Bielenda, Biotechnologia Ciekłokrystaliczna 7D 30+ Esencja Młodości, Nawilżający krem - koncentrat na pierwsze zmarszczki na noc

Struktura kremu na bazie ciekłokrystalicznej zawiera idealnie kompatybilne ze skórą lipidy membranowe, które wspierają jej naturalną barierę lipidową, zapewniają znaczny i długotrwały wzrost nawilżenia skóry oraz kontrolowane, stopniowe uwalnianie substancji aktywnych, dzięki czemu mogą one działać o wiele skuteczniej niż w zwykłych kremach.
Krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej.
0% parabenów 0% sztucznych barwników 0% oleju parafinowego 0% PEG.

Przyzwoity krem w dobrej cenie

Za krem zapłaciłam ok 20 złotych. Nie zawiera substancji zapachowych, nie zapycha, dobrze nawilża i jest w praktycznym słoiczku, który wygląda estetycznie i łatwo się odkręca. Stosowałam krem przez 2 miesiące i przez ten czas świetnie sprawdzał się pod makijaż.

Super krem

Krem ma przyjemny zapach i konsystencję. Bardzo dobrze nawilża,cera po nim jest gładsza i miękka. Zaczerwienienia są widocznie mniejsze.
en to najlepszy, jaki dotąd udało mi się znaleźć. Optymalna równowaga między lekkim, wchłaniającym się kremem a dobrym nawilżeniem.

Świetny stosunek jakości do ceny, dla mnie hit.

Szkoda,że producent <Bielenda> go wycofał ze swojej oferty

Naprawde dobry krem

Tak zaciekawilo mnie biotechnologiczne podejscie marketingowe na opakowaniu. Musialam kupic by wyprobowac, cena smieszna 14 zlwiec mozna bylo zaryzykowac. Coz juz po kilku uzyciach musialam stwierdzic ze naprawde fajny kremik, lekko wyczuwalamy za o ach bardzo l ekka przyjemna konsystencja która szybko sie wchłania. Cera z rana jest nawilzona odzywiona gladsza, nie uczula nie zapycha daje naprawde przyjemne odczucia. Wychodzi na to ze czasem zwykł a ciekawosc daje nam pozytywne nuespodzianki. Polecam

Jakbym komuś powiedziała że krem za 12 zł może działać cuda to pewnie by mnie wyśmiał ,ale niestety z tym kremem tak jest .Ma same zalety jest lekki szybko się wchłania pozostawiając skórę ładnie nawilżoną ,niestety zapachu prawie wcale a szkoda.Po 3 miesiącach stosowania zauważyłam że moje początkujące zmarszczki prawie całkowicie się spłyciły o nowych nic nie wiem .Skóra jest gładsza, promienniejsza i wyraźnie odżywiona ,a krem tani i bardzo wydajny.

Bardzo dobre nawilżenie

Kremik tani i dobry buzia już po pierwszym nałożeniu jest dobrze nawilżona, odżywiona. Konsystencja która fajnie się rozprowadza i szybko się wchłania nie pozostawiając filmu fajny i wydajny kremik za niską cenę.

Dobrze nawilża

Krem kupiłam zachęcona promocją w Rossmannie i bardzo go polubiłam. Nie wiem, czy do niego wrócę, ale tylko ze względu na to, że uwielbiam testować różne kremy.

puki co hit

Mam dość produktów co nie robią dosłownie nic, a opis na opakowaniu zupełnie temu zaprzecza. Mam lat 30 nie używam \'\'za silnych kosmetyków\'\' szukałam coś fajnego no nie tak drogiego. Oczywiście przed wyborem kremu zajrzałam na wizaż i nie żałuję. Kremik kupiłam na promocji za jakieś 11 zł jego normalna cena tam gdzie mogę go dostać to min 17 zł. Moja cera jest raczej normalna, a kremu używam od jakiegoś miesiąca więc w okresie jesienno-zimowym.Mimo, że niby jest do skóry mieszanej to wcale nie wysusza,spłyca lekko zmarszczki skóra jest ładnie odżywiona. Konsystencja fajna lekka (krem na dzień wydaje się cięższy). Nie wiem co bym musiała zrobić by starczył mi na pół roku, no na 2 powinien.

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Fajne nawilża

Fajny kremik, tłusty, świetnie nawilża twarz, naprawdę pozostawia ją gładką i miękką. Mam wrażenie, że lekko zapycha ale to wina jednego składniku w tym kremie niestety. Opakowanie starcza na około pół roku może troch mniej.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

jedynie nawilża

kupiłam ten krem zachęcona dobrymi komentarzami na KWC. Niestety rozczarowałam się tym kremem. Jedyny plus to bardzo dobre nawilżenie. Po obudzeniu się jeszcze utrzymywała się tlusta warstwa na mojej twarzy. Nie różni się niczym wyjątkowym od innych kremów na noc, które stosowałam do tej pory. Nawet wydawało mi się, że zapychał moją twarz.

Używam tego produktu od: 4 mies

Rozczarowanie

Podobnie jak w recenzji kremu na dzień z tej serii... nie widać efektów, nawilża lekko, na tyle że rano nie budzę się z uczuciem suchej skóry, ale daleko mu do oczekiwanych i obiecywanych efektów &quot;7D&quot;... A nie mam jakichś specjalnych wymagań, ani bardzo suchej skóry.

Właściwie używając przy okazji jakiegoś wyjazdu zwykłego kremu nawilżającego z Avonu za 10 zł - i stwierdziłam że efekt jest o wiele lepszy, niż tego &quot;cuda&quot; z super hiper nano technologią :(

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Całkiem ok

W sumie nie wiem co myśleć o tym kosmetyku. Bardziej przypasowała mi jednak seria nawilżająca z olejkami.

Moja cera:

* mieszana (już prawie od roku w kierunku suchej)*wrażliwa*z tendencją do zapychania*najbardziej przetłuszcza się w okolicach nosa* z bliznami potrądzikowymi

Krem ma dosyć lekką konsystencję i delikatny wręcz niewyczuwalny zapach.

Wchłania się bardzo szybko. Pomimo tego, że mam cerę mieszaną to musiałam dokładać porcję kremu bo nie czułam dostatecznego nawilżenia.

W dniach kiedy moja skóra była bardziej przesuszona nie niwelował suchych skórek co też utrudniało aplikację podkładu.

Ten krem na pewno będzie idealny dla cer tłustych i mieszanych w kierunku tłustych. Dla osób potrzebujących większego nawilżenia nie będzie się nadawał.

Z plusów dodatkowych, nie zapychał, ma dobry skład i w moim przypadku był wydajny ale to może dlatego, że nie mogłam go stosować codziennie ze względu na słabe nawilżenie. Na lato dla wielu osób będzie idealny w chłodniejszych miesiącach prawdopodobnie będzie trzeba zaaplikować coś bardziej treściwego.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

nawet niezły krem

Owszem, nawet niezły jest ten krem. Moja koleżanka &quot;nieco&quot; młodsza ode mnie jest zachwycona, ale ja jednak poszukam bardziej odpowiedniego na moją tłustą cerę, no i dla kobiet koło czterdziestki...aczkolwiek kupiłaam sobie ( i zużyłam jeden słoiczek). Faktem jest, że trochę mniej byłam &quot;tłusta&quot; na twarzy, jednak zmniejsza trochę pory, miły zapach dający poczucie świeżości, uspakaja przed snem, nieźle się rozprowadza. Co do zmarszczek, to trochę ich mam, więc nie zauważyłąm różnicy.