelkiem, żeby włoski się nie wżynały w pesety, bo wówczas jakość zabiegu drastycznie spada. Niestety, z upływem około 20 miesięcy, depilator w ogóle przestał się włączać, dziwna sprawa. Nie wiem, czy się zapchał, czy co - w każdym razie oddałam na gwarancję i została ona pozytywnie rozpatrzona :) ! Wymieniono mi głowicę na nowo :) takze aktualnie śmiga mi już ponad 30 miesiąc użytkowania depilatora :) Dla mnie Braun jest leaderem jeżeli chodzi o depilatory, na pewno kupię inny, gdy ten (odpukać!) odmówi posłuszeństwa. Ogólnie brakowało mi w moim depilatorze odrębnej nasadki do miejsc intymnych. Rezultat? Tych miejsc w ogóle nigdy (nawet na mokro) nie przejechałam depilatorem, bo się zwyczajnie boję bólu.W zestawie była także golarka (rzadko z niej korzystam). Funkcja podświetlania, bardzo, bardzo pomocna i potrzebna. Niestety, nabawiłam się wrastających włosków, które są zniwelowane peelingiem. Ale taki urok każdego depilatora. To nieuniknione. Polecam każdej kobiecie. Kupujcie tylko taki, co ma 40 pęset.
    Szczegóły:

agaskrzypczak
    2 lutego 2015 o 12:24
    3 / 5
    Dobry
    Depiluję się tym produktem regularnie, od roku raz w tygodniu. Na początku depilacja pod prysznicem przynosiła ulgę, teraz mogę depilować się na sucho. Włosów jest zdecydowanie mniej i są słabsze. Ale. No właśnie. Depilator w pewnym momencie zaczął mieć mniejszą moc i krócej działać. Ponieważ kupiłam go ponad 2 lata temu gwarancja go nie obejmuje. W serwisie poradzono mi żebym rozkręciła i wyczyściła głowicę depilującą, ale to nic nie dało. Niestety depilator nadaje się do wyrzucenia. Koszt baterii około 100 złotych, z przesyłką. Stwierdziłam że teraz kupię sobie depilator z ładowaniem sieciowym, z depilacją na sucho, czytałam że powinien wytrzymać 5 lat. Używam tego produktu od: stycznia 2014r. Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka
    Używa produktu od:nie określono

Moringa
    15 grudnia 2013 o 12:23
    5 / 5
    Najlepszy a Phillips sie nie umywa
    Dostałam go na prezent świąteczny w zeszłym roku. Wczesniej używałam phillips satinelle z nakładkami chłodzącymi, porównując te dwa produkty to braun deklasuje jego poprzednika. plusy: _szybko i dokładnie goli -kolejne podejście jest mniej bolesne -możliwość depilacji na sucho i na mokro -akumulator długo trzyma dodatkowa wygoda bezprzewodowego urządzenia -Świetna lampka pozwala dostrzec nawet najmniejsze włoski jedyny minusik to brakuje mi porzadnej kosmetyczki na przecchowywanie taka jaką oferowal phillips, tutal mamy tylko materialowy woreczek na sznureczki. Podsumowując mając porownanie do phillipsa ktory nie dokladnie depilowal a nakladka wibracyjna uszkodzila mi skore, ten depilator jest ewelacyjny i spelnia moje wymagania w pelni. POLEcAM Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 1 :)
    Używa produktu od:nie określono

offczii
    4 maja 2013 o 15:29
    bardzo dobry produkt
    Wybrałam ten model ponieważ skłoniły mnie do tego recenzje na wizazu. Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Za depilator zapłaciłam około 350 zł wraz z przesyłką, otrzymałam gratis płyn do czyszczenia takich urządzeń. Zalety: - światełko - mogę się depilować nawet w nocy i widzę dokładnie wszystkie włoski - bateria trzyma bardzo długo dlatego można wydepilować obydwie nogi i jeszcze nie jest rozładowany - b. łatwo się czyści przy pomocy załączonego pędzelka - depiluję nogi zazwyczaj na szybszej prędkości i jestem bardzo zadowolna - bardzo łatwo przekłada się końcówki i rozkłada na części - czerwone kropeczki szybko znikają - nakładka masująca jest rewelacyjna, gdy mocniej docisnę depilator to nie czuję wyrywanych włosków ani bólu (chociaż czasem w delikatniejszych miejscach zaciskam usta) Nie stosowałam go pod wodą, bo nie widzę sensu skoro ból jest znikomy podczas depilacji na sucho. Nie stosowałam wcześniej depilatora i nie mam porównania, ale uważam ten model za godny polecenia. Używam tego produktu od: dwóch miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie
    Używa produktu od:miesiąc

Lady_In_Black
    3 marca 2013 o 20:45
    Bez zarzutu
    To jest mój drugi depilator, poprzedni również był tej firmy, ale po 5-6 latach bezawaryjnego użytkowania postanowiłam wymienić go na "lepszy model". Do tej pory byłam przekonana, że depilacje elektryczna jest związana z bólem i tak ma być. Jakie było moje zaskoczenie, gdy pierwszy raz użyłam tego cudeńka-nakładka masująca praktycznie zlikwidowała ból. W zestawie dołączone były chłodzące chusteczki, które rzeczywiście chłodzą, ale są naprawde zbędne w tym wypadku. Jak do tej pory używam tylko tej jednej nakładki, bo jest dla mnie idealna, co do pozostałych na razie nie mam wyrobionego zdania. Dodam, że depiluję sobie głownie nogi, nie ma mowy o urywaniu włosków i podrażnieniach. Dodatkowym plusem jest b.ładny wygląd depilatora, poręczność, długi czaś pracy po naładowaniu i możliwość depilacji na mokro. Jedyny minus to fakt, że troszkę głośno chodzi i dość wysoka cena. Jednak myślę, że jest wart każdej złotówki-zapłaciłam ok.400zł i absolutnie nie żałuję. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej